Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Watch 3/Pro

Phyre няма потдръжка за Harmony os и за Wear OS, ползвам го от както е излязло, но на телефона (android os).

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай
Аксесоари

Днес от сутринта, откакто се загледах около 09:00, до този момент, батерията ми е паднала от 89 процента на 87 процента.
Това е този т.нар. най-икономичен режим.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

(2021-09-11, 15:54:45)a55dstroyer написа:  Аз гт2 про имах доста време. Даже няколко... Не, 3-ката прото е по-красив, по-часовник е на на дизайн. И екрана вече се вижда на слънце добре, не като при гт2 и гт2 про, което ме дразнеше най-много. Тук вече и не стърчат като хуйове коронките, има лъгове и му стоят нормални каишки вече супер. Аз ползвам каишки от гт2 гумени, червена и зелена и е топ. Даже взех няколко 22 мм от гармин е стоят много добре. Даже от шаоми му слагам понеже имам няколко цвята и са супер.

Иначе да, гт2 про като батерия е супер, но там пък с тая каишка изкелеферчена..  и като сложа нормална от гт2 примерно и стои като крадена. То и при този уоч 3 про елит едишън се осраха с титаниевата верижка. Тя седи като купена от алибаба за 10$... Как може такава недомислица, на часовник с лъгове да сложиш верижка с прави краища... Ужас, няма такава грозотия. То все едно не е за него правена. При нормалните часовници оригиналната верижка ляга по касата, така няма празно разстояние между нея и часовника и естетично изглежда добре и завършено и си личи, че е правена специално за този модел. Тук са претупали някаква верижка набързо и айде "елит едишън".. еб@ти елита.. Аз затова си взех 3 про, тя вярно, че и кафявата кожена каишка е кенеф, ма поне не давам допълнително за грозната верига, която да ме дразни и да сваля още на момента на разпечатване.. Абе нещо май са претупали нещата. Както се говори, че ще излезе хуавей уоч 4 скоро, явно при 3-ката са срязали някои завои на пряко... Поне така изглежда.

Слухът за преждевременната поява на Huawei watch 4 верен ли е? Дайте малко повече информация ако има такава, че ми стана интересно.
Цитирай

Ще има премиера на устройства на марката през октомври, но още са само слухове.

Mate 50 pro
Цитирай

В България вече се предлага Huawei Watch 3 Elite - с 46 мм корпус и каишка от неръждаема стомана. В кутията е добавена втора черна каишка от флуороеластомер - здрав и мек материал, устойчив на мокрене и потене. Каишката е подходяща за интензивно спотуващи.

Всичко останало - си го знаем - премиум материали - 1.43-инчов AMOLED дисплей, защитен от 3D извито стъкло, устойчиво на надрасквания. Основата е керамична, за по-голям комфорт при носене и по-прецизна рабтоа на сензорите.

Преди на сайта си - представяха тези модели:

[Изображение: Huawei-Watch-3-models.jpg]

А сега тези:
[Изображение: Huawei-Watch-3-Elite-i-Watch-3-Pro-Elite.jpg]

Преди имаше Huawei Watch 3 Pro Elite Edition с корпус и каишка от титаниева сплав, а сега и обикновения Huawei Watch 3 - Elite Edition. Новото и различното, долколкото виждам са само материалите, от които са изработени корпуса и каишката - неръждаема стомана и втората каишка от флуороеластомер.

Тъй като по-рано коментирахме живота на батерията - зачетох се - че дават смарт режима при ползване с iPhone - само 1,5 дни за Watch 3 и 2,5 дни за Watch 3 Pro.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай

Хм, че моят е Huawei Watch 3 Pro Elite с титаниева иии някаква друга там каквато се води силиконова или не знам и аз каѝшка.
Комплектът ми е като в това клипче и е закупен от Виваком:
Другата каишка не е при мен иначе бих я снимал.

