Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

FPS Drop след ъпдейт на 12.0.1.0 RJZEUXM
#1

Здравейте, собственик съм на Redmi note 9 pro 6GB RAM, който закупих от българия. Изключително добро представяне на телефона няколко месеца. Започнах да играя игри на него, които на предния ми телефон не вървяха никак добре. Всичко добре до въпросния ъпдейт.
След, като се ъпдейта телефона започна едно затопляне, което мисля че го нямаше преди това.
Батерията започна значително бързо да се изразходва.
И най-големия проблем за мен започна значително да ми лагва по време на игра и значителният спад на фреймове.
Пиша да ми дадете съвет да чакам следващ ъпдейт или да се връщам някак на предходна версия на рома.

Забравих да добавя, че направих хард ресет, след който нямаше промяна. Теглих няколко пъти последната версия на рома, отново без промяна.
Не съм сигурен но мисля, че проблема може и да е в това, че преди играта не ми излизаше на цял екран полето около камерата стоеше черно не използваемо. След ъпдейта играта е оптимизирана и на цял екран, което според мен означава, че се възпроизвежда в друга резолюция и може от това да е насичането. Пробвах да спра целия екран за играта, но не мога пише че е оптимизирана за цял екран и не мога да махна тикчето.


Прикачени файлове Миниатюри
   

|SAMSUNG GALAXY NOTE 8| Xiaomi Redmi Note 9 PRO | POCO F3 |
Цитирай
Аксесоари
#2

Купи си плей стейшън и няма да имаш проблеми,аз от както си взех не играя на телефона

Nokia 3310,6233,n78,,n500,1100,2600,sony j70,nokia lumia 610,htc desire 500,htc one m8,cat s41 XIAOMI REDMI NOTE 9 PRO
Цитирай
#3

благодаря за предложението, но при мен стана обратното Smile разделих се с плейстейшъна. Пробвах и с нинтендо, но и него разкарах, след като си взех този телефон, защото не намирах голяма разлика Smile

|SAMSUNG GALAXY NOTE 8| Xiaomi Redmi Note 9 PRO | POCO F3 |
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)