Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

POCO F3 официални ъпдейти
#51

Има пач за сигурност, месец февруари


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#52

Колеги, след ъпдейта до MIUI 13 забелявам лаг в интерфейса. И с предишната версия не вървеше идеално гладко, но сега ми се струва, че е по-зле. Иначе всичко си работи, но лага ми бърка в здравето. Вие имате ли подобни наблюдения? Дали ако направя ресет ще се подобри положението ?
Цитирай
#53

Лагът в интерфейса може да е заради прекалено стари кеширани файлове. И Windows го прави.
Taka че пусни Cleaner-a да си почисти старите неща.
Виж какво има в Autostart, изчисти приложенията от паметта, защото вече и с рестарт не се махат.
И за допълнително забързване може да намалиш анимациите на 0.5 в developer options.
Ако лагва може да видиш дали не си на 60херца опресняване, но 120 ще хаби повече батерия.
Цитирай
#54

Ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на ibrahim79 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#55

Новият ъпдейт внесе леки промени - визуални.
Цитирай
#56

Вече има стабилна версия

Вече има стабилна версия


Прикачени файлове Миниатюри
   

M4 AQUA-
[-] 1 потребител изказва благодарност на zodiac за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#57

Направо е.б мамата на телефона тоя ъпдейт. Събуждам се сутринта, вадя от зарядното на 100%, виждам съобщение, че има ъпдейт, рестартирам го и излизам. След 20 минути го вадя и батерията е на 81% без да съм го пипал. Рестартирам го отново и батерията вече е на 62% след рестарта. Някой да има идеи какво мога да направя?
Цитирай
#58

Дай фабрични настройки
Цитирай
#59

С фабричните е ясно. Кой е най-безпроблемния начин да направя бекъп и restore след връщане до фабрични?
Досега не ми се е налагало на предишни устройства.
Цитирай
#60

Зависи дали имаш какво да запазваш.
При мен по облаците има само снимки, контакти, бележки.. Настройки и приложения си свалям и правя сам в процеса на работа с телефона.
Оказва се, че ако съм имал 50 приложения, след ресета ползвам не повече от 10, а останалите (ЕВЕНТУАЛНО) се инсталират на по-късен етап при нужда.

Според мен връщането не бекъп е изначално осиране на телефона още с пускането му Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • milstan
Цитирай
#61

Аз съм от доста време с този ъпдейт и няма никакви проблеми освен, че първия ден се моткаше нещо телефона. може да е обаче защото преди това бях инсталирал MiUI Launcher 4.3 и вероятно и затова по-бързо ми дойде ъпдейта. Но ден по-късно всичко върви уникално добре, по-добре от сток даже и батерията показва коректно.
Не може ли да се провери за нещо, което копае на заден фон? Индикатора без никаква консумация да се счупи така ми се вижда доста малко вероятно...
Цитирай
#62

Всъщност след няколко рестарта се оправи, но след ъпдейта определено се държеше доста неадекватно. Ще го наблюдавам още няколко дни. Дано ми се размине гимнастиката с фабричните настройки.
Цитирай
#63

С последната актуализация съм, никакви проблеми. Телефона работи по добре от 12.5.  По пъргав е...има промяна в анимациите и работят по добре. Батерията си е супер.

HTC Explorer, HTC Desire C, LG Optimus L5 II E460, Samsung S2 Plus, Samsung S3 Neo,  Meizu MX4 Pro, Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Poco F3 
Цитирай
#64

Нов секюрити ъпдейт, стабилна версия.


Прикачени файлове Миниатюри
   

M4 AQUA-
[-] 2 потребители изказват благодарност на zodiac за това мнение:
  • gen.taco, ibrahim79
Цитирай
#65

Нов секюрити ъпдейт, стабилна версия


Прикачени файлове Миниатюри
   

M4 AQUA-
Цитирай
#66

Някой знае ли кога ще получим мяу 14 с андроид 13 или е крайно време да мъча и аз xiaomi.eu
Цитирай
#67

Вчера ми пристигна това. Аз чакам MIUI 14    

HTC Explorer, HTC Desire C, LG Optimus L5 II E460, Samsung S2 Plus, Samsung S3 Neo,  Meizu MX4 Pro, Xiaomi Mi Note 3, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Xiaomi Poco F3 
Цитирай
#68

(2023-02-04, 22:15:47)2222 написа:  Някой знае ли кога ще получим мяу 14 с андроид 13 или е крайно време да мъча и аз xiaomi.eu

Прочетох на едно място, че се чака до края на март, но го няма в първоначалния списък.
Иначе и аз имам интерес да видя ЕЕА как ще е.
Глобалката винаги е мега орязана в сравнение с Xiaomi.eu
Ако искате истинския MIUI 14 ви трябва нещо базирано на китайския ром
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • 2222, Bucki
Цитирай
#69

Здравейте! При нас има ли това вградено приложение, за което сега много се говори, което предупреждавало за земетресения? Имало го във всеки телефон, но никога и никъде не съм срещал.

Poco F3
Цитирай
#70

Настройки-търсене безопастност


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на 2222 за това мнение:
  • suffer, trifon81
Цитирай
#71

От кога предсказват земетресенията, че да ти пратят предупреждение?
[-] 2 потребители изказват благодарност на milstan за това мнение:
  • ibrahim79, suffer
Цитирай
#72

Не е предсказване, а предупреждение, засичащо уж данни от някъде си.

Poco F3
Цитирай
#73

вижда му се края:

POCO F3 EEA V14.0.7.0 TKHEUXM

️ Codename - #alioth
️ Android Version - 13.0
️ Update Phase - POCO Testers Release
️ Update Type - Major Android & MIUI Update


Започвам да рефрешвам Big Grin
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • 2222, Be6i4
Цитирай
#74

Със смяна на регион може ли да се "пришпорят" нещата Big Grin или е безсмислено.
Цитирай
#75

Щом е само за тестери - не мисля, че би имало ефект
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)