Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

Свързва се през приложението "Здраве" марката на телефона не играе никаква роля,само трябва да може да се инсталира това приложение.Часовника си поддържа есим и това е достатъчно.От значение е и оператора,мисля само А1 имат услугата екстра СИМ т.е. клониране на номера .Аз ползвам тази услуга от както е излязал часовника с телефон Huawei P30Pro.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • trifon81
Цитирай
Аксесоари

(2021-12-25, 16:34:37)felipe написа:  Свързва се през приложението "Здраве" марката на телефона не играе никаква роля,само трябва да може да се инсталира това приложение.Часовника си поддържа есим и това е достатъчно.От значение е и оператора,мисля само А1 имат услугата екстра СИМ т.е. клониране на номера .Аз ползвам тази услуга от както е излязал часовника с телефон Huawei P30Pro.

Според сайта на Теленор и те го имат, но в магазина ми разправят за някаква мулти сим услуга, 5 лв месечно. Опитвах с е-сим, но искаше някакъв код, който не приемаше приложението. А след като активирах мулти сим получих код, който си го прие. При вас е-сим платена услуга ли е? 
https://www.telenor.bg/bg/esim

Poco F3
Цитирай

Ами аз съм на А1,1 лв месечно ми струва.Но само гласови повиквания ,без интернет.Имам две устройства,телефон и часовник с един и същ номер.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2021-12-25, 17:39:55)felipe написа:  Ами аз съм на А1,1 лв месечно ми струва.Но само гласови повиквания ,без интернет.Имам две устройства,телефон и часовник с един и същ номер.

Smile

Някой занимавал ли се е с програма за редактиране на циферблати? Дали може да покаже такава, с която да се правят дребни неща, като преоразмеряване, превод и т. н. Най-вече ми трябва да напасна циферблати от гт2 за watch 3.

Poco F3
[-] 1 потребител изказва благодарност на trifon81 за това мнение:
  • killerss
Цитирай

Добър ден от скоро съм със watch 3 искам да ви питъм имам ли опцията да отговарям от телефона питъм конкретно като получа известие от viber, Facebook, понеже само мога да ги прегледам а в магазина като го купувах ми казаха че може да се отговаря от него

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

(2021-12-27, 08:11:15)bumer написа:  Добър ден от скоро съм със watch 3 искам да ви питъм имам ли опцията да отговарям от телефона питъм конкретно като получа известие от viber, Facebook, понеже само мога да ги прегледам а в магазина като го купувах ми казаха че може да се отговаря от него
Трябва да актуализираш до последната версия на часовника - 216 и Здраве да ти е последната версия.

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Със последната версия съм на здраве и часовника е 216
За ваибър питам

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

Рестарт на часовника и на телефона и пробвай

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Със други като Messenger. SMS. whatsapp с тези работи но на viber не ми дава сами мога да го прочета

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

(2021-09-03, 09:35:18)rumo написа:  До @emzo Има я опцията приложенията да не известяват при откючен телефон Smile

Къде е тази опция, не я откривам?

Poco F3
Цитирай

Някъде в приложението "здраве" настройки на известията..
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • trifon81
Цитирай

Някой тествал ли е тази функция дали е налична и как се използва?
https://www.thedeepnewssource.com/2021/1...Z_M2gw2bjw

Poco F3
Цитирай

(2021-12-27, 22:26:15)trifon81 написа:  Къде е тази опция, не я откривам?

Няма я.
Поради някаква странна причина са я премахнали.
Цитирай

(2021-12-30, 12:21:50)raptor1987 написа:  Няма я.
Поради някаква странна причина са я премахнали.

E дано е временно.

Poco F3
Цитирай

Добър вечер. Имам следния въпрос от скоро съм watch 3 преди това бях със gt2. Забялязвам че понякога часовника не ми показва кой звъни дава че е непознат номер но на телефона ми излиза кой ме търси и също така ми прави впечатление че да речем съм вървял отчита крачки а това колко съм вървял не и също така ми направи впечатление че и има изтървани отчети за сън. И да питъм колко бързо трябва му пада батерията. Изключих всички по големи консуматори на енергия. Но за три дни и е паднала

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

(2022-01-03, 19:51:16)bumer написа:  Добър вечер. Имам следния въпрос  от скоро съм watch 3 преди това бях със gt2. Забялязвам че понякога часовника не ми показва кой звъни дава че е непознат номер но на телефона ми излиза кой ме търси и също така ми прави впечатление че да речем съм вървял отчита крачки а това колко съм вървял не и също така ми направи впечатление че и има изтървани отчети за сън. И да питъм колко бързо трябва му пада батерията. Изключих всички по големи консуматори на енергия. Но за три дни и е паднала

Аз съм GT2 pro преди това бях с GT2, после си поръчах watch 3 и на третия ден го върнах заради батерията. Държеше колкото телефона ми.. Някой моменти на съня съм имал случаи да го изтърват и GT часовниците, а изписването на номер без име, само при GT2 се е случвало!
Цитирай

(2022-01-03, 20:45:34)Mishle написа:  Аз съм GT2 pro преди това бях с GT2, после си поръчах watch 3 и на третия ден го върнах заради батерията. Държеше колкото телефона ми.. Някой моменти на съня съм имал случаи да го изтърват и GT часовниците, а изписването на номер без име, само при GT2 се е случвало!

Аз го имам вече от седмица. Но ми направи впечатление че като го рестартира и се оправя но това със номера ми го прави за втори път. И батерията ако пада за три дни. То GT2 е доста по издръжлив

 Huawei mate 20 pro Huawei p40 pro 
Цитирай

(2022-01-03, 21:16:30)bumer написа:  Аз го имам вече от седмица. Но ми направи впечатление че като го рестартира и се оправя но това със номера ми го прави за втори път. И батерията ако пада за три дни. То GT2 е доста по издръжлив

Точно заради батерията го върнах. За мен смарт часовник не държи ли батерията най - малко седмица, то не е за мен. За номерата какво да ти кажа.. за една година с GT2 , да ми го е направило 10 пъти. От 3 месеца съм с GT2 Pro и там с номерата проблем не съм имал.
Цитирай

https://youtu.be/yTONEf2kB9w
тук показват как се инсталира apk прилижения на часовника. Може да пробвате и да ксжете дали се получава, понеже аз съм huawei watch gt 2 pro

Изпратено от моят SNE-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен има от време на време звук все едно известие, но реално няма нищо. Някой има ли го и знае ли се какво може да е?

Poco F3
Цитирай

Когато загуби връзка и съответно пак се свърже с телефона издава звук.


Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2022-01-05, 21:14:33)Maxpainus написа:  Когато загуби връзка и съответно пак се свърже с телефона издава  звук.


Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Тази опция съм я изключил.

Poco F3
Цитирай

От къде се изключва че ме дразни ?
Цитирай

От приложението Здраве - Настройки на устройството.

Poco F3
Цитирай

Мерси.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)