Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro
#51

Гледай да има басейн отдолу Smile
За медиите може и 30 дни да изкара.
Цитирай
Аксесоари
#52

Никога. Ще го зареждат поне 5 пъти, ама както е казал колегата, за пред медиите и 60 дни ще изкара
Цитирай
#53

А huawei watch 3 active има ли есим? Намерих го в олх за 560лв от а1 което е супер оферта. Но незнам дали си заслужава ща. Е момента съм Samsung galaxy watch active 2.
Цитирай
#54

Има есим, но все още не е активна в България. Предполага се, че ще стане, но кога е отделен въпрос
P.S Сега го видях на живо и го пробвах, стои прекрасно на дамска ръка. Изглежда невероятно, направо се влюбих Разбира се, ще трябва да се прежали слабата батерия. Ако няма някакви оптимизации с времето, с есим батерията не знам дали и половин ден ще кара Sad
Цитирай
#55

С изключен eSIM и WiFi работи 5 денонощия. С включен AOD за около 6 часа дневно. Става въпрос за Watch 3 Pro версията

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#56

Говорих за малкия Watch 3. Pro-то е почти с двойна батерия, но пък на дамска ръка стои прекалено голям. И него пробвах С всичко включено му дават 12ч батерия. С изключен SpO2 и още нещо, ама не помня какво беше 1.5 дни. Това от клипчета в YouTube, не от лично ползване. Но има голяма вероятност скоро да кажа от лични наблюдения, защото се влюбих в този часовник Smile
Цитирай
#57

Някои има ли вече часовника да каже повече мнение, говоря за черния актив версията?
Цитирай
#58

Еми да ми е честит - Huawei Watch 3, не знам Active ли е не е ли Първи впечатление - уникален е часовника. Дисплея е страхотен, цветовете са наситени и за момента реагира супер бързо, без забавяния. Въртящото копче е супер удобно, свиква се бързо. Има в кутията бар код, който директно сваля "Здраве" приложението (ще се ползва със Самсунг телефон), сдвояването стана сравнително бързо, единственото досадно нещо беше, че трябваше да си вкарвам Huawei-ския акаунт няколко пъти. Това е за сега, батерията ще я зареждам нощес и след няколко дни ще кажа как се държи. Все още няма измерване на телесната температурата, пише че трябва да е с друг ъпдейт, който явно не е дошъл все още, защото часовника казва, че е ъпдейтнат до последната версия.
На снимките жените могат да видя как стои на дамска ръка с тънка китка Smile[Изображение: 1f8c9a24525f2ca9221e8fe16b94e764.jpg][Изображение: 58b1eedac4cf8fca288fa460c4eae0b9.jpg]
Цитирай
#59

Да ти е честит и да му се радваш много Wink
Цитирай
#60

Да ти е честит, уникален е часовника на външен вид, откъде го закупите?
Цитирай
#61

Благодаря Ви Smile За сега само го псувам От 10 мин се опитвам да разбера как да му усилия вибрацията, че сегашната не се усеща, ама грам. Отделно се нервирам, че не мога да си синхронизирам контактите със Самаунг телефон, ама да видим до къде ще стигнат псувните Сега се ъпдейтва, дойде някаква актуализация.
Толя от А1 е взет.
Цитирай
#62

И аз псувам моя актив 2,защото само се разкача блутут с Huawei телефон съм. Като е от а1 с есим ли е?

Аз имам въпрос, мога ли да кача музика на часовника от телефона, защото от 1 час се опитвам и немога да разбера как става.
Цитирай
#63

Толя, Samsung имат този проблем с Huawei телефони. Мога да те посъветвам да провериш за ъпдейти, ако не стане пробвай да нулираш часовника и го свържи на ново. Щом си с Huawei телефон, най-добрата опция е Huawei часовник. Всички Watch 3 часовници имат esim, но както вече ти казах, все още не е активирано за България, но ще стане на даден етап. Също така, както вече в другата тема ти обяснихме, на този етап, за да си клонираш сим картата, трябва да минеш на А1 (имам спомен, че си на виваком).
На кой часовник да качваш музика? Тъй като темата е за Huawei часовника, отговора е не, не можеш. Но щом си с Huawei телефон, ще можеш да управляваш Huawei музика от часовника. А ако питаш за Самсунг часовника - да можеш. Потърси в YouTube клипчета как става. Единствено не съм на 100% сигурна, дали с Huawei телефон можеше, но ако не бъркам също май ставаше.

