Анкета: Използвате ли VPN? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, всеки ден
7.69%
2
7.69%
Да, но не всеки ден
23.08%
6
23.08%
Да, но само когато съм в чужбина
3.85%
1
3.85%
Не, не вярвам в такива услуги
0%
0
0%
Не, нямам нужда от такива услуги
50.00%
13
50.00%
Не, дори не знам за какво се използва
15.38%
4
15.38%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли VPN?
#1

[Изображение: 047-Ue-KYFr-RZKMt-W9-FZhgg-G1-12-1569492...00x630.jpg]

Използвате ли VPN?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвал съм преди време на Avira имаше за 1 година безплатен период, но понеже не мърдам от България не виждам смисъл да ползвам VPN, нито имам милиарди в швейцарските банки, че да имам какво да крия кой сайт съм посещавал или не.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

VPN for Android Pro....
Най-често японски и южнокорейски айпита.
Най-вече когато келеметата от флагман си мислят че могат.....,,Опцията за коментар от вашия IP е забранена".Ама така на главоча му идва малко труден надника,щото той се занимава с чичо си Гошо цел ден да го блокира адрес по адрес.Има и положителен урок за аматьорчетата....житейски...че требе чиляк да е тъп,но за сметка на това упорит.Любимата ми китайска поговорка-,,Водата дълбае камъка не със силата,а с постоянството си."
[-] 1 потребител изказва благодарност на _nib_ за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#4

Ползвам основно за торенти, защото съм в UK. Инсталирал съм най-различни на телефона за проба , но най-доволен съм от
ExpressVPN, с ънлимитед триял версия съм.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
[-] 2 потребители изказват благодарност на nistel_87 за това мнение:
  • oxuboxu, _nib_
Цитирай
#5

Не може ли едно простичко "НЕ"?!!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#6

Да, налага ми се почти всеки ден, защото някои сайтове, които се налага да посещавам, са ограничени по нашите земи.

Ползвам вградената не лимитирана опция на основния ми предпочитан браузър Opera (и на телефон, и на всички компютри), а също и ограничената до 200 МБ трафик на незаменимия ми защитен пакет на Kaspersky (компютърен). И двата вършат доволно работа.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#7

Никога не съм използвал.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#8

Пробвал съм,но много хаби батерията,а и нямам нужда,затова не.
Цитирай
#9

В Китай се използва доста, че там нали всичко е забранено.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)