Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с нова версия Andoird на Toshiba at10-a
#1

Здравейте, имам следния проблем, имам таблет Toshiba Excite Pure at10-a, който е с Andoird 4.2 . За съжаление почти не мога да го използвам заради ниската версия, трябва ми версия 4.3 и нагоре (5,6 също става) за да може сина ми да играе на него 3-4 игри, които искат 4.3. Не мога да намеря никъде за него Custom Rom и най-вероятно трябва да се руутне. Ако някой се е сблъсквал с това чудо, нека да драсне един ред как може да стане или ако някой може да го направи нека да пише. Благодаря !
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-05-12, 15:38:21)shliomf написа:  Здравейте, имам следния проблем, имам таблет Toshiba Excite Pure at10-a, който е с Andoird 4.2 . За съжаление почти не мога да го използвам заради ниската версия, трябва ми версия 4.3 и нагоре (5,6 също става) за да може сина ми да играе на него 3-4 игри, които искат 4.3. Не мога да намеря никъде за него Custom Rom и най-вероятно трябва да се руутне. Ако някой се е сблъсквал с това чудо, нека да драсне един ред как може да стане или ако някой може да го направи нека да пише. Благодаря !

Така го търсих в търсачката на google.
Toshiba Excite Pure at10-a 4pda

https://androidmm6.ru/brands_139.html
Има Custom Rom-ове не е като да няма .

(2021-05-12, 15:38:21)shliomf написа:  Здравейте, имам следния проблем, имам таблет Toshiba Excite Pure at10-a, който е с Andoird 4.2 . За съжаление почти не мога да го използвам заради ниската версия, трябва ми версия 4.3 и нагоре (5,6 също става) за да може сина ми да играе на него 3-4 игри, които искат 4.3. Не мога да намеря никъде за него Custom Rom и най-вероятно трябва да се руутне. Ако някой се е сблъсквал с това чудо, нека да драсне един ред как може да стане или ако някой може да го направи нека да пише. Благодаря !

Така го търсих в търсачката на google.
Toshiba Excite Pure at10-a 4pda

https://androidmm6.ru/brands_139.html
Има Custom Rom-ове не е като да няма .

P.S
Ще си е приключение да го root-неш или да му инсталираш Custom Rom.
Доста ускъдна е информацията !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

Този линк съм го гледал, не става, тъпкани са с вируси и не са истински ромове !  Sad
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)