Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон с хубава камера
#1

Здравейте.
Чудя се какъв телефон да си избера.В момента ползвам една моторола г5г плюс, но ми се иска да мина на нещо по хубаво.
Купих си п40 про с надеждата, че ще мога да го накарам да работи както телефон с гугълските сървиси, да ама не.
Всичко добре но се оказа че не мога да следя нещата в работата ми.(инсталира се intune company portal и оттам работни приложения outlook,teams и тн)..
Та продадох huawei-a и се търси нещо като него.Всичко страшно много ми хареса в него.Просто уникален телефон.. дизайн екран и тн..
Това прави избора ми значително по-труден.
Ползвал съм страшно много xiaomi-та и ми е писнало от miui.
Чудя се дали да не пробвам някой oneplus(колебания много относно модели), или некое oppo.
Какво бихте си взели вие?
Апарат приличащ на п40 про (лек edge) плюс топ камера и уникален зоом
Смело мнения и съвети Smile

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих се спрял на някой Pixel, модел - според джоба.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • galev_90
Цитирай
#3

Винаги ми е било чудно, как някой хора са готови да дадат една торба с пари за устройство, но не са наясно какво трябва да си купят.

По темата, има два апарата към днешна дата, които са квалифицирани като камера-фони, а те са Mi 11 Ultra и S21 Ultra.

П.П. Нищо лично, но явно няма смисъл да набиваш толкова пари за хубава камера при положение, че не се интересуваш достатъчно.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • galev_90
Цитирай
#4

(2021-08-07, 12:58:42)Vi70 написа:  Винаги ми е било чудно, как някой хора са готови да дадат една торба с пари за устройство, но не са наясно какво трябва да си купят.

По темата, има два апарата към днешна дата, които са квалифицирани като камера-фони, а те са Mi 11 Ultra и S21 Ultra.

П.П. Нищо лично, но явно няма смисъл да набиваш толкова пари за хубава камера при положение, че не се интересуваш достатъчно.

Чак пък да не се интересувам не баш..
Написал съм какво ми харесва.За мен перфектен телефон би било п40 про.
Затова и ми трябва негов заместник с гугъл сървисес.

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#5

(2021-08-07, 13:03:19)galev_90 написа:  Чак пък да не се интересувам не баш..
Написал съм какво ми харесва.За мен перфектен телефон би било п40 про.
Затова и ми трябва негов заместник с гугъл сървисес.

Самсунга е с лек едж, и според ревюта е с по-добър зум от Ми 11. Ксиