Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

Благодаря. Вече го пробвах, но не проработи. Ще го изчакам известно време пък ще видим.
Цитирай
Аксесоари

Трябва ли и телефона да е Huawei, за да може алармата на телефона да звъни и на часовника? Така, като гледам на huawei го прави, а на xiaomi не.

Poco F3
Цитирай

(2022-05-09, 13:19:07)trifon81 написа:  Трябва ли и телефона да е Huawei, за да може алармата на телефона да звъни и на часовника? Така, като гледам на huawei го прави, а на xiaomi не.

Аз съм с Xiaomi redmi note 8 pro, при мен директно настройвам алармата на часовника и сутрин звънни без проблеми.
Цитирай

(2022-05-09, 21:09:29)plamen3333 написа:  Аз съм с Xiaomi redmi note 8 pro, при мен директно настройвам алармата на часовника и сутрин звънни без проблеми.

Това става, но ако настроиш на телефона няма да можеш да я управляваш от часовника,  затова си мисля, че само на  телефон huawei може това. А някак си нямам вяра, че само часовника ще ме събуди. Просто искам за по-лесно да спра алармата от него, без да пипам часовника.

Poco F3
Цитирай

Аз съм с хуавей телефон и доскоро можеше да се изключва алармата на телефона от часовника, но от EMUI 12 мисля вече не може.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2022-05-10, 13:03:10)felipe написа:  Аз съм с хуавей телефон и доскоро можеше да се изключва алармата на телефона от часовника, но от EMUI 12 мисля вече не може.

И на нашия е Emui 12, и си може.

Poco F3
Цитирай

(2022-05-10, 13:03:10)felipe написа:  Аз съм с хуавей телефон и доскоро можеше да се изключва алармата на телефона от часовника, но от EMUI 12 мисля вече не може.

Няма проблем, всяка сутрин алармата на телефона си е спирам или отлагам от часовника.

 Huawei P40 pro+    512GB black
Цитирай

Може ,може Smile моят пък не иска.Наскоро нулирах и телефона и часовника заради проблема със синхронизирането на контактите(който се оказа ,че е от бъг в Здраве) и след това часовника ми изобщо не реагира на алармата на телефона.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Здравейте, с 3 pro, но не мога да сложа къстъм лице на часовника. Коментирах с колега, който подробно ме напътства, но не се получи. Модната версия ползвам, лицата са за watch3, но ми изписва, че не е правилния формат. Приложението HMC core не го откривам за да го деинсталирам. Ресетнах телефона - същата работа. На gt2 нямаше пробле, но и след да ми изписва че не става, незнам къде е проблема?
Благодаря предварително!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Такава грешка обикновено дава когато мястото в което е свалено лицето не е подходящо.Пробвай да го смениш.По принцип трябва да е в основната директория на телефона.
П.П. Сега гледам че май си с хуавей телефон,няма да стане на него.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Със самсунг с20+ съм и лицата са в паметта на телефона. Имам и gt2от там за основните неща съм наясно, но тук ударих на греда.
Готово, успях!!!
Смених името на папката!
Благодаря Ви, колеги!
Лека вечер от мен!

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Хм...много странно тогава,аз по принцип съм с хуавей телефон,но за качване на лица ползвам един стар самсунг J7 ,даже от telegram отиват директно в папка downloads на самсунга и от там си ги качвам без проблем.Пишеш че си ресетнал телефона,ми ресетни и часовника Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2022-05-11, 19:21:32)felipe написа:  Хм...много странно тогава,аз по принцип съм с хуавей телефон,но за качване на лица ползвам един стар самсунг J7 ,даже от telegram отиват директно в папка downloads на самсунга и от там си ги качвам без проблем.Пишеш че си ресетнал телефона,ми ресетни и часовника Smile
А, аз имах отделна папка, но и от данлоуд сега неиска, че направих трета и се получи.

Сега пък ги приема, но не ги визуализира?!
Лудницата е пълна.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

(2022-05-11, 19:24:10)dragodraganov написа:  
Сега пък ги приема, но не ги визуализира?!
Лудницата е пълна.
И това е коригирано.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай

Някой ползва ли есим?Тези дни се загледах в часовника когато съм без телефон,т.е. трябва да ползвам мрежата и установих ,че доста често часовника ми показава "няма покритие",като го подържа включен от "няма покритие" ,минава в "само SOS повиквания" и след това си показва пълен обхват(значи обхват си има).Предполагам заспива и като трябва да смени клетката не я сменя ,а изписва "няма покритие",като го събудя се закача.Много ме дразни това ,защото аз де факто ,през повечето време съм извън обхват.Мисля, че преди не беше така.Някой да е забелязал подобно поведение на часовника му?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Точно днес махнах есим-а от него, иначе можех да проверя. Аз съм страшно разочарована от часовника. Вместо да вървят напред нещата, те стават по-зле. Още не мога да си обясня, защо поддръжката му е толкова зел, ъпдейт не е имало от месеци... Днес реших, че повече шансове няма да му давам. Махнах есим и замина за продаване. Жалко, а имаше добър потенциал Sad
Цитирай