Sony Xperia Z1, Xperia Z3, Xperia XZ Premium, Xperia 1 II, Xperia 1 IV
Цитирай

Watch3pro elite edition се предлага в България вече повече от 2 месеца. Става дума за чистата тройка до сега в България се предлагаше само черният вариант със силиконовата верижка.
[Изображение: 35c7fe789a60e7f65248b5b1ec333802.jpg]

Изпратено от моят BE2029 с помощта на Tapatalk

Mate 50 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на pezilink за това мнение:
  • divna
Цитирай

Да, точно така Smile

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • pezilink
Цитирай

Нов ъпдейт HarmonyOS 2.0.0.188  - 239MB има за моделите. Към момента е само за Китай, но е интересен и скоро може да се появи и за нашите ширини.

Ще може да се отговаря от часовника на смс-те (а защо не и на месинджърите).
Поддържат се повече формати за качване/ слушане/ на музика от паметта на часовника.
Ще могат да се тестват за 5 мин без заплащане и платените циферблати.
Ще се разпознава миенето на ръцете и съответно ще ви съветва как по-качествено да го правите Smile
АОД функцията е подобрена...тук не е посочено какво, но това което четох другаде е, че по желание ще може да се настройва да не превключва на основният екран, а да  се увеличва неговата яркост ( на който му харесва да си го гледа само него и с цел пестене на батерия )

https://www.gsmarena.com/huawei_watch_3_...-51007.php
[-] 3 потребители изказват благодарност на rumo за това мнение:
  • divna, felipe, Maxpainus
Цитирай

Здравейте, наскоро се сдобих с Watch 3 pro elite, но не разбирам, когато някой ми звъни по телефона получавам известие и мога да вдигна от часовника, но когато получавам обаждане по Messenger или Viber то не се прехвърля на часовника и съответно не успявам да отговоря..
Още нещо. Писах на Huawei, но те не ми дават ясен отговор. Помощникът Celia, не го виждам никъде като опция нито в меню, нито в настройките.. Някой да сподели ако има същият проблем и го е решил някак
Ползвам часовника със Samsung Note 20 ultra.
Цитирай

Не става с месинджърите да се говори. Така са всички и гугълски и тизенски, дето са с много по-големи възможности, не е от хуавейя.
Не минава глас ако не е телефония, не ми е нясно защо, мисля че нарочно ги ограничват
Цитирай

Имах GT2 първият който излезе и имам спомен, че можеше май да се приемат обажданията.. Какъв е смисълът от часовника тогава, ако приемаш само обажданията през мобилният, не можеш да отговаряш на съобщенията и по голямата част от нотификациите не можеш да ги четеш, а другата не излизат въобще.. Дано подобрят нещо с последващи ъпдейти иначе часовника отива при някой друг..
Цитирай

Със сигурност на Гт2 не е можело да се отговаря гласово и текстово, на каквото и да е освен телефонно повикване

На другите платформи като тизен и андроид и почти съм сигурен, че и на епъл може текстово да се отговаря на всички съобщения от месинджъри. Дори преобръщат глас към текст, което е много удобно, но не и на бг език.
На гармин например, който е и малко по-смарт от хуавейските има готови шаблони за отговор
Цитирай

Да попитам и тук, но искам инфо от потребители, гадаене не ми трябва Smile

При следното използване на Huawei Watch 3
- есим изключен
- wifi - изключен
- стрес - изключен
- SpO2 - изключен
- следене на съня
- по 20-30 нотификации на ден
- 1-2 кратки разговора през часовника


Какъв реален живот на батерията мога да очаквам ?
p.s. и време за зареждане от да кажем 20-25% до 100 ?
Цитирай

Така като гледам спокойно можеш да си го ползваш в свръхикономичен режим при който с това използване ще изкара поне седмица.В този режим всичко работи с изключение на есима, можеш спокойно да включиш всичко изброено. Аз постоянно мигрирам от единия режим в другия в зависимост от това какво смятам да правя с часовника, общо взето вечер ми е в ултра режима, а през деня, ако ползвам есима минавам на интелигентния. Така кара 4 денонощия батерията.
Зареждането е в зависимост от температурата в стаята, при 25 градуса е към час и половина от там колкото е по топло времето расте, като да кажем при 29-30 градуса е 2 часа +- 15 минути. Проблема е че при безжичното зареждане часовника загрява, като стигне определена температура изключва зареждането, като падне го включва и така до 100%Проблем си е безжичното зареждане по принцип,но зимата идва и темп в стаите ще е около 25,така че очаквай време на зареждане до час и половина.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
Цитирай

В ултра режима, нали не мога да си избирам мой циферблат и да ползвам АОД ?
А и пишат братушките, че лагвал доста часовника.
ЗАтова ме интересува в нормалния смарт режим, дали ще прави стабилни 4 дни ?
Цитирай

Лагва в ултра режима. Циферблатите са ограничен борой, май 7 бяха, аод мисля че нямаше или е само от ония 2-та най-скучни.
Цитирай

Нищо не лагва, да не играете шутъри на часовниците та да лагва. Smile С умно превключване на режимите (примерно от 22 до 10 да е в ултра режим) ще изкара пълни 4 денонощия. Говорим и в двата режима вс включено, без много разговори по есим.
Пак казвам в ултра всичко е налично вкл разговори през блутут, съобщения и сън. За какво ти е след 22 аод, като си вдигнеш ръката ще покаже.
П.П.Днес се наложи да го зареждам и го засякох, зареди се от 31 до 100% за точно 90 минути при 25,5 градуса стайна.

Samsung Galaxy S23Ultra,Samsung Galaxy Watch 5 Pro LTE
[-] 1 потребител изказва благодарност на felipe за това мнение:
  • divna
Цитирай

Най-голямата тъпотия за мен е. че когато е включен bluetooth -a, esim е изключена и по този начин не мога да ползвам часовника самостоятелно с esim и bluetooth слушалки!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

(2021-09-22, 00:28:32)geopit написа:  Най-голямата тъпотия за мен е. че когато е включен bluetooth -a, esim е изключена и по този начин не мога да ползвам часовника самостоятелно с esim и bluetooth слушалки!
А, блутуут слушалките ако са вързани и към телефона и към часовника не става ли?

Изпратено от моят Huawei watch 3 pro с помощта на Tapatalk

                               Lenovo Vibe Z2 PRO
                                                                   


                                                                                             
Цитирай

Става дума слушалките да са свързани само към часовника когато е вкл. есим. В случая се предполага, че телефона не е в обхват на часовника.

Mate 50 pro
Цитирай

От днес и аз съм с часовника(Pro версията) и почвам с въпросите SmileНа алармата за събуждане може ли да се активира от някъде звука,в момента само вибрира.По време на икономичен режим когато ме търсят часовника не звъни а само вибрира...има ли как да се оправи това.Още нещо ме интересува.В Ultra safe mode не мога да намеря начин да стигна до списъци с повиквания и контакти.Ако искам да набера някой е доста неудобно.Долния бутон в този режим явно не може да се променя с друга опция освен фабричната.Ще бъда благодарен на всеки който ми отговори
Цитирай

В хармониката трябва да го ънмютнеш. В настройки, звук, има едно mute, да не е включено. Тъпото е, че на икономичния режим пак не звъни, нито за аларма, нито за повиквания, но като спре повикването издава звук за нотификация. Долния бутон в икономичния режим не може да се променя. Абе дано ги оправят тези (и доста други) неща в някой ъпдейт, че се излагат... Доста на бета версия мяза Smile Ама си го платих кеш като попче да съм бета тестер Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на a55dstroyer за това мнение:
  • geopit
Цитирай

(2021-09-22, 00:28:32)geopit написа:  Най-голямата тъпотия за мен е. че когато е включен bluetooth -a, esim е изключена и по този начин не мога да ползвам часовника самостоятелно с esim и bluetooth слушалки!

Грешката е моя. Може да е включена esim и да са свързани bluetooth слушалки. Много съм доволен!

Xperia 1 V
ОТ ОГЪНЯ НА ЧУЖДАТА ОМРАЗА ОСТАНА САМО ПЕПЕЛТА. НАШАТА ЛЮБОВ Е ВЕЧНА,ВИНАГИ ЩЕ ИМА ЦСКА!
Цитирай

Някой успява ли да го върже с адб терминал? Аз искам да опитам да го деблоутна малко, ако стане, да видя как ще се отрази на батерията, но нещо през 2 мрежи не успявам, дава ънавейлабъл квото и да опитах..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)