Анкета: Mi band 5 или Honor band 6/nfc - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Mi band 5
9.09%
1
9.09%
Honor band 6
9.09%
1
9.09%
Honor band 6 NFC
18.18%
2
18.18%
Искам само да видя резултатите
63.64%
7
63.64%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Band 5 или Honor Band 6?
#1

Здравейте,може би не ми е за тук въпроса и ще си изкарам скандала...
Но,ще питам.
Колебая се между Xiomi my band 5 и honor band 6 nfc,видях че при хонор има два варианта с nfc и без.
Телефона ми е xiomi redmi note 8 pro.
Дайте идея.
За сега се замислям от Алито да го поръчам.
Много благодаря и бъдете здрави.
Цитирай
Аксесоари
#2

За какво ще се ползва? И ако държиш на НФЦ, което не е през телефона, и това на Honor ако работи тук - изборът е ясен.
Цитирай
#3

А можеш да погледнеш и Honor Band 5
Ако не ти е необходим NFC, Honor Band 5 ще ти предостави всичко необходимо за около 50лв
Цитирай
#4

Honor band 6 е с голям дисплей и изглежда като часовник, а не като гривна. Излиза около 60лв. от Алито. Въобще не може да се сравнява с band 5 или mi band 5 като визия (другото е едно и също). Относно NFC то така или иначе работи само в Китай с тяхно си приложение за разплащане.
[Изображение: 927052fe7bc394b8a0a619ce2dfd085f.jpg]
Цитирай
#5

(2021-03-22, 18:29:01)hristovashristov написа:  Honor band 6 е с голям дисплей и изглежда като часовник, а не като гривна. Излиза около 60лв. от Алито. Въобще не може да се сравнява с band 5 или mi band 5 като визия (другото е едно и също). Относно NFC то така или иначе работи само в Китай с тяхно си приложение за разплащане.

Вярно е че е по-голяма от Honor Band 5 но пак си е с визия на гривна
В БГ излиза около 130лв, за Алито не съм наясно. Само заради визията на часовник смених Honor Band 5
с Huawei GT, който поне изглежда като истински часовник. Като функции и коректно отчитане на ставане по време на сън,
Honor Band 5 е по-добър от Huawei GT, а на всичко отгоре отчита и нивата на кислород в кръвта, което GT го няма
Ако 6-цата беше на близка цена до 5-цата щеше да си заслужава, но цената у нас е двойна
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)