(2022-05-15, 19:32:23)felipe написа:  Някой ползва ли есим?Тези дни се загледах в часовника когато съм без телефон,т.е. трябва да ползвам мрежата и установих ,че доста често часовника ми показава "няма покритие",като го подържа включен от "няма покритие" ,минава в "само SOS повиквания" и след това си показва пълен обхват(значи обхват си има).Предполагам заспива и като трябва да смени клетката не я сменя ,а изписва "няма покритие",като го събудя се закача.Много ме дразни това ,защото аз де факто ,през повечето време съм извън обхват.Мисля, че преди не беше така.Някой да е забелязал подобно поведение на часовника му?

При мен няма такъв проблем. Но самата функция esim според мен е непълноценна, след като е само за обаждания, а не поддържа и мобилни данни. Но твоя проблем поне при мен липсва, аз съм с про версията обаче.

Poco F3
Цитирай

Ще изчакам предстоящия ъпдейт и ако не се оправи ще нулирам есим настройките.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Имах възможност да се докосна на живо до Watch 3 Pro и много ми хареса - стилен, масивен и с добри технически характеристики. Разцъках го, но беше в демо режим и само видях, че има "портфейл". Искаше ми се да мога да го сдвоя с телефона си и да пробвам да добавя дебитна карта, което щеше да реши избора ми. До скоро имах Watch GT 2-Sport и искам да мина едно ниво нагоре. Прочетох цялата тема, за да се запозная с реални впечатления и проблеми на часовника. Не намирам информация/видеа в Интернет как да си го настройш, за да плащаш. Тези от вас, които го имат все още ли не могат да активират безконтактното плащане?

Благодаря предварително!

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай

Не мисля че можеш да плащаш с тоя модел, поне в България и поне за сега
Цитирай

Проблема със синхронизирането на контактите си стои и в новата версия на Huawei Heallth,мислех,че ще го оправят...това са пълни,ама пълни нещастници,няма по-големи нещастници от хуавейските програмисти Sad Sad Sad
П.П. Мислех на есен да вземам P50Pro,отказах се,не мога да ги търпя повече,има толкова бъгове за оправяне по този часовник,всяка седмица трябва да има ъпдейти,а те са го зарязали с месеци вече Angry

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • Ivanov12
Цитирай

(2022-05-17, 19:25:13)felipe написа:  Проблема със синхронизирането на контактите си стои и в новата версия на Huawei Heallth,мислех,че ще го оправят...това са пълни,ама пълни нещастници,няма по-големи нещастници от хуавейските програмисти Sad Sad Sad
П.П. Мислех на есен да вземам P50Pro,отказах се,не мога да ги търпя повече,има толкова бъгове за оправяне по този часовник,всяка седмица трябва да има ъпдейти,а те са го зарязали с месеци вече Angry
Да и аз съм разочарован, добре започнаха с актуализации, а и има потенциал часовника...., не знам, каква им е идеята...

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Здравейте, току що си изпуснах часовника на плочките и естествено дисплея се пукна. Давайте акъл в кой сервиз да го нося и ако някой знае колко ще ми струва удоволствието

Изпратено от моят Redmi Note 8 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай

Бих отишъл в сервиза на Huawei (Сръчко сервиз) на ул. Леге 6 София. За цена без да питам не знам, като ги гледам в нета са по 80 лв само дисплея. Така че сигурно ще ти вземат между 100-150 лв.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • androidg2
Цитирай

Хуавейските програмисти продължават да дълбаят дъното,днес имаше нова актуализация на Здраве и си викам,е тези вече оправиха синхронизацията на контактите.Закачих го за самсунга да кача един къстъм фейс ,откачих го и си го вързах към хуавея и гледам дали са се заредили контактите,заредиха се,сами започнаха да се превъртат и изчезнаха,натиснах синхронизиране,пак се заредиха и след секунда пак изчезнаха сами.И сега ги няма.Хумор,сатира и забава.Вече две актуализации не могат да оправят проблема.Слагам пак старата версия на здраве да си синхронизирам контактите и споменавам всички роднини от женски пол на разработчиците на програмата.Sad

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)