Някой може ли да ми каже как подяволите да усилия вибрацията. Аз ли съм неграмотна или часовника няма тази опция?
Цитирай
#64

Сигурно ли е че към момента не може да се активира есима на уоч3 към А1. Понеже май и аз ще сменям прото с такъв и искам да подкарам е сима веднага.
any някакви първоначални впечатления?

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#65

Така бях чела някъде, вече не помня къде, че изчетох доста неща тия дни . Но имам есим и до няколко дни, като ми остане време ще пробвам и ще дам отзив.
Нямам все още наблюдения. Извадих го на 25% от кутията, докато го настроя батерията падна. На 45% дойде ъпдейт, актуализирах го и батерията беше паднала на зарядното на 35%. В момента още се зарежда и го чакам, за да спя с него. Ще пиша тия дни как се държи.
Побърква ме тая вибрация, не е възможно да не може да се регулира силата и... Другото, което ми липсва е заглушаването на телефона, докато нося часовника, както е на Самсунг часовниците. Много удобна функция, но и нея не намирам, явно я няма. Сега ще се чудя как да си заглушя телефона нощно време, без да включвам режима "Не безпокойте" и без да изключвам интернет. Приемам идеи Smile

P.S Един лек бъг имаше при свързване с WiFi мрежата ми. Няколко пъти не искаше да се закачи към мрежата, трябваше да излезна изцяло и пак да влезна, за да я приеме.
Цитирай
#66

Относно силата на вибриране: В GT2 Pro в "Настройки > Вибрация" може да се настройва силата на вибриране. Предполагам, че и в Watch 3 трябва да има подобна настройка.
Относно заглушаването на телефона: От падащото меню с бързите опции може да минаваш в режим "Без звук" или нещо подобно. Става за секунда. Smile

Интересно ми е, ако не се използва eSIM, а всичко друго е активирано, колко време ще държи батерията, без да се включва "Ultra-long battery life". Много хубава опция е eSIM, но тя направо стопява батерията. И се предполага, че това няма и как да се подобри много. Това Ultra-long battery life до колкото разбирам от сайта на Huawei изключва eSIM свързаността. А в стандартния режим дават 3-4 дена издържливост на батерията, но до 2 часа LTE връзка всеки ден. През останалото време трябва да се прекъсва връзката ли?  Lol

Huawei P30, Huawei Watch GT2Pro

Цитирай
#67

(2021-07-27, 22:37:19)felipe написа:  Сигурно ли е че към момента не може да се активира есима на уоч3 към А1. Понеже май и аз ще сменям прото с такъв и искам да подкарам е сима веднага.

Така, значи информацията ми е била стара. E-sim с А1 РАБОТИ и се активира без никакви проблеми, сега я пробвах Smile

dtk Питах и за жалост не, няма опция за регулиране на вибрацията. Направо не мога да повярвам. Да се надяваме, че с някоя актуализация ще се появи. Просто е абсурдно да се усети вибряцията при нотификации. Усеща се единствено при звънене и аларма, защото тогава е продължителна. Но за нотификации - не, не и не Sad А това обезсмисля заглушаването на телефона, защото няма изобщо да разбера, че имам някаква нотификация.
Ще я тествам батерията с всички опции. В момента е само с мерене на пулса, всичко друго изключено. Но според мен първо трябва да се "разработи" с няколко цикъла, за да мога да кажа нещо конкретно и реално. След теста на есим я премахнах от часовника, за да не влияе на батерията. Ще я сложа пак след време, за да видя с нея как ще се държи. Но едно по едно Smile
P.S Ето отговора от съпорта на Huawei относно вибрацията [Изображение: c35350d3b35d002c4fc47ef681d5efe8.jpg]
Цитирай
#68

Същата работа като при Шаоми, пускат незавършен продукт.

