Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Удвояване на биткойни?
#1
Question 

Здравейте.Наскоро гледах някакъв ютубър,дето хвали канал в телеграм дето ''удвоявал'' до 24 часа инвестирани биткойни. По принцип съм супер скептичен откъм такива методи за бързи пари или в случая криптовалута,което пак са си пари. Ще съм много благодарен,ако някой от вас е инвестирал в нещо такова или познава някой,който се е занимавал и даде отговор или поне насока дали да рискувам..
Аксесоари
#2

Аз наскоро ги утроих за седмица някъде, но не в биткойн.
В алтернативни койни. Общо взето гледаш къде отиват балоните и не ти дреме ни за проекти, ни дали даже въпросната валута е пълна простотия. Говорим за бързи пари, ако съм те разбрал, а не за дългосрочна инвестиция, при която трябва да си си написал много добре домашното.

Темата е хубава. 
Единствения начин да удвоиш на ден-това е търговията.
Вкарваш биткойн в борса и почваш-купуваш друга валута-балон, дето на ден се вдига 2-3 пъти. Или повече.
Аз поне за друг вариант не се сещам. Ако има по-запознати , да кажат. Макар това всеки ден по 2 звучи доста нереално. Почваш с 500 лв понеделник, до петък си 8000, до другия понеделник 64 000-ако някой знае как става това , да ми пише на лично, черпя една Загорка Big Grin
#3

От 500 на 64000 викаш за една Загорка
#4

(2021-04-23, 21:24:35)hgeorgiev написа:  От 500 на 64000 викаш за една Загорка

Загорка и един поздрав айде  Lol
Виж сега!
Предполага се ,че сте гето Бил Гейтс-ове, имате също като Master P от това 20 годишно видео Бентлита с Gucci седалки и покриви, Gucci Ферари-та, Gucci колички с дистанционно, Бентли-та с променящи се цветове и Louis Vuitton въздушни възглавници Lol 
Помогнете на бедните душици Big Grin

#5

(2021-04-23, 21:24:35)hgeorgiev написа:  От 500 на 64000 викаш за една Загорка

някои още вярват в дядо коледа Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
#6

Зелендак, шуменското е по-хубу Tongue
#7

Мани тия бири ами дай тука някой еврейски номер да учетворим на ден кинтите.

Понеделник-влагаме инвестиция от 5 лв
Вторник-печелим 20 лв
Сряда-80 лв
Четвъртък-320 лв
Петък-1300 лв
Събота-5000 лв
Неделя-20 000 лв
Понеделник-80 000 лв  Big Grin
#8

Става да се помпят пари, ако ползваш ливеридж. Обаче и риска е голям. Ето последната седмица, както всичко се срути от веднъж (без кучето де), а ти си вътре със спестяванията при марджин 5 или 6 и си готов занулен Smile


Едит: а това за удвояването е чист скам. То ако ставаше така, щеше да си удвоява неговите биткойни. Не да се занимава да помага на хората.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)