Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

Ееее, много искаш
Шегувам се. Свали си моднато Здраве за качване на циферблати, препоръчвам от 4PDA. Изтрий оригиналното и инсталирай мода. И вече можеш да си слагаш всякакви. [Изображение: d6a88d5ec64ae5d099824f65fba030bc.jpg][Изображение: d42183d4bc313165ef7224d7ca087785.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
Аксесоари

@killerss ако си с хуавей телефон, няма да стане работата.  Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

Благодаря за инструкциите.
Със Сони телефон съм.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

Здравейте ще помоля за малко помощ, благодаря предварително.Имам проблем с нотификациите не излизат на часовника тези от healthy living например напомняне за разходка, за пиене на вода на телефона излизат, но на часовника не. Отчет за съня, постигнати крачки излизат от други приложения също. Телефона ми е huawei p30 pro с часовник watch 3 pro. Пробвах какво ли не и вече се изнервям имах за кратко watch gt 3 pro и там беше всичко наред. Мислех че след ъпдейта на часовника до 2.1 ще се оправи но уви само хард ресет на тела не съм правил иначе квото се сетите различни версии на здраве, ресет на часовника и нестава.Два пъти се показаха по случайност и тва беше. И да спомена, че и със приложението Здраве променям часа за показване на дадено напомняне и то се бъгва и не работи след нулиране заработва и ако не го ръчкам повече работи коректно. Абе някъв филм... Дълго стана, за което се извинявам ще се радвам ако някой помогне.

|Phone:Huawei p30 pro ;Watch 3 pro titanium |ROM:Stock|
Цитирай

Новия ъпдейт дойде! [Изображение: f29698160b0dddf04f8f0799feb208cf.jpg]

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Здравейте, малко развитие по проблема с нотификациите. Значи с lg g6 работи без проблем с други два huawei p30 pro и p20 pro пак нестава. Това е недопустимо една и съща марка и има проблем или има някаква тънкост макар че пробвах какво ли не и данни на програми трих и на блутута.. Незнам вече, ще изчакам някой да каже нещо по въпроса преди да ударя хард ресет на тела. Благодаря.

|Phone:Huawei p30 pro ;Watch 3 pro titanium |ROM:Stock|
Цитирай

И при мен дойде обновлението.
Часовникът е купен от Виваком.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

След ъпдейта ми се струва, че има леко подобрение при батерията. Уж и при GPS-а трябва да има ъпгрейд, но все още не съм тествал по-дълги разстояния (за обикновената 3-ка става дума).
Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/huawei-w...odobreniya

Huawei P30 Pro
Цитирай

Здравейте, някои може ли да каже поне имал ли е такива проблеми като мен? Виждам, че има хора с такава комбинация от устройства. Качнах го с huawei p20 lite с андроид 9 и там всичко е ок явно с андроид 10 има проблеми. Благодаря.

|Phone:Huawei p30 pro ;Watch 3 pro titanium |ROM:Stock|
Цитирай

(2022-07-26, 10:27:34)airsas написа:  Здравейте, някои може ли да каже поне имал ли е такива проблеми като мен? Виждам, че има хора с такава комбинация от устройства. Качнах го с huawei p20 lite с андроид 9 и там всичко е ок явно с андроид 10 има проблеми. Благодаря.

Аз съм с P30pro и watch 3 pro,  всичко работи чудесно. Само трябваше да ги активирам наново за да тествам. В health> healthy living>edit tasks  си активирах за всяко активити  reminder. И след някакво време започна да ми подскача на часовника за пиенето на вода тествах.
Цитирай

(2022-07-27, 10:37:31)ssndip написа:  Аз съм с P30pro и watch 3 pro,  всичко работи чудесно. Само трябваше да ги активирам наново за да тествам. В health> healthy living>edit tasks  си активирах за всяко активити  reminder. И след някакво време започна да ми подскача на часовника за пиенето на вода тествах.
С коя версия на програмата си?За часовника предполагам си с 2.1 а тела EMUI12. Аз и хард ресет правих и пак нищо.Писах и на huawei подръжката и чакам отговор немога да фана къде е проблема в часовника, в телефона ли(но пък с p20 lite с андроид 9 заработи) или в програмата. Поздрави и благодаря за отговора.

