Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Безжични слушалки до 100лв
#1

Здравейте, моя позната си търси безжични слушалки, като бюджета и е 100лв. Бос съм в тая област, ако можете дайте съвет.
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам два нови модела Anker и Honor.Ако желаеш пиши на личен.

Изпратено от моят M2004J19C с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

EDIFIER X3 - взех ги преди 6 месеца от алито за 50 лв. всичко с доставката мисля. Бомба са. Звук по-добър от на ябълките airpods, 3 вида тапи в комплекта, 6 часа батерия, кейсът до 3 зареждания издържа. Добре изолират външния шум.
Цитирай
#4

Anker Q10 . Намират се в Бг за около 70 лв.
Цитирай
#5

OnePlus Bullets Wireless Z вървят евтино в olx, защото ги подаряваха с телефони във Виваком. Аз лично съм много доволен, батерията издържа с дни и можеш да сменяш между две устройства много лесно.

LG OPTIMUS ONE P500  - Cyanogenmod 7 (2.3.7) DEATH => Samsung Galaxy SIII Neo 5.1.1 (Resurrection Remix LP v5.5.9) rooted TWRP => Xiaomi Redmi Note 4 Snapdragon - MIUI Global Stable 9.2.1.0 => Samsung Galaxy S20 FE - Android 12
Цитирай
#6

Потърси Trust Nika Compact. Продават се в един сайт за книги, ама продават и електроника там. В момента са на 60 лв, батерията е много добра. Звукът им за мен е над средното ниво, като качество, но имай предвид, че не съм от маниаците на темата. За разговори навън - много трудно. Отсреща все не ме чуват добре. За в затворено помещение няма проблеми - отсреща ме чуват добре. А като функции са съвсем базови. Ползвам ги от около 7 месеца, не са ми създавали никакви проблеми. Като им пуснеш звук от добър източник са супер. Аз ги ползвам с poweramp.
Цитирай
#7

Благодаря на всички за препоръките, отишла е в магазин и е купила някакви на Хуауей, още веднъж благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)