Явно това ще е новата мода.
Цитирай
#69

(2021-07-28, 12:58:42)dtk написа:  Относно силата на вибриране: В GT2 Pro в "Настройки > Вибрация" може да се настройва силата на вибриране. Предполагам, че и в Watch 3 трябва да има подобна настройка.
Относно заглушаването на телефона: От падащото меню с бързите опции може да минаваш в режим "Без звук" или нещо подобно. Става за секунда. Smile

Интересно ми е, ако не се използва eSIM, а всичко друго е активирано, колко време ще държи батерията, без да се включва "Ultra-long battery life". Много хубава опция е eSIM, но тя направо стопява батерията. И се предполага, че това няма и как да се подобри много. Това Ultra-long battery life до колкото разбирам от сайта на Huawei изключва eSIM свързаността. А в стандартния режим дават 3-4 дена издържливост на батерията, но до 2 часа LTE връзка всеки ден. През останалото време трябва да се прекъсва връзката ли?  Lol

Тя LTE връзката по подразбиране си е прекъсната и работи единствено когато няма блутут връзка. Появи ли се блутут връзка изключва.
И аз поръчах актив версията.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#70

Момчета, два проблема. Не ми идват нотификации от Gmail и алармата от телефона. Gmail изобщо го няма в известията. Има Google, но дори да е активирано пак не идват. Някакви идеи защо така? За алармата подозирам, че няма и да дойдат. Май не ги правят съвместими с други телефони. Същото беше когато бях със Huawei телефон и Самсунг часовник. Но Gmail... тук ме изненадаха (Уф, това да не е заради рестрикциите?)
Цитирай
#71

Gmail е приложението, което работи на всички часовници и телефони с андроид, че и без. Аз затова и съм си обеденил всички пощи в него. Ако са го резнали или поради недомислица я няма отметката в нотификации, просто ме забравят с тоя модел.
Радвам се че се замислих и онзи ден като ме викнаха да го взимам не отидох, щото сигурно на външен вид щеше да ми хареса и да го отнеса и сега да ме е яд
Цитирай
#72

Има го, има го. Но има някакъв проблем с нотификациите. Не баш проблем... Просто не се показват всички първоначално. Пример: Вчера през деня получавах нотификации от фейсбук. Изведнъж вечерта спрях да получавам. Влизам в настройките на нотификациите на "Здраве" да видя какво става, фейсбук го няма. Излизам, пак влизам - пак го няма. Трябваше да скролна до долу, после да върна и чак тогава се появи. Същото беше и с Gmail. Сравнително нормално е да има някакви такива проблеми в началото, все пак часовника е експериментален на Harmony OS Трябва от Huawei вредни да ни плащат
За сега е добре. Няма нещо фрапиращо дразнещо, като изключим вибрацията. Но вярвам, че ще стават по-добре нещата с времето.
Цитирай
#73

И аз се сдобих с черен Huawei Watch 3,активирах eSIM.Някакси по ми харесва на външен вид спрямо GT2Pro,по-тънък и по-малък изглежда,което за мен е голям  + ,не харесвам огромни часовници.Получих последния ъпдейт на 155 май завършваше,с него много се подобрявал живота на батерията и бързината на зареждане.Скоро чакаме и друг ъпдейт подобряващ с още 20% живота на батерията.А бе ще стане часовник след няколко ъпдейта Smile

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай
#74

Честит да ти е Сега разбра ли защо предпочетох него
А дано е вярно това за батерията със следващ ъпдейт. Първото ми зареждане изкара 1.5 дни. Но не съм дала още отзиви, защото си мисля, че реално ще си покаже капацитета след някой и друг цикъл. Чакам отзиви и насоки от специалист по Huawei часовници
Цитирай
#75

Има актуализация, версия 170,но съм на работа и не ми дава да я тегля през телефона. Иска да я тегли през wifi на часовника, а тук няма такава. Довечера в къщи като я инсталирам ще видя какво ново. Малко кофти измислено така.
П. П. По първи данни е оправена вибрацията, станала е по силна и по дълга.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)