|Phone:Huawei p30 pro ;Watch 3 pro titanium |ROM:Stock|
Цитирай

Мобе би ще получим и повече скоро
https://www.thedeepnewssource.com/2022/0...-0-update/

Poco F3
[-] 2 потребители изказват благодарност на trifon81 за това мнение:
  • avirex, felipe
Цитирай

Здравейте! Как мога да добавя банкова карта за да плащам с часовника? Пробвах през huawei health, но не намирам такава опция. Телефона е Iphone, ако има значение.
Цитирай

(2022-07-28, 16:10:28)firebrigade6 написа:  Здравейте! Как мога да добавя банкова карта за да плащам с часовника? Пробвах през huawei health, но не намирам такава опция. Телефона е Iphone, ако има значение.
За България не може в момента , може само карти за лоялност.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
[-] 1 потребител изказва благодарност на avirex за това мнение:
  • plamen3333
Цитирай

Здравейте, живея и работя в Холандия, интересува ме тук дали мога да плащам с (NFC)карта? 
За България знам че не става...
Цитирай

Досетиха се май за този модел, втори ъпдейт се очаква, преди по-големия с HarmonyOS 3.0.

https://www.thedeepnewssource.com/2022/0...vm2H-pD5uQ

P.S. car key function - Kakво е, ако някой знае?

Poco F3
Цитирай

(2022-08-03, 16:52:50)trifon81 написа:  Досетиха се май за този модел, втори ъпдейт се очаква, преди по-големия с HarmonyOS 3.0.

https://www.thedeepnewssource.com/2022/0...vm2H-pD5uQ

P.S. car key function - Kakво е, ако някой знае?
Car key function го намирам като система, която замества ключа на колата. Може би за запалване, може би за отключване.
Добавка: Сега изчетох новината, и там пише, че засега се поддържат само автомобили марка Aito M5. Явно е нещо строго специфично за тази марка и модел.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
[-] 2 потребители изказват благодарност на killerss за това мнение:
  • Dowper, trifon81
Цитирай

(2022-06-07, 16:42:42)sebulba1 написа:  Искам да споделя мнение за приложението Watch droid phone и Watch droid assistant за часовника. Двете работят неразделно. Много полезно и напълно ме удовлетворява. Има всичко,което програмистите на Huawei са пропуснали в софтуера на часовника. Доста неща вече могат да се персонализират. Светване на екрана при съобщение, регулиране колко време да остане буден екрана,това важи и при повикване, продължителност на вибрация,приемане на мултимедийни съобщения и много други. Платих си 6 лева за про версията,но си заслужава от всякъде.

Привет, можеш ли да споделиш как излиза този qr на часовника, така и не мога да ги свържа. Имам изтеглени и двете приложения на телефона,  но не мога да свържа с часовника. Благодаря предварителноSmile

Здравейте бих искала малко.помощ относно приложенията Watch droid phone I assistant, инсталирах ги на телефона,но не мога да направя връзка с часовника Watch 3-501, дава ми съобщение , но толкова бързо се скрива,че не мога да разбера какъв е проблемаSmile ще съм мн благодарна за малко помощ че се мъча от снощи Smile))
Цитирай

Може ли вече да се плаща с часоника? По-специално ме интересува с Curve дали става?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай

(2022-08-25, 16:55:44)nowhere написа:  Може ли вече да се плаща с часоника? По-специално ме интересува с Curve дали става?

Още не може да се плаща...

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

Здравейте искам да попитам работят ли ви qr кодовете на картите за отстъпка на Кауфланд и Лидъл ?
Цитирай

Ъпдейт получих днес,подобрявал точността на маршрутите при тренировка т.е акуратността на GPS a.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

(2022-09-20, 19:48:21)felipe написа:  Ъпдейт получих днес,подобрявал точността на маршрутите при тренировка т.е акуратността на GPS a.
Очакваше се да е голям и доста нови неща да има.

Изпратено от моят SM-G965F с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Здравейте,  някой знае ли дали часовника потдържа мерене на кръвно налягане и ЕКГ ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)