Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCO X3 Pro - Лични впечатления и коментари
#76

За това на какъв режим да работи процесора.
При производителен режим ще прави всичко възможно, за да подкара дори най-малките неща и съответно ще хаби повече батерия, но ще е максимално бърз (докато не загрее и не започне да лагва). Такъв режим се пуска при тестове или при по-тежки игри, но не е добре да е за постоянно.
В енергоспестяващия ще е по-тромав и муден, но ще кара повече батерията.
Балансираният вариант е златната среда. Много зависи как и за какво се ползва телефона.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • bobi700402
Цитирай
Аксесоари
#77

Току що ъпдейтнах, но нямам тези опции. Някаква идея защо?

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#78

Пращам снимка да се ориентираш.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#79

[Изображение: Screenshot-2021-12-08-17-31-00-229-com-m...center.jpg]Нямам.


Най-тъпото е, че телефонът на жена ми (същия) го има... Да няма нещо общо, че аз бях обновил до 12.5.3, а жена ми ъпдейтна директно от 12.5.2 (за нея така и не дойде 12.5.3 или го е изпуснала).

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#80

Аз също ъпдейтнах от 12.5.2, този ъпдейт 12.5.3 не ми е идвал.Тела е на месец и половина купен от Техмарт.При ъпдейта като дойде натиснах горе в дясно трите точки и се свали целия ъпдейт и май беше 3гб.Но много важно като я нямаш, гледай само колко тъпо са се презастъпили надписите.За мен общо взето ненужна опция.По интересно е какво се случи с опцията автостарт.На автостарт на системните приложения се появиха три нови приложения който имат право на автостарт.А под тях забранените за автостарт системни приложения станаха около 200/300 на брой ?
Цитирай
#81

Появи се, незнайно как...

„Времето е наркотик, много от него убива.“
„Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект.“
Цитирай
#82

В сайта на виваком като операционна система пише Android 11, а на официалния поко сайт: MIUI 12 based on POCO (какво е това!?).
Също и в свързаността на типа wifi има разлика. Тук (https://phonesdata.com/en/smartphones/xi...o-5459219/) пък е описано като - Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot.
Кое е вярното?
Цитирай
#83

Да с Андроид 11  е и със собствена операционна система MIUI.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#84

(2021-12-14, 05:50:05)Иво 73 написа:  Да с Андроид 11  е и със собствена операционна система MIUI.

Това за всички ли се отнася? Ако си взема тел от Бг(и по конкретно от магазин на виваком) ще бъде ли и с двете? А този тел поддържа ли гугълските "неща".
Цитирай
#85

Да и с двете. Всичко поддържа на Гугъл.
Цитирай
#86

Някой да има проблем с messenger ,по точно с известията който излизат в балонче. При мен е квадратно и често забива. Пробвах няколко версии на messenger ,без резултат!
Цитирай
#87

От андроид 11 нагоре Месинджър минава на вградените в Андроида "bubbles" (вместо техните си chat heads), които са квадратни, много бъгави и т.н. Но тях това явно не ги интересува.
Единствения вариант за старите е да инсталираш модифициран Месинджър.
На този линк можеш да свалиш: https://forum.xda-developers.com/t/app-m...1.4300779/
Приложението е модифицирано да си мисли, че си с Андроид 10 и съответно те пуска с оригиналните Chat Heads.
Аз го ползвам от няколко месеца. За да го инсталираш правилно, трябва да изтриеш и Месинджъра и Фейсбука и да свалиш двете модифицирани приложения от линка по горе.
Трябва и двете модифицирани приложения да се инсталират, защото оригиналният фейсбук не се харесва с модифицирания Месинджър.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на bgbore_96 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#88

Благодаря ти за бързия отговор, но както казах пробвах даже точно този който ми пращаш,но без резултат!
Цитирай
#89

Блоутуеъра на този телефон колко памет консумира?
И може ли снимка на приложенията с които идва?
Цитирай
#90

bgbore_96 Значи пак пробвах с този mesenger , който ми изпрати. Там проблема е друг няма ги иконите за разговор и видео разговор!
Цитирай
#91

(2021-12-16, 14:46:01)dido2711 написа:  bgbore_96 Значи пак пробвах с този mesenger , който ми изпрати. Там проблема е друг няма ги иконите за разговор и видео разговор!

Аха, така може. И при мен ги няма, но не ми е проблем. Явно нещо не одобряват от фейсбук тази версия.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#92

А този телефон има ли радио? Ако не има ли радио-приложения за изтегляне, който работят без интернет?
Цитирай
#93

(2021-12-17, 12:58:39)vess86 написа:  А този телефон има ли радио? Ако не има ли радио-приложения за изтегляне, който работят без интернет?

Според GSMArena, поддържа фм радио.
И не, ако телефона не поддържа радио, няма такива приложения.

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#94

(2021-12-17, 13:09:12)bgbore_96 написа:  Според GSMArena, поддържа фм радио.
И не, ако телефона не поддържа радио, няма такива приложения.

Това е от gsmarena:


The Poco X3 Pro supports FM radio, and you will find the appropriate app for it.


Аз го разбирам като че няма, но би могло да бъде инсталирано и има подходящи апове.
Цитирай
#95

(2021-12-17, 13:34:46)vess86 написа:  Това е от gsmarena:


The Poco X3 Pro supports FM radio, and you will find the appropriate app for it.


Аз го разбирам като че няма, но би могло да бъде инсталирано и има подходящи апове.

Ако поддържа радио, както в случая, ще има вградено приложение. Там пише просто че поддържа и ще намериш въпросното приложение в списъка с приложения...

Samsung Galaxy I5500 >> Motorola Moto G 1st Gen >> Xiaomi Redmi Note 3 >> Xiaomi Redmi Note 4 >> Xiaomi Poco F2 Pro >> Xiaomi Poco F3
Цитирай
#96

Може да пробвате тези свети https://bg.cybercomputersol.com/c-mo-act...vil-xiaomi
Или да се инсталира приложението от https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/miui-fm-radio/

Huawei P30
Цитирай
#97

След като има 3.5 жак, няма телефон без радио. 
Радио има,но иска кабелни слушалки , приложението е доста опростено. Радиото работи без интернет и може да изключиш дисплея да не свети. За 35 минути време на работа ,при изключен дисплей батерията не падна дори с 1%.
Лошо е, че като включиш безжични слушалки без кабел и , радиото не работи. При включване на жични и безжични слушалки звука от радиото се чува само на жичните. Ако пуснеш  едновременно с радиото и Ютуб, по безжичните тръгва звука от Ютуб , а по жичните си работи радиото.
Цитирай
#98

Телефона има вградено приложение за радио без интернет,дори става да слушаш и само с едно кабелче без слушалки.
Цитирай
#99

Звука го слушаш от високоворителя, но как да го качим на безжичните слушалки?
Ако някой знае да сподели, нужно ми е .
Цитирай

не съм пробвал с без жични слушалки , днеска ще пробвам

И при мен е така не може да се слуша радио с безжични слушалки, понеже няма антена (според мен).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)