Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какви Meizu смартфони или други устройства използвате?
#1

Както се вижда от заглавието, идеята е да споделите какви Meizu смартфони или други устройства на компанията използвате в момента? А защо не и какви сте използвали преди? Аз лично в момента притежавам Meizu M5s 3/32GB, Meizu 15 4/64GB, Meizu X8 4/64GB и Meizu 16Xs 6/128GB, като последния използвам като основен телефон. Преди това минах през Meizu M2, Meizu M6s и Meizu Note 9, но тях не си ги запазих.

От аксесоарите имам Meizu Bluetooth селфи стика, часовника Meizu MIX Smart Watch, хендсфрито Meizu BH01, несесерче Meizu Everyday, Meizu Panda поставка за телефони, възглавничка за врата, подаръчен комплект със слушалки, селфи стик и държач за телефон, и отскоро съм горд собственик на слушалките Meizu POP Pro.

Държа да кажа, че несесерчето, поставката за телефони, възглавничката за врата и подаръчният комплект са ми подарък от Meizu Bulgaria, а слушалките Meizu POP Pro спечелих наскоро от игра, проведена от Meizu в социалните мрежи. Heart

[Изображение: Meizu-M5s.jpg]

[Изображение: Meizu-15.jpg]

[Изображение: Meizu-X8.jpg]

[Изображение: Meizu-16Xs.jpg]

[Изображение: Meizu-Bluetooth-selfie.jpg]

[Изображение: Meizu-handsfree.jpg]

[Изображение: Meizu-gift.jpg]

[Изображение: Meizu-Panda.jpg]

[Изображение: Meizu-Everyday.jpg]

[Изображение: Meizu-pillow.jpg]

[Изображение: Meizu-MIX.jpg]

[Изображение: Meizu-POP-Pro.jpg]

[Изображение: Meizu-logo.png]
[-] 1 потребител изказва благодарност на mayaiv за това мнение:
  • cosera
Цитирай
Аксесоари
#2

Уаааауууу.Майче,ти си инстински фен на Meizu. Big Grin Big Grin
Първото ми устройство е Meizu MX4,което ме удиви и още си го пазя.Сега съм с Meizu 15 lite и още немога да се навия да го сменя.Ако това стане се надявам да е с Meizu 18 или Meizu 18 Pro. Cool
[-] 1 потребител изказва благодарност на cosera за това мнение:
  • mayaiv
Цитирай
#3

Офф, и аз се оглеждам за Meizu 18. Обаче и си мисля да изчакам догодина. И без това е рано да се напъвам за 5G телефон, след като у нас покритието сигурно ще е като хората чак в края на другата година. То пък даже и хич не ми трябва 5G, ама това е друга тема. Cool

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)