Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Smartphone for Snapdragon Insiders – първото устройство на Qualcomm
#1


 
Цитирай
Аксесоари
#2

С това оформление на гърба, ако имаш ОКР не знам как ще го преживееш...

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай
#3

Поредната китайска грозотия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#4

В тестове на DxOMark устройството на Qualcomm събра 77 точки за аудио, което му отреди 4 място в класацията след Xiaomi Black Shark 4 Pro, Xiaomi Mi 10S и Asus ROG Phone 5.
[Изображение: 756e853b5a1e.png]

 
Цитирай
#5

Не знаех, че Xiaomi Mi 10S е някакъв аудиофилски смартфон. Може ли да се мери с качеството на аудиото на LG флагманите?
Цитирай
#6

(2021-07-10, 21:07:46)solo5 написа:  Не знаех, че Xiaomi Mi 10S е някакъв аудиофилски смартфон. Може ли да се мери с качеството на аудиото на LG флагманите?
Ако питаш дали има дак като на ЛъЖи телефоните отговора е не. Единственото Xiaomi с такъв дак беше MiNote/Pro, тук в 10s се ползва този вградения в дракона

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#7

В арената му закичиха спецификациите https://www.gsmarena.com/asus_smartphone...-11006.php

В графа "Sound" е отбелязано Snapdragon Sound Technology, каквото и да значи това... Но предвид размера на телефона, сигурно се връщат в 80-те, когато беше модерно да си носиш касетофона на рамо - явно ще е трепач музиката.

При сензорите пише "Illuminated Snapdragon fireball icon on the back" - светещо лого на Snapdragon или нещо си, така и не ми стана ясно.

Като цяло не виждам с какво акцентира този телефон освен с името Snapdragon - явно ще се надяват на заслепени фенове, които си мислят, че процесора прави телефона(каквито се срещат и по нашите ширини).
Цитирай
#8

Аз го възприемам, като демо устройство - "витрина" на това, което Qualcomm могат и предлагат. Едва ли имат за цел да представят продукт убиец, който да стане номер 1 по продажби.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#9

@Victormihov тя Qualcomm е американска, а Asus е тайванска.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)