Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между 2 саундбара със subwoofer
#1

Здравейте имам телевизор LG UM7450PLA и ще взимам саундбар с буфер в следващите 1-2 седмици до 300-320 лева максимум . Повече не мога да отделя . Спрял съм се на :
-Samsung HW-A450 300W https://www.technomarket.bg/kino/samsung...dm2ka52611
- LG SN4 - https://www.technopolis.bg/bg/Soundbar-s...N4/p/33913 300W
Ще се ползва за музика повече и филми . Търся нещо с добър бас . От саундбара знам , че не мога да очаквам много . Не мога да намеря информация в нета за тях . Самсунга както и ЛГ-то има опция за увеличаване на баса (bass настройки) .Интеграцията на LG SN4 с LG телевизора не ми е приоритет честно казано . В емаг и двата продукта са с добра оценка . Някой случайно да има тези продукти и да сподели мнение за тях ? Други продукти не ме интересуват .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм с почти същия самсунг j450 и вече 3та година работи без проблеми и свири доста кадърно като за класа си.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

(2021-08-01, 03:17:56)gazibarev написа:  Аз съм с почти същия самсунг j450  и вече 3та година работи без проблеми и свири доста кадърно като за класа си.
А при гледане на филми голямо ли е забавянято при предаването на звука ? Ако е със Самсунг телевизор знам , че имало опция за синхронизиране а с ЛГ телевизор ?

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#4

(2021-08-01, 09:37:08)mitko.stefanov написа:  А при гледане на филми голямо ли е забавянято при предаването на звука ? Ако е със Самсунг телевизор знам , че имало опция за синхронизиране а с ЛГ телевизор ?
Не съм усетил лаг до сега. Свързан е с блутут с телевизор самсунг. Не съм виждал опция за корекция на тайминга.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

(2021-08-01, 11:43:26)gazibarev написа:  Не съм усетил лаг до сега. Свързан е с блутут с телевизор самсунг. Не съм виждал опция за корекция на тайминга.
Това е добре . Имам чувството , че който и да взема няма да сгреша . Гледам и двата ги има в Технополис . Ако мога да накарам консултанта да ги пусне и двата и да ги чуя направо ще е супер ама като ги знам какви са … иначе в bestbuy america има над 4400 отзива за лг-то докато Самсунга само 400 . Няколко коментара прочетох за лг-то , че губи връзката със суббуфера . Дали е от разстоянието от него до саундбара или не , и аз не можах да разбера . Моят ще стои на 1 метър от саундбара . Усещам , че ще е Самсунга . Още един въпрос : Като гледаш телевизия говора как е ? Чета , че трябвало саундбара да се увеличи и т.н. ?

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#6

(2021-08-01, 13:40:23)mitko.stefanov написа:  Това е добре . Имам чувството , че който и да взема няма да сгреша . Гледам и двата ги има в Технополис . Ако мога да накарам консултанта да ги пусне и двата и да ги чуя направо ще е супер ама като ги знам какви са … иначе в bestbuy america има над 4400 отзива за лг-то докато Самсунга само 400 . Няколко коментара прочетох за лг-то , че губи връзката със суббуфера . Дали е от разстоянието от него до саундбара или не , и аз не можах да разбера . Моят ще стои на 1 метър от саундбара . Усещам , че ще е Самсунга . Още един въпрос : Като гледаш телевизия говора как е ? Чета , че трябвало саундбара да се увеличи и т.н. ?

Поне при мен всичко управлявам от дистанционното на телевизора. Като се върже с блутут като пуснеш тел се пуска и саундбара...и обратното. Като го изключиш се изключва и той. Усилването става от дистанционното на телевизора. Скала се появява както на телевизора за нивото на саундбара, така и на неговия дисплей.и се чува много добре. А баса е чудесен дълбок и чист. Не ми е губил никога свързаност със сублуфера.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

(2021-08-01, 15:11:05)gazibarev написа:  Поне при мен всичко управлявам от дистанционното на телевизора. Като се върже с блутут като пуснеш тел се пуска и саундбара...и обратното. Като го изключиш се изключва и той. Усилването става от дистанционното на телевизора. Скала се появява както на телевизора за нивото на саундбара, така и на неговия дисплей.и се чува много добре. А баса е чудесен дълбок и чист. Не ми е губил никога свързаност със сублуфера.
Ти със Самсунг телевизор ли си ? Знам , че само телевизорите от една марка могат да се управляват с едно дистанционно . С какво си го свързал към телевизора ? Аз мисля да го свържа с блутут или оптичен кабел за да не го свързвам всеки път с блутута ..

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#8

(2021-08-01, 15:22:15)mitko.stefanov написа:  Ти със Самсунг телевизор ли си ? Знам , че само телевизорите от една марка могат да се управляват с едно дистанционно . С какво си го свързал към телевизора ? Аз мисля да го свържа с блутут или оптичен кабел за да не го свързвам всеки път с блутута ..

С телевизор Samsung съм. Но не мисля че веднъж като го вържеш с блутут с какъвто и да е телевизор ще се разкача при всяко изключване. Пробвал съм и с оптичен кабел. Там вече трябва да използвам дистанционното на саундбара за включване изключване и контрол на звука. С блутут всичко си заспа и саундбара стана част от телевизора. Изобщо даже не знам къде му е дистанционното сега.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#9

Супер . Колега , много ти благодаря за изчерпателните отговори . Ще трябва да черпя нещо . Като взема саундбара след 1-2 седмици ще пиша за отзиви . Още веднъж благодаря !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#10

(2021-08-01, 15:39:29)mitko.stefanov написа:  Супер . Колега , много ти благодаря за изчерпателните отговори . Ще трябва да черпя нещо . Като взема саундбара след 1-2 седмици ще пиша за отзиви . Още веднъж благодаря !

Няма защо. Мисля че ще останеш доволен.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#11

Само да вмъкна ,че през блутут не се поддържат многоканални и аудио с по висока резолюция кодеци.Прочетох и характеристиките и на двата саундбара и не видях дали ги поддържат изобщо.Ако все пак има поддръжка ще е само ако са свързани с оптика.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#12

(2021-08-01, 16:34:32)007 написа:  Само да вмъкна ,че през блутут не се поддържат многоканални и аудио с по висока резолюция кодеци.Прочетох и характеристиките и на двата саундбара и не видях дали ги поддържат изобщо.Ако все пак има поддръжка ще е само ако са свързани с оптика.


Слушам музика от spotify и ютуб. В спецификациите Самсунг поддържа ACC , MP3 , WAV , OGG , FLAC , AIFF което е напълно достатъчно . Всички песни в Spotify са OGG а в Apple Music - ACC . За всекидневно ползване е напълно достатъчно . На блутут колонка за 100 лева слушам песни от spotify без проблем . Невъзможно е да не може на този саундбар . Ако говорим за едно и също нещо де . [Изображение: 91e0b6013da5f5f987c155e0db30d251.jpg]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#13

За едно и също говорим.Flac примерно го поддържа, така пише,но ще е само ако е с оптика.Същото е и с Dolby или DTS.Това все пак се свежда до личен избор и дали по доброто качество е приоритет или просто да има нещо.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#14

(2021-08-01, 17:11:48)007 написа:  За едно и също говорим.Flac примерно го поддържа, така пише,но ще е само ако е с оптика.Същото е и с Dolby или DTS.Това все пак се свежда до личен избор и дали по доброто качество е приоритет или просто да има нещо.


Лично мене не ме интересуват dolby , dts и т.н. . Телевизора май има dts . Ще те объркам . Искам да си слушам музика от телефона и като пусна някой 4К филм да усещам баса при някои филми . Досега не съм имал проблем с 4К филмите или музиката на вградените говорители . Съмнявам се да имам и с този саундбар . Поне по спецификациите мисля , че няма да има проблем и ще ми свърши работа . Филмите които гледам са от замунда / арена .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#15

Е ти какво аудио с висока резолюция ще слушаш на саундбар? Не вярвам човека да е аудиофил а и изобщо и да възпроизвежда некомресирани файлове без загуба то ухото ти няма да усети никаква разлика.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#16

(2021-08-01, 17:24:16)mitko.stefanov написа:  Лично мене не ме интересуват dolby , dts и т.н. . Телевизора май има dts . Ще те объркам . Искам да си слушам музика от телефона и като пусна някой 4К филм да усещам баса при някои филми . Досега не съм имал проблем с 4К филмите или музиката на вградените говорители . Съмнявам се да имам и с този саундбар . Поне по спецификациите мисля , че няма да има проблем и ще ми свърши работа . Филмите които гледам са от замунда / арена .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Няма ядове,ще ти свърши работа.Идеята ми беше,специално за филмите е по добре ако има Dolby,въпреки че е двуканална система.Преди време и аз се чудих кой саундбар да купя за спалня.Аз реших да не давам 300-400 лева.Имаше в оператор един модел на TCL за 200 лева тогава Пуснаха ги на -50 % и си купих два от този модел.Има и Dolby и DTS.Няма обаче буфер.Но за спалнята ми повече от добре.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#17

(2021-08-01, 17:54:14)007 написа:  Няма ядове,ще ти свърши работа.Идеята ми беше,специално за филмите е по добре ако има Dolby,въпреки че е двуканална система.Преди време и аз се чудих кой саундбар да купя за спалня.Аз реших да не давам 300-400 лева.Имаше в оператор един модел на TCL за 200 лева тогава Пуснаха ги на -50 % и си купих два от този модел.Има и Dolby и DTS.Няма обаче буфер.Но за спалнята ми повече от добре.


Да ти кажа филм гледам 1-2 в седмицата . Не търся дтс или долби . Често казано ми е все едно . Да има бас на сцените за да те вкара във филма . Съраунд и тем подобни ако искам ще дам повече пари . Музика обаче слушам всеки ден . Затова единственото ми условие беше да има добър бас . Вкъщи имам logitech z623 и съм доволен ама няма блутут и не ми се мести всеки път от едната в другата стая . И тя е 2.1 система . Ползвам я когато съм на компютъра . Като се има в предвид , че z623 е 200 вата а тази система е 300 . Търся сходно качество . Четох за tcl ама нещо не ми харесаха мненията в амазон/bestbuy в Америка . Затова реших да заложа на по-сигурна марка ( ако мога така да се изразя ) . За тези при знам , че не мога да очаквам супер качество ама повече от тези пари няма да дам при предположение , че телевизора е 800 лева ( преди 1 година толкова беше ) . Няма как да дам половината пари на телевизора за такава система .


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#18

Вземи LGто, за да имаш пълна съвместимост с телевизора. Едно дистанционно по малко, автоматично включване и гасене и тн.


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#19

(2021-08-02, 06:46:11)kery70 написа:  Вземи LGто, за да имаш пълна съвместимост с телевизора. Едно дистанционно по малко, автоматично включване и гасене и тн.


Sent from my iPad using Tapatalk
Аз искам да взема ЛГ-то ама при Самсунга баса уж бил по-добър и няма проблеми . За LG SN4 чета много лоши отзиви в амазон . Много проблеми със свързването между саундбара и буфера . Ама много . Над 10-15% казват , че им губи сигнал и се разкача от самосебе си . Няма как да рискувам да ми се разкача постоянно . Kато го свържа с optical би трябвало при включване и изключване сам да се пуска с телевизора и да се гаси с него . Поне така пише в нета де . Ако вече желая да използвам едно дистанционно и за двете трябва да има HDMI Arc . За жалост Samsung A450 няма HDMI/HDMI Arc и няма как да ползвам едно дистанционно (не , че с magic remote на лг мога да контролирам самсунг саундбар) . Макар , че четох в интернет , че някои използват Самсунг телевизори с лг саундбари + буфери и със самсунг дистанционното контролират и двете . Ама там е до HDMI Arc всичко май . Просто не желая да се вкарвам в излишни филми и разправии със сервизи само , защото е ЛГ и ще има добра интеграция с него . Ще разговарям с консултантите и ще се опитам да ги накарам да ги пуснат и да го чуя (макар , че се съмнявам да го направят като ги знам какви са... ) . Другия вариант е да го поръчам , да го ползвам 1 седмица , ако даде някакъв такъв проблем директно в 14 дневен срок го връщам и взимам Самсунга . Сега проверих в настройките на LG телевизора ми и има AV Sync където мога да синхронизирам видеото със звука ако има някакъв проблем . Иначе и аз искам да взема ЛГ-то . Реално интеграцията е добра . Знам го това . Удобно ще е да имам едно дистанционно за двете неща ама с тези проблеми ...

След много преглеждания може да вдигна цената до 399 лева . С това вдигане на цената гледам , че мога да взема Sony HT-S350 2.1 & Sony HT-S20R 5.1 . Има ли смисъл да давам повече пари и дали този 5.1 ще ми е от ползва при предложение , че гледам филми от замунда ?

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#20

Ползвам LG телевизор (55 инча, нисък клас, на 3-4 години, с HDMI Arc), заедно с JBL 2.1 саундбар (извън бюджета е). Включвам се в темата по-скоро за HDMI Arc, през дистанционното на телевизора (обикновено, не magic remote) увеличавам и намалявам звука директно на саундбара (той има дисплей), контролите за звука на самия телевизор ги няма.

OnePlus 7 Pro
OnePlus 3T
LG Nexus 5
Samsung Galaxy Nexus
Цитирай
#21

(2021-08-02, 14:52:25)mitko_9405 написа:  Ползвам LG телевизор (55 инча, нисък клас, на 3-4 години, с HDMI Arc), заедно с JBL 2.1 саундбар (извън бюджета е). Включвам се в темата по-скоро за HDMI Arc, през дистанционното на телевизора (обикновено, не magic remote) увеличавам и намалявам звука директно на саундбара (той има дисплей), контролите за звука на самия телевизор ги няма.
Ако не се бъркам (според прочетеното в интернет) . Ако свържа саундбара с оптичен кабел и избера на output да е оптичният кабел би трябвало да махне звука на телевизора и с дистанционното да намалям саундбара . Вече за функциите като за treble/bass и различните модове би трябвало да използвам дистанционното на саундбара . Ако не се лъжа при комбинация с ЛГ телевизор и ЛГ саундбар там вече мога с Magic remote да контролирам и опциите на саундбара поради причината , че май magic remote беше с блутут и саундбара уж го разпознавал като "неговото" дистанционно , но за тази опция вече би ми трябвало HDMI Arc . То много зависи от самият телевизор и от саундбара също . Говоря според прочетеното от интернет . Не съм на 100% сигурен . Прочетох мнения на хора със самсунг телевизор и лг саундбар , че използват дистанционното на телевизора и за саундбара .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#22

Напъни се за едно такова:
https://www.technomarket.bg/kino/sony-ht...m-09181418

Едно, че е 5.1, едно че има HDMI ARC и няма да се занимаваш с SPDIF и да се нервиш, че нямаш синхронизация на звук/картина.
Цитирай
#23

(2021-08-02, 16:00:42)emzo написа:  Напъни се за едно такова:
https://www.technomarket.bg/kino/sony-ht...m-09181418

Едно, че е 5.1, едно че има HDMI ARC и няма да се занимаваш с SPDIF и да се нервиш, че нямаш синхронизация на звук/картина.
Благодаря . Тези другите 2 колонки задължително ли е да са сложени в ляво и дясно зад нас ? Реално не ми се разпъват кабели аз цялата спалня . Точно това ме спира . Само не мога да разбера то е 400W ама поотделно намирам , че саундбара е 335 вата и 65 вата е буфера . 65 са малко . При самсунг е 220W . Просто тези 2 колонки няма къде да го сложа . Трябва да стоят до саундбара а това обезмисля идея за 5.1 . Не ми се дупчи стената за 2 колонки честно казано ... Не търся сърраунд звук или да правя спалнята кино салон . Не можах да намеря също какъв тип аудио формати поддържа ? При блутут е SBC а чрез USB - mp3,wav,wma . Поддържа ли OGG , ACC , FLAC ? Искам просто да има добър бас и да подобри аудиото на телевизора което е 2 колонки по 10 вата едната .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#24

Колкото повече се задълбаваш какво има и какво няма, по трудно ще се решиш и обикновено става така че вземаш нещо с нагласата да е супер дупер хай рез саунд...и оставаш крайно разочарован. Щом ще гледаш филми и от време на време ще слушаш музика вземай каквото ти хареса окото.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#25

(2021-08-02, 17:58:15)gazibarev написа:  Колкото повече се задълбаваш какво има и какво няма, по трудно ще се решиш и обикновено става така че вземаш нещо с нагласата да е супер дупер хай рез саунд...и оставаш крайно разочарован.  Щом ще гледаш филми и от време на време ще слушаш музика вземай каквото ти хареса окото.
Прав си . Реално търся нещо сходно до настолната ми 2.1 система която е Logitech Z623 200W (400W RMS) . Можеш да разбереш , че не държа да е high end система . Ако исках да си правя спалнята/хола кино салон щях да вложа доста повече пари и най-вече да се преместя в къща . Иначе на външен вид Sony S350/S20R изглеждат доста по-добре отколкото Самсунг/ЛГ . Няма да си кривя душата . Иначе разгледах ги и им дават доста добра оценка . В емаг S350 - 16 ревюта , оценка - 4.81 , S20R - 6 ревюта , 5.00 оценка . Мисля да се спра на Samsung A450 и Sony S350 . Rthings дава оценка 7.0 за Самсунга и 6.3 за Сонито . Притесняваме , че 220 вата е буфера при Самсунг а 150 вата е при Сони . По пътя на логиката Самсунга трябва да има по-добър бас . Вече откъм саундбара може би Сонито ще бие (150 за сони и 80 за Самсунг) . Жалко , че в Технополис нямат изложени мостри да пробваш . Като например с Logitech z906 . Дано консулта се навие да ги пусне и двата . В четвъртък ще се врътна сутринта през Техно веригите да ги погледна на живо и ако имам късмет ще ги чуя .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)