Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Вайбър?
#1

Здравейте?
Проблема е следния.
Аз, съм с телефон Xiaomi redmi Note 9.
Другият човек е с телефон huawei м8дел от 2019та.
Случва се, да изпратя съобщение на въоросния човек, по Вайбър, а дой да го получи след няколко часа. При мен, НЕ ми дава индикация, че е получено /в прозорчето на съобщението стои само 1 отметка/. Човека го получава след няколко часа...
Пример 1 - в събота в 21:52 изпратих съобщение. Чивека го е получил чак в неделя в 9:01. Като, вечерта в събота си писахме с този човек над 2 часа преди да НЕ получи последното съибщение.
Пример 2 - снощи също си писахме. Последното съобщение изпратено от мен е в 19:32. Човека го е получил тази сутрин в 00:40 минути.

Интересното е, че съобщенията се забавят САМО от мен към него.
Когато той ми праща съобщения, проблеми няма...

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз в конкретика не мога да вляза, но също забелязвам на моменти сериозни забавяния

Google Pixel 6a
Цитирай
#3

Човека има пуснато някакво пестене на батерията. Трябва да видите в настройки viber да не се оптимизира за пестене на батерия или нещо такова, не съм имал такъв телефон и незнам точно как ще е написано в настройките.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#4

То самото му споменаване на Вайбър си е равно на проблем. И при мен се забавят понякога, но с някакви минути само, не часове. И после накуп сто съобщения.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#5

Извадете го от икономия на батерия за да не заспива.

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#6

(2021-03-30, 14:39:44)alexbg67 написа:  Извадете го от икономия на батерия за да не заспива.

Ще пробваме и това. Въпреки, че понякога, след като не сме си писали доста време и веднаг аги получава. Друг път, както си пишем и човека не получава съобщенията. Но ще кажа, да провери икономията на батерията...


П.П. Сега ми каза, че sms изпратен вчера сутринта е получен днес по обяд....

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#7

Докато Вайбър е изцяло зависим от Интернет, SMSите са функция на оператора, има ли телефония няма как да не си получава съобщенията. Тук се заформя тежък казус. Smile

VOG-L29, HW GT4, KM6 Deluxe, KM2 Plus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

Възможно ли е да е от самоя телефон?

Внимавам какво си пожелавам, защото може да ми се случи!!!
Цитирай
#9

За проверка тествай устройство си с друго подобно приложение, Telegram, например.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)