Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смяна на Mate 20 Pro с Oneplus 8 Pro
#1

Здравейте, ще се радвам да споделите какво ви е мнението и дали си заслужава да сменя Huawei Mate 20 Pro с Oneplus 8 Pro.

Като цяло нямах намерение да сменям сега телефона, но попаднах на неразпечатан Oneplus 8 Pro за 850лв и смятам, че не е за изпускане. Телефона е купен от Холандия.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Заслужава си, ама и да е с гаранция. Защото този в OLX няма, затова и цената му вероятно е такава.

 
Цитирай
#3

Да, наистина няма гаранция, но поне е чисто нов и неразпечатан. Пълно щастие няма. Смятам да рискувам.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#4

Oneplus почти всяка, ако не и всяка година имат проблеми с дисплеите. Конкретно за модела, който те интересува...

https://www.reddit.com/r/oneplus/comment...sues_poll/

Късмет.
Цитирай
#5

(2021-06-06, 13:06:54)Harbinger написа:  Oneplus почти всяка, ако не и всяка година имат проблеми с дисплеите. Конкретно за модела, който те интересува...

https://www.reddit.com/r/oneplus/comment...sues_poll/

Късмет.

Благодаря за линка. Телефона е произведен 17.12.2020г.  Надявам се 1+ да са запознати с проблема с дипслея и да са го оправили при по-късно произведените бройки. А този е такъв.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#6

То, ако е за без гаранция има и 12/256ГБ Ултрамарин Син, чисто нов за 1000лв. като се сменя поне да е затова, поне аз така бих направил де. Smile
Цитирай
#7

(2021-06-06, 15:32:05)nowhere написа:  То, ако е за без гаранция има и 12/256ГБ Ултрамарин Син, чисто нов за 1000лв. като се сменя поне да е затова, поне аз така бих направил де. Smile

Не успявам да намеря обявата за въпросният 12/256гб. Иначе тоя за 830 го спазарих.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#8

(2021-06-06, 12:12:23)Kn0cK3r написа:  Здравейте, ще се радвам да споделите какво ви е мнението и дали си заслужава да сменя Huawei Mate 20 Pro с Oneplus 8 Pro.

Като цяло нямах намерение да сменям сега телефона, но попаднах на неразпечатан Oneplus 8 Pro за 850лв и смятам, че не е за изпускане. Телефона е купен от Холандия.

На тази цена никак не е за изпускане!
[-] 1 потребител изказва благодарност на scenic за това мнение:
  • Kn0cK3r
Цитирай
#9

Да, цената е супер, въпреки че постовнно си хо има за 930лв. А 12/256ГБ за 1000лв.

@Kn0cK3r Не говоря от ОЛХ, а от чужбина.
Цитирай
#10

@nowhere, ако е извън ЕС, почти сигурно ще го спрат на митница и като му платя мито и ддс и се губи смисъла. Поръчах го този и дано имам късмет с дисплея.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#11

Не, няма проблем с доставката, директно ти идва до адрес по Спийди. Но няма значение де, 850 е много добра сделка и си заслужава човек да прежали гаранцията. Tongue
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Kn0cK3r
Цитирай
#12

Днес взех телефона, но все още не съм успял да го разцъкам. На пръв поглед нещата, които ми направиха впечатление е бързината с която работи и разликата в 120hz дисплей спрямо дисплея на мейта, който е 60Hz.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#13

Честито! Със здраве да си го ползваш. С европейско зарядно ли е?
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Kn0cK3r
Цитирай
#14

@nowhere , благодаря! Да, телефона е с европейско зарядно. Модела е за европейският пазар: IN2023
Човек ми каза, че е купен от холандия и реално вътре в кутийката имаше брандирано 1+ картонче с EU Contact информация, като беше посочен холандски адрес.

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#15

Супер, браво, като го разцъкаш можеш да споделиш мнение в подфорума на 1+8 Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Kn0cK3r
Цитирай
#16

@nowhere , обезателно ще споделя опит. За сега си чакам кейсчето, че това в комплекта винаги ми е стояло грозно, а без кейс телефона е доста хлъзгав и да не стане "оле мале" Smile

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#17

И аз така. Преди месец ми изпадна от OLX OnePlus 8T на тънка цена, евроверсия и с гаранция, но чак днес ми пристигна кейса от Алиекспрес, та един месец ми стоя в кутията, макар че си има стоков калъф.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)