Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на китайски китаец от вносен сайт - неясноти
#1

Добър ден,

Харесал съм си Vivo X50 Pro и се чудя дали да не си го поръчам. Това, което ме притеснява е - води се с някакъв такъв ром: Multilanguage (GE, EN, CHN, ES, FR, PRT Amm.). Та се чудя, дали би трябвало да очаквам някакви проблеми от това - най-малкото дали интерфейса ще е преведен навсякъде на английски? Извън това и друго - някакви проблеми с гугълските услуги дали трябва да очаквам? А с ъпдейтите на firmware-а? Някой ако има информация, моля да сподели.
Цитирай
Аксесоари
#2

407 евро не е ли много за този телефон?
Цитирай
#3

За тези пари бих си взел някое Xiaomi от България. Доста по-добър вариант.

Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Violet 512GB
Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 512GB
Samsung Galaxy S21 Ultra Phantom Brown 512GB
Samsung Galaxy Note 10+ Aura White 256GB

Цитирай
#4

(2021-04-05, 11:02:17)niki1999kir написа:  За тези пари бих си взел някое Xiaomi от България. Доста по-добър вариант.
След като съм избрал този телефон, значи очевидно има причина. Xiaomi с телефото камера...освен Ultra-та и Youth edition-а (и двете - безобразно тежки) не се сещам. Но тъй като и те нямат европейска версия, то и за тях биха били в сила тези въпроси.

@solo5 - по-евтин го има единствено в Али-то. Само че от там ще отиде директно на митница, пък аз това искам да го избегна.
Цитирай
#5

Aко е заради снимането и клиповете виж:
https://www.digitalcameraworld.com/revie...pro-review
Има горе долу за тези пари втора ръка нрползвани заради липсата на гстора.
Цитирай
#6

(2021-04-05, 15:49:27)pnnlv написа:  Aко е заради снимането и клиповете виж:
https://www.digitalcameraworld.com/revie...pro-review
Има горе долу за тези пари втора ръка нрползвани заради липсата на гстора.
Наличието на Гугълските услуги е задължително в моя случай.
Цитирай
#7

Попитай магазина какво флашват. Този модел няма глобална/европейска версия, има руска. Едва ли "multilang", който му слагат, е официален (може и да греша).

Като цяло е непопулярен апарат, малко потребителски мнения/отзиви, дори и в руския 4Pda форум. Софтуерната поддръжка едва ли ще е на задоволително ниво. На близо една година е, цената е висока, за едната телефото камера не си струва премеждията. 

Линкът от първото мнение е за обикновената версия, не Про. X50 Pro с доставката е ~500 евро. Ако марката те влече X60 e на сходна цена.
Цитирай
#8

(2021-04-05, 09:15:20)imthedevil написа:  Добър ден,

Харесал съм си Vivo X50 Pro и се чудя  дали да не си го поръчам. Това, което ме притеснява е - води се с някакъв такъв ром: Multilanguage (GE, EN, CHN, ES, FR, PRT Amm.). Та се чудя, дали би трябвало да очаквам някакви проблеми от това - най-малкото дали интерфейса ще е преведен навсякъде на английски? Извън това и друго - някакви проблеми с гугълските услуги дали трябва да очаквам? А с ъпдейтите на firmware-а? Някой ако има информация, моля да сподели.

Питай каквото те интересува в линка на телефона. Бързо отговарят и са коректни.
Цитирай
#9

Какво стана с избора на Vivo X50 Pro? Излезе ли му късмета да си има нов собственик? Защото ако още не си решил, вече излезе и Vivo X60 Pro.

 
Цитирай
#10

(2021-10-23, 19:53:23)NoMaD написа:  Какво стана с избора на Vivo X50 Pro? Излезе ли му късмета да си има нов собственик? Защото ако още не си решил, вече излезе и Vivo X60 Pro.

Че то и X70 Pro и Pro+ има вече...
Цитирай
#11

На скоро се похвали че е преминал на Iphone 12 https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1692247

Huawei P30
Цитирай
#12

Значи е направил своя избор, със здраве да си го ползва!

 
Цитирай
#13

(2021-10-23, 20:36:25)DoryanY написа:  На скоро се похвали че е преминал на Iphone 12 https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1692247

...и скоропостижно се върна на P30 Pro-то. С извратения софтуер на iPhone-я не можах да се оправя (прочее и това му беше и последния шанс - повече с тия телефони няма да опитвам). Сега ще е хубаво и ако успея и да го продам.
Цитирай
#14

@imthedevil Явно не всеки може да свикне с айфони те,сигурно няма да имаш проблем с продаването.Трудно е да се намери точния телефон,който да замести P30 PRO.

Huawei P30
Цитирай
#15

(2021-10-24, 08:33:55)DoryanY написа:  @imthedevil Явно не всеки може да свикне с айфони те,сигурно няма да имаш проблем с продаването.Трудно е да се намери точния телефон,който да замести P30 PRO.

За продаването не знам - обявил съм го и когато и ако някой се заинтересува, тогава (не бързам). А иначе, то на P30 Pro-то му няма нищо, работи си като пушка (последно направих 10.45 SoT), ама понеже нищо не се случва от към софтуер (ъпдейти) и все търся да си вкарам таралеж в гащите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)