Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

mi10t pro Молба за помощ
#1

Мисля че си отрепах телефона след като отключих bootloadera и минах на инсталация на къстъм рековъри -TWRP и Root (Magisk)  някаде се оцапах . Проблемът е че във момента телефонът си влиза само и единственно във TWRP и ми дава грешки от сорта на ..... E:unable to update logical partition:/system_ext  и  E: Unable to decrypt FBE device  как мога да реша тея проблеми и да сложа или еу рома или поне да го върна на глобалната версия.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не ми се вярва да си го убил. Като дадеш назад както си в twrp имали опция за инстал ако има слагаш флашка с Рома и действаш. Или пробвай хард ресет с бутоните и трите.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gdgrozev за това мнение:
  • nenasit4o
Цитирай
#3

(2021-06-27, 09:59:28)gdgrozev написа:  Не ми се вярва да си го убил. Като дадеш назад както си в twrp имали опция за инстал ако има слагаш флашка с Рома и действаш. Или пробвай хард ресет с бутоните и трите.

ром мога да слойа директно в директорията но неиска да се инсталира
пробвах и ми флаш но там флашва за 2 секунди и казва че е готово ама нищо не се случва

Незнам как стана но стана . Благодарен съм за помоща на gdgrozev и suffer за оказаното съдеиствие
Цитирай
#4

Става през ми флаш но теглиш офицялен ром които е за fastboot. Имаи в предвид че ако си чакал за отключване ще ти го заключи и ставаш като нов Smile Ето ти линк https://4pda.to/forum/index.php?showtopic=1008223

Samsung S23+
[-] 1 потребител изказва благодарност на msd77 за това мнение:
  • nenasit4o
Цитирай
#5

Незнам как стана ама стана.Постоянно някакви грешки някакви ядове 5 пъти по различни гаидове и накрая стана.Лошото е че незнам как и няма да мога да помогна на никого Sad[Изображение: f611d37ef9aaeadf32bf74b884c2b524.jpg]

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на nenasit4o за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)