Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С какво да заменя Samsung S10
#1

Здравейте време е за смяна на Samsung S10 и се чудя с какво да го заменя, докато преди беше лесно , сега вече почти няма много нови неща в следващите телефони , че да те впечатлят и веднага да го поискаш. Наистина вече ми е адски сложно. С часовник Samsung съм ,ако е от значение. Да си призная много ми харесва XIAOMI MI 11 ULTRA и Huawei P40 Pro поради приближението за снимане, но определено поради това че няма google не бих рискувал да взема.Предложете дали има нещо което да си заслужава или още да си стоя с този стар модел.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми вземай S21 ultra. Аз от всички самсунг телефони които съм имал...този цепи мрака

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Не виждам кой знае каква разлиза със сравнение S10 нито камера нито нищо Sad

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#4

Че ти щом не виждаш разлика между s21 ultra и s10 за какви камери говориш за шауми у хухавей???

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 2 потребители изказват благодарност на gazibarev за това мнение:
  • Bavarche, Victormihov
Цитирай
#5

Ако работи коректно, и нямаш проблеми, остани си с него.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#6

Използвам като служебен S10. Страхотен телефон. S10+ го оставих на жената. Ано не ти трябва 10× реален зум...стой си с него. Всичко над 10× зум е дигитален.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

Лично аз приключих със Самсунг и след С10 + съм зверски разочарован и ще се връщам към отхапаните. Не съм имал само Xiaomi и не мога да дам мнение за него , но със сигурност Ultra или Iphone . Само и единствено бих препоръчал Самсунг на съседа ,но на друг не...

Славия София 1913
[-] 1 потребител изказва благодарност на slavista за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#8

S21 ultra много удобен и красив телефон.
Лично аз не бих си купил отново Шиаоми.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • bimmer7805, gazibarev
Цитирай
#9

Xiaomi mi11 ultra е моят избор. Самсунг с Ексинус не ми е опция ако ще и Хипер да го кръстят. Избрах Mi 11 ultra като преди това имах всякви Galaxy S , Note, Z Flod 2 даже. С Хуавей опитах p40 pro но без Гугъл нямаш банка, нямаш история в каквото и да е било преди това. Зануляваш се. За мен в момента Mi 11 ultra е избора, защото:
Снапдрагон 888
3 камери, всяка от който няма аналог и конкуренция към момента.
Супер бързо зареждане - Самсунг са 3 пъти по бавни в реални стойности.
Инфраред - къде сте Самсунг? А си е удобно и доста използваемо.
Камера бъмп, който е симетричен и като лежи телефона не хлопа странично, както става при камерите седящи в някой горен ъгъл.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#10

Какво го бутате този инфраред, освен за дистанционно, което ще работи с допълнителмо приложение - не става за друго! Нито можеш да виждаш в тъмното, нито да го ползваш за отопление. Накратко е само за хвалба! Освен това има и други телефони със снапдрагон, както и с по-добри камери от твеоята. Ама нали е на твоя телефон, затова е чук. Като е толкова добра камерата защо не направиш снимка и от нея да направиш календар А3 или билборд? За нет и соц. мрежи всички камери са добри, и без това мачкат всичко.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#11

Ами и аз имах Ми11 и много му се кефех на този инфраред, но не работи wow, трябва да е насочен точно и с един път не става, понякога си трябва няколко пъти да се пробвам, издържах го един два пъти и я оставих тази екстра.
Като цяло и камерата не ме впечатли.
Само бързото зареждане и екрана бяха добри.
Софтуерно според мен доста си куца и там.

Ми11 срещу S21 ultra, ексинос срещу снапрдгрон, разлика не видях никаква, еднакво си греят, всичко се играе еднакво.
Така, че и този ексинос и снапдрагон са просто думи, те процесорите вече са толкова мощни, че няма особено значение дори да си с миналогодишен процесор.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#12

(2021-08-12, 05:29:20)Victormihov написа:  Ми11 срещу S21 ultra, ексинос срещу снапрдгрон, разлика не видях никаква, еднакво си греят, всичко се играе еднакво.
Така, че и този ексинос и снапдрагон са просто думи, те процесорите вече са толкова мощни, че няма особено значение дори да си с миналогодишен процесор.

Така е. Аз от кога пиша че SoC на 5nm ще грее какъвто ще да е щом е с пасивно охлаждане.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#13

Всички нови греят, и Айфона дето минали поколения беше най-леденият телефон, днес 12 про макс си грее и то доста.
Мощни са, бързи са, цял компютър в една малка вафла, няма как да не грее.
Епъл часовника и той грее- за информация.
Цитирай
#14

Те и приложенията станаха доста по-тежки.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)