Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 9s - за и против
#1

Здравейте,

Спрял съм се на въпросния модел (за подарък), та се чудя какви са му недостатъците? На плюсовете му се нагледах достатъчно в ревютата. Но тук-там се споменават проблеми с хоум бутона (когато не е жестова навигацията), тънка лента от бяла светлина по контура на дисплея и подобни. Та, може ли да помоля хора, които го ползват (или са го ползвали) да кажат какви са му минусите?
Цитирай
Аксесоари
#2

Влиза прах под камерата отзад. Не е фатално, но е дразнещо как снимките не са наситени. Другото, което ме дразнеше - оставяш го на масата, а екрана се завъртял на другата страна (явно сензора не е калибриран точно или от някое скрито меню се прави).
Като се ползват интензивно няколко "по-тежки" приложения леко се "задъхва", но за среден клас телефон толкова.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Това с прахта не ме кефи хич. А иначе това със завъртането, то не е ли до настройка?
Цитирай
#4

(2021-05-30, 14:44:51)imthedevil написа:   това със завъртането, то не е ли до настройка?

Освен да заключиш завъртането на екрана, но пък при гледане на видео картината ще ти е в портретен режим, а не пейзажен (цял екран).
Настройка на сензора предполагам, че се калибрира от някое скрито меню, но не съм се занимавал да ровя дали има и къде/как са го скрили.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#5

Сензора прави такива магарии (не съм се занимавал да го калибрирам), но прах не забелязвам при камерата. Телефона го ползвам вече почти година.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreti013 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#6

(2021-05-30, 14:04:52)imthedevil написа:  ...Та, може ли да помоля хора, които го ползват (или са го ползвали) да кажат какви са му минусите?
На 4PDA има доста мнения на реални потребители за устройството - Тап

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • imthedevil, oxuboxu
Цитирай
#7

Нямал съм досег с модела, но в различни форуми ползватели се оплакват от това, което споменаха колегите - че влиза прах под камерата и че качеството на сглобката не е на обичайното ниво.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#8

Ползвах го около 5 месеца. Като цяло беше ОК за парите си ( взех го на под 300 лева от Алито). Сега като се замисля единствените неща, които ме дразнеха бяха, че не лови добре мобилната мрежа и сравнително бавното зареждане. При Redmi Note 9 Pro уж нещата вече са на ниво.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 1 потребител изказва благодарност на valkov2 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)