Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем или не с нов redmi 9T
#1

Здравейте за сефте съм с тази марка та в настройките на телефона има настройки за лед известия нали при зареждане и известия да има около камерата светлина. Да но по никакъв начин не работи нито на заключен нито при зареждане а е активирано. Намерих приложението Always on edge от гугъл там има разни опции направих каквото беше показано по клипове и като дам предварителен преглед  се вижда че индикация  работи. Но кагато си заключа екрана и дойде известие и се зарежда не работи не мога да разбера поддържа ли се или е софтуерно ограничено не знам как да се свържа със съпорт на ксиоми за да се уверя дали трябва да работи или не.
Цитирай
Аксесоари
#2

Always on display е препоръчително и поддържано от Amoled дисплеите. Някак ме съмнява redmi 9t да е с такъв.
Дори да го подкараш ще ти хаби батерия
Цитирай
#3

(2021-04-22, 08:31:54)suffer написа:  Always on display е препоръчително и поддържано от Amoled дисплеите. Някак ме съмнява redmi 9t да е с такъв.
Дори да го подкараш ще ти хаби батерия

Да прави сте грешката е моя. Става въпрос за AOE Always on edge Гугъл плей линк!
Цитирай
#4

Най вероятно Miui убива приложението от рамта или го преспива и за това така зацепва.

Не ползвай AOD на този телефон, батерията ще ти върви сякаш постоянно ти е включен телефона.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#5

Същата история и при мен. В разширените настройки има функцията Известия със светлина, включена е, но светлинен индикатор няма нито при зареждане, нито при известия. Страшна идиотщина ще е ако трябва да се инсталират приложения, за да има светлинна индикация.
Цитирай
#6

Ако няма светлинен индикатор и външен арр няма да ти помогне
Цитирай
#7

Може да тествате с това приложение.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)