Анкета: Според Вас COVID-19 изкуствено ли е създаден или естествено е възникнал? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Изкуствено
77.46%
55
77.46%
Естествено
9.86%
7
9.86%
Нямам предположение
12.68%
9
12.68%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Според Вас COVID-19 изкуствено ли е създаден или естествено е възникнал?
#1

[Изображение: d68745e2-1d41-4dbf-9eec-aa37ba2372bb-1920x1080.jpg]

Според Вас COVID-19 изкуствено ли е създаден или естествено е възникнал?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Бих заложил на нцидентно отърван от лаборатория. А дали е бил научно интересен или гласен за биооръжие...едва ли някога ще разберем истината.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Според мен е създаден от рептилиите в тайна лаборатория от долната страна на плоската земя. С финансиране от qanon!

Какво значение има?

Тези неща се разбират след около 100-200 години когато политиката се превърне в история.
Цитирай
#4

Няма как китайците да си ядат прилепи и други животни от хиляди години и изведнъж някакъв прилеп да ги "зарази" та чак цял свят пламна.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

За мен изкуствено!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

Предполагам, че е изкуствен, но няма как да съм сигурен, а и не това е толкова важно сега. Жалко е за загубилите битката, сред които и неколцина мои приятели, съседи и колеги. Жалко и за близките им. Не е леко и на преборилите вируса, не се знае какви последици ще има в по-дългосрочен период.
Цитирай
#7

Както споделих в предишна тема....според мен е изкуствено създаден в лаборатория но инцидентно изтърван.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

(2021-07-27, 09:19:16)centur написа:  Няма как китайците да си ядат прилепи и други животни от хиляди години и изведнъж някакъв прилеп да ги "зарази" та чак цял свят пламна.

Има как. Малко ли грипни вируси  са прескочили междувидовата бариера и са се прехвърлили от животно на човек. Да не говорим и за HIV, че и там имаше теории на конспирацията как  е създаден изкуствено с цел да поразява определени групи хора, а той в продължение на десетки години поразява наред хората без оглед на пол, сексуална ориентация и раса.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#9

Естествено възникнал в мозъците на изродите, мракобесници.

Doogee S30
Цитирай
#10

Според мен е изкуствено създаден и неволно изпуснат от някоя лаборатория, преди да го усъвършенстват и да стане 100% смъртоносен, разбира се не са били готови и с ваксина.
Цитирай
#11

BiohazART!.. Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#12

Нямам си и на идея ,не мога да гадая чак толкова !Ако е изкуствен ,то тогава какъв е делта варианта !

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#13

Всеки един вирус е склонен да мутира, няма нищо странно в това.
Цитирай
#14

alex  Big Grin
Ми сега някакъв делта дойде.
Лятото никои не се заразява, почти, зимата затягат всичко.
Може и да е създаден да редуцира населението, защото хората стават все повече.
Ваксини, маски, все идват нови, казват кои действат срещу новите щамове, кои не.
Ако не си ваксиниран, скоро няма да имаш право да пътуваш и още ограничения, което означава, че нямаш избор.
Не казвам, че вируса не съществува и не действат ваксините, просто теми за размисъл.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#15

Лятно време уж сме със засилена имунна система, поради високия прием на витамин Д3 от слънцето по естествен начин. Затова и намаляват случаите. Нз, за мен е изтърван от лаборатория и сега е Пандора бокс.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#16

(2021-07-27, 19:18:57)Compare написа:  Нямам си и на идея ,не мога да гадая чак толкова !Ако е изкуствен ,то тогава какъв е делта варианта !

Дета варианта се е появил заради масова ваксинация по време на пЛандемията. Ваксините изграждат фалшиви антитела към шипа и вируса си намира начин да ги заобиколи. Това го говорят имунолозите. Факт е че от делта вариант се разболяват предимно ваксинирани, а разболелите се с естествен имунитет са под 1%. Такива са статистическите данни В САЩ, Израел и Англия. Въпреки това, Файзер казват, боцнете си трета игла, в което няма никаква логика и са пълни глупости. Мислете хора и си спрете телевизорите! В момента от там лъжат най много.

Doogee S30
Цитирай
#17

Гледайте този филм от 2011 и ще си отговорите на въпроса: https://www.imdb.com/title/tt1598778/

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#18

(2021-07-28, 05:11:52)guitman написа:  Дета варианта се е появил заради масова ваксинация по време на пЛандемията. Ваксините изграждат фалшиви антитела към шипа и вируса си намира начин да ги заобиколи. Това го говорят имунолозите. Факт е че от делта вариант се разболяват предимно ваксинирани, а разболелите се с естествен имунитет са под 1%. Такива са статистическите данни В САЩ, Израел и Англия. Въпреки това, Файзер казват, боцнете си трета игла, в което няма никаква логика и са пълни глупости. Мислете хора и си спрете телевизорите! В момента от там лъжат най много.

