Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

Watch 3 стои прекрасно на дамска ръка. Аз съм с тънка китка и мога да кажа, че ми е екстра Smile
Цитирай
Аксесоари

Вземай смело huawei watch 3, жената е с такъв от две седмици и много го харесва.

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай

Колеги, случайно някой да се сдобил с GT 3 ?!
Ще съм благодарен да сподели впечатления. Storstark
Цитирай

(2021-12-16, 10:17:09)Mishle написа:  Колеги, случайно някой да се сдобил с GT 3 ?!
Ще съм благодарен да сподели впечатления. Storstark

Тук питай, да не се смесват темите, моделите са различни:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102235
Цитирай

(2021-12-16, 10:19:16)emzo написа:  Тук питай, да не се смесват темите, моделите са различни:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102235

Оп извинявам се.. и аз видях темата в последствие..
Цитирай

Някой не знае ли вече от от къде може да теглим още скинове и по-различни?
Цитирай

(2021-12-16, 17:05:15)milenic написа:  Някой не знае ли вече от от къде може да теглим още скинове и по-различни?
Свалил ли си си моднат health?

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

(2021-12-16, 18:07:48)avirex написа:  Свалил ли си си моднат health?

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

не,не съм,от къде?
Цитирай

https://t.me/HuaweiWatch3/5839?single
Направи си регистрация и влез в тая група, там има и много уач фейсове!

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk
[attachment=34661]

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Привет, от няколко дни притежавам Huawei watch 3, всичко работи с изключение на Дейност, показателя постоянно е на 0, докато брой крачки и часове на активност функционират нормално. Притежателите на този часовник имат ли подобен проблем, какво да направя  за да активирам тази функция, за мен е важна, защото с предишния часовник GT2 нямах този проблем, обичам да ходя и с този показател си регулирам дневната активност. Хубава вечер!
Цитирай

При мен Дейност не се отчита, когато съм изключил непрекъснатото следене на сърдечния ритъм или когато е включен, но нямам натоварвания, които да учестят пулса. Предполагам, че отчитането се задейства след определен период (вероятно минута), с учестен пулс (неизвестно за мен, какъв).
Цитирай

Благодаря за отговора, необходимо е много по-интензивно ходене, почти бягане за да запише минути активност по-новия модел часовник, пробвах и се убедих в този факт, при GT2 не беше така, той регистрираше активност при около 100 крачки в минута. Още веднъж благодаря за разяснението.
Цитирай

Нова актуализация - 216[Изображение: a9bd809c4c32fc9857542ff2d207e356.jpg]

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Какво интересно има в новата актуализация?
Цитирай

(2021-12-22, 23:06:15)milenic написа:  Какво интересно има в новата актуализация?
Доста полезни неща има [Изображение: bae0053b6c83fa4eb69871233e07d6b9.jpg][Изображение: a51bf6bfd85828bafa4dcab4f0af9f29.jpg]

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Колеги, струва ли си преминаването от гт2 на watch 3? Стабилен ли е вече или както чета има бъгчета?

Poco F3
Цитирай

Аз преминах преди 2-3 месеца от gt2 на wach 3 заслужава си всяка стотинка, а и малки да променим фейса. Нямам никакви бъгове с ъпдейтите идват нови неща засега нямам оплаквания освен от оператора Виваком все още не поддържа eSim за модела.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на pezilink за това мнение:
  • trifon81
Цитирай

(2021-12-23, 22:22:04)pezilink написа:  Аз преминах преди 2-3 месеца от gt2 на wach 3 заслужава си всяка стотинка, а и малки да променим фейса. Нямам никакви бъгове с ъпдейтите идват нови неща засега нямам оплаквания освен от оператора Виваком все още не поддържа  eSim за модела.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

А как е батерията спрямо гт2?

Poco F3
Цитирай

Много зависи как се ползва има режим "свръх дълъг живот на батерията" който изкарва около десет дни до две седмици, а в нормален режим около 5-6 дни горе долу е еднаква с на gt2, но тук вече има много енергоемки приложения и точат повече. На мен лично батерията никога не ми е била проблем вечер рядко спя с часовника и го зареждам, когато има нужда.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на pezilink за това мнение:
  • trifon81
Цитирай

(2021-12-24, 06:17:56)pezilink написа:  Много зависи как се ползва има режим "свръх дълъг живот на батерията" който изкарва около десет дни до две седмици, а в нормален режим около 5-6 дни горе долу е еднаква с на gt2, но тук вече има много енергоемки приложения и точат повече. На мен лично батерията никога не ми е била проблем вечер рядко спя с часовника и го зареждам, когато има нужда.

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

На Теленор есима му викат мулти сим и е с 5лв месечна такса. Щуротии

P. S. Реално вече съм с watch 3 pro. Някой има ли наблюдения дали се драска екрана или не трябва протектор?

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • pezilink
Цитирай

Няма смисъл да го загрозяваш(губи се ефекта и става смешен) с протектор. Стъклото на pro модела е подсилено със сапфир, а корпуса е от титан.

Mate 50 pro
Цитирай

Имам въпрос.Абонат съм на Виваком и както всички знаят те не поддържат Esim.Всъщност поддържат,но трябва да е със друг номер.Днес в един от офисите ми казаха че ако телефона поддържа Esim и се активира там,то автоматично ще активира и функцията на часовника.Тъй като моя телефон не поддържа тази функция няма как да опитам.Има ли някой който е пробвал това...телефона му да е с Esim и да работи часовника
Цитирай

Абонат съм на Виваком и си поддържат опцията eSIM. Това за друг номер не го разбрах, явно защото не ползвам подобен часовник.

 
Цитирай

Поддържат eSim но за ограничени модели:
https://www.vivacom.bg/online/bg/devices-esim
Wach 3 го няма[Изображение: 4de5eb31fcc83c9f12f9fe0043b1d185.jpg]

Mate 50 pro
Цитирай

Някой знае ли как се свързва еСИМ на Poco f3 и часовник Watch 3 pro? Доколкото намирам из нета, май уж най-продаваната марка не поддържа eSIM.

Poco F3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)