Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Crash на доста приложения в Andorid
#1
Information 

Предвид crash (затваряне) на доста приложения - Google са променили WebView.
До вчера трябваше да се деинсталира последния update.
Днес вече има update оправящ проблема.
Отворете Google Play Магазин
- Трите чертички (или иконата на профила за по-стари andorid)
- Моите приложения и игри
обновете:
- WebView система за Andorid
- Google Chome

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
[-] 7 потребители изказват благодарност на Чо :) за това мнение:
  • alexkara, bobi9712, BobyG, stoyanov.bs, SXS, tsvetan24, vovalinder
Цитирай
Аксесоари
#2

Интересно. Когато потърсих приложението, то бе деактивирано и не ми дава да го активирам отново. В магазина също не ми дава да го отворя или изтегля. На сутринта обаче всички приложения работеха, без да съм правил нищо и без да Web View да е активно.
Цитирай
#3

Здравейте, продължава проблема с крашването при мен. Android system web view стартира за обновяване и нищо не става. Стои на pending. Какво да направя? Много от приложенията не ми работят.
Цитирай
#4

(2021-03-24, 07:34:35)Божилов написа:  Интересно. Когато потърсих приложението, то бе деактивирано и не ми дава да го активирам отново. В магазина също не ми дава да го отворя или изтегля. На сутринта обаче всички приложения работеха, без да съм правил нищо и без да Web View да е активно.

Не съм се интересувал много, но при някои версии на Андроида WebView е вграден в Chrome, който най-вероятно се е ъпдейтнал и затова са изчезнали проблемите ти.

(2021-03-24, 08:57:26)scipdido написа:  Здравейте, продължава проблема с крашването при мен. Android system web view стартира за обновяване и нищо не става. Стои на pending. Какво да направя? Много от приложенията не ми работят.

Ако имаш няколко приложения които чакат да се ъпдейтнат се получава така. Не посочвай само WebView да се обнови, а дай горе в дясно "Актуализирай всички".
Ако не се получи и така с ъпдейта съвсем спокойно деинсталирай приложението и след това го инсталирай отново. Така телефона ще си дръпне и инсталира последната версия.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#5

Постоянно ми излиза msa спря да работи многократно да изпратя ли съобщение и много от приложенията не искат да ми работят. Какво може да се направи по въпроса и защо не излиза това нещо
Цитирай
#6

При мен снощи имаше проблем, месенджера на фейса ми се затваряше, приложението на пощата също, изписваше, че услугите на гугъл плея са спрели, при изчистване на кеша и данните и на двете приложения и след повторно логване, проблема се оправи за кратко, след което проблема отново се появи, късно вечерта към един часа след повторно чистене на кеша и данните и логване отново, проблема изчезна!
Това: https://play.google.com/store/apps/detai...id.webview  при мен не може да се актуализира, излиза само приложението във гугъл плея.
Samsung Galahy A3 2017.
Цитирай
#7

Махнах актуализацията на Android system web view и краша изчезна. Не съм имал време през деня да се занимавам. Сега всичко работи. Благодаря за всички отговори Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)