Забрави да споменеш рептилите ротшилд и бил гейтс. То по твоята логика ваксината за хепатит Б например??? Какво? До сега всички да сме изпукали от чернодробнен вирусен хепатит. Не казвам че няма логика. Но с ваксини или не...вирусите еволюират и се нагаждат. Това което казваш се случва с прекомерното използване на антибиотици. Така се появяват супербактериите резистентни на антибиотици.  Това няма общо с вируси и ваксини. Вярно е че ваксините за ковид не са достатъчно тествани. Но в момент на пандемия това е примерен риск спрямо риска от обратното. Просто няма достатъчно време. Трябва да се противодейства

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#19

Точно защото не са изпитани, не се знае дали утре, след 2 или 5 години няма да ти навредят необратимо на някакви органи. Но пък си подписал декларация за информирано съгласие и…. А иначе ваксини за доста заразни болести са изпитани още от 1 световна, знае се на какво помагат и на какво пречат. При тях винаги може да се предотврати всичко. Може би след 10 години и тези ще бъдат подобрени и достатъчно изследвани, но на този етап си е руска рулетка. За едни са отлични, аза други вредни!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#20

(2021-07-28, 08:05:53)gazibarev написа:  Забрави да споменеш рептилите ротшилд и бил гейтс. То по твоята логика ваксината за хепатит Б например??? Какво? До сега всички да сме изпукали от чернодробнен вирусен хепатит. Не казвам че няма логика. Но с ваксини или не...вирусите еволюират и се нагаждат. Това което казваш се случва с прекомерното използване на антибиотици. Така се появяват супербактериите резистентни на антибиотици.  Това няма общо с вируси и ваксини. Вярно е че ваксините за ковид не са достатъчно тествани. Но в момент на пандемия това е примерен риск спрямо риска от обратното. Просто няма достатъчно време. Трябва да се противодейства

Да, наистина забравих. Tongue Tongue Tongue

Ваксините за хепатит Б, обаче (не знам дали има такава) са тествани между 10 и 30 години и не са прилагани по време на пандемия. Ако щеш вярвай, но нещата стоят така както съм ги написал. Все повече започва да лъсва истината и не е добре да я осъзнаваме последни.

Doogee S30
Цитирай
#21

Този филм съм го гледал, но той не казва нищо, във филмите винаги има политика, а и кой ще направи филм, в който ще покаже как наистина се пуска вируса и се почват големите пари, по филмите всичко е идеално.
Ако с един филм можехме да си отговорим на въпросите.
А защо хората не се питат, как е дошъл вирусът, а веднага си решават проблема с ваксините, имам чувството, че тези ваксини са все едно един сандвич и трябва да го консумираш и е много вкусен или пък да спиш с него. 
И преди е имало вируси, но такива кампании нямаше. 
Преди също нямаше сертификати или поне аз не помня, както и ако не си ваксиниран, няма да можеш да ходиш, където си искаш, както и нямаше нужда от толкова маски и това с ваксините ставаше по-бавно, не че медицината не напредва, но като че ли не се мисли много за последствията.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#22

(2021-07-27, 20:39:51)alexbg67 написа:  Лятно време уж сме със засилена имунна система, поради високия прием на витамин Д3 от слънцето по естествен начин. Затова и намаляват случаите. Нз, за мен е изтърван от лаборатория и сега е Пандора бокс.


Индия пламна в най-големите жеги.
Цитирай
#23

Тях не може да ги сравняваме с никого и с нищо. Нямат аналог, хигиената им е на ниво минус 10. Няма как да хвърляш всякакви неща в Ганг, да гориш тела, да переш, да се къпеш и накрая да пиеш от тази вода. Поипиваш нещо, и при слаба имунна система се прикрепят още много неща, вкл “модерния вирус”

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#24

(2021-07-28, 22:04:58)kery70 написа:  Индия пламна в най-големите жеги.

Пълни глупости! Само плашат гаргите.

Doogee S30
Цитирай
#25

Ми четох, че може да се наложи и 3 доза. А това е така, защото предишните действали 6 месеца, година, ако има вируса още няколко години ще може и до десет да се стигне.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)