Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

(2021-11-12, 15:25:47)divna написа:  Huawei са добавили опцията Remote Shutter или дистанционен затвор - за управление на камерата на телефона от часовника. Функцията Дистанционен затвор за дистанционно управление на камерата на телефона от смарт часовник вече е налична за смарт часовници HUAWEI с операционна система HarmonyOS в комбинация с мобилен телефон, актуализиран до EMUI 12 или HarmonyOS.

Управлявайте камерата на HUAWEI nova 9 дистанционно от смарт часовниците от серията HUAWEI Watch 3

[Изображение: Huawei-Remote-Shutter.jpg]
Доста безполезна функция ми се струва.

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на androidg2 за това мнение:
  • divna
Цитирай
Аксесоари

Хубавото е, че работят по интеграцията часовник-смартфон. Днес едно, утре друго ...нека се усъвършенства това Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • androidg2
Цитирай

Новия ъпдейт ще бъде Harmony 2.0.0.197 и са добавени следните опции->

Добавен е режим на заспиване, при който всички мелодии с изключение на алармата ще бъдат заглушени и екранът няма да се включва, когато вдигнете китката си.

След като вашият часовник, телефон (с изключение на iOS) и спортно оборудване са свързани, е добавена възможността за синхронизиране на данни между тези устройства.

Добавена е възможност за въвеждане на думи в музикалното приложение за търсене на песни.

Добавена е възможност за превключване между аудио изходни устройства на екрана за възпроизвеждане на музика.

След като свържете часовника си с телефон с Android или HarmonyOS, вече можете да получавате и отговаряте на съобщения от някои приложения на трети страни от панела за известия на часовника си.

Добавена е функцията за включване на светлината на екрана, когато вдигнете китката си в режим Не безпокойте.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 3 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • androidg2, divna, emzo
Цитирай

Здравейте, 
Наскоро се сдобих с Huawei watch 3 pro..въпреки,че качих препоръчаните апликации Huawei App gallery и huawey health на телефона си Redmi 9,чрез сканиране на бар кода отчасовника, не мога да намеря начин да кача музика и снимки.. може ли някой да ми подскаже как става?..
Цитирай

(2021-11-15, 20:28:55)planet5 написа:  Здравейте, 
Наскоро се сдобих с Huawei watch 3 pro..въпреки,че качих препоръчаните апликации Huawei App gallery и huawey health на телефона си Redmi 9,чрез сканиране на бар кода отчасовника, не мога да намеря начин да кача музика и снимки.. може ли някой да ми подскаже как става?..
От Huawei app си свали huawei music на първо време и на телефона и на часовника и пробвай.


Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
[-] 1 потребител изказва благодарност на avirex за това мнение:
  • planet5
Цитирай

Какво пречи през Health->Устройства->Музика->Добавяйте и управлявайте музика от часовника си,да се качи музика на часовника?
За картинки е малко по сложно,през adb се инсталира файлов мениджър на часовника,примерно CX File Explorer и с помощта на Filezilla инсталиран на компютъра ,през WiFi, могат да се качват снимки и клипове.
Ето как става->
https://4pda.to/forum/index.php?s=&showt...=108889929
Иска регистрация.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Какво пречи през Health->Устройства->Музика->Добавяйте и управлявайте музика от часовника си,да се качи музика на часовника?


За съжаление аз нямам тази опция в моя health.
При мен е Health>>Устройства>>иЗлиза страницата с часовника , application gallery циферблати и още една икона - Huawey портфейл
Цитирай

Много луд фейс, оправи ми деня хахаха

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • divna, Maxpainus
Цитирай

(2021-11-17, 22:00:29)planet5 написа:  Какво пречи през Health->Устройства->Музика->Добавяйте и управлявайте музика от часовника си,да се качи музика на часовника?


За съжаление аз нямам тази опция в моя health.
При мен е Health>>Устройства>>иЗлиза страницата с часовника , application gallery циферблати и още една икона - Huawey портфейл
Сложи си последната версия на Health

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Някой успял ли е да подкара плащането през часовника по някакъв начин.Ако чакаме да почнат да го поддържат от Huawei,като гледам скоро няма да стане за нашия регион.
Цитирай

Аз само да вметна, че след последните ъпдейти батерията наистина кара по 7 дена смарт режим и може да чукне месец на икономичния. Доста го поизгладиха3 про от както излезе. Браво на хуавей, ако се добавят и разни неща в софтуера дребни като сяоми ще стане още по-добре. В момента е най-добрия смарт според мен този 3 про.
[-] 1 потребител изказва благодарност на a55dstroyer за това мнение:
  • androidg2
Цитирай

И аз да вметна : има налична най - новата актуализация 197. Тегля в момента.

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk
[Изображение: f901584b9383486113964aa514eaeb1f.jpg]

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

С новив ъпдейт, вибрацията е променена.

Samsung Galaxy S3 Neo GT-|9301| > Huawei P9 Lite ( VNS-L21) > Honor 8X + Watch GT > Huawei Nova 5T + Watch GT2 > Samsung S23 256 + Huawei Watch 3
Цитирай

Новото обновление още не ми се е появило за теглене.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

Все още не съм пробвал отговора през часовника на съобщения. Някакви впечатления?

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

То и при мен още го няма обновлението, от Виваком е взет.

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
[-] 1 потребител изказва благодарност на craizy за това мнение:
  • killerss
Цитирай

При мен вчера мина ъпдейта, но на viber не ми дава да отговарям на съобщения:[Изображение: 770f377aa797314144da09a73c0c4368.jpg]

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на pezilink за това мнение:
  • craizy
Цитирай

И при мен пристигна ъпдейта, след като актуализирах "Здраве".

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
[-] 2 потребители изказват благодарност на craizy за това мнение:
  • killerss, pezilink
Цитирай

(2021-12-06, 21:13:00)craizy написа:  И при мен пристигна ъпдейта, след като актуализирах "Здраве".

Даа, и при мен стана така.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

Като ме търсят,на екрана на часовника вече освен името започна да ми излиза и снимката на контакта.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 2 потребители изказват благодарност на felipe за това мнение:
  • androidg2, Dowper
Цитирай

след като се върнах от дубай не иска да смени града на прогноза за времето и си седи само дубай . какво ли не пробвах и не иска да ъпдейтне времето , някой имал ли е подобен проблем ?
Цитирай

Здравейте,
От седмица засилено чета относно смарт часовниците. Едно гълъбче ми каза, че жена ми иска смарт часовник и ето на, това ще е нейният коледен подарък за който ще Ви помоля за помощ. Спрях се на huawei и то от 3ките, като цяло тя харесва големи часовници и смятам, че този който е с черната силиконова каишка ще е окей за нея, но съм малко объркан. На всички места ги гледам с различни характеристики и наименования и съм объркан. Спръл съм се на huawei watch 3, защото само той го има черен. Какво ви е мнението за него - той има ли си WiFi, nfc мерене на кръвно, на температура и така нататък защото вече се чудя дали watch 3, watch 3 active, watch gt 3 е едно и също или са различни работи..
Цитирай

От гледна точка автономия - по-добре watch gt3.


Huawei watch 3 и  huawei watch gt3, са 2 различни продукта.
Кръвно не мерят.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • androidg2
Цитирай

Аз съм с wach3 с черната силиконова каишка от 2 месеца удобен е и с всеки ъпдейт се подобрява има wi-fi има и nfc но все още не се поддържа (плащам от телефона) мери температурата на кожата, най-голямото предимство е eSim. За жена според мен ще е голям, gt3 има дамски вариант.

Mate 50 pro
Цитирай

Дамският вариянт ме спира от гледна точка на това, че е с по-слаби характеристики спрямо huawei watch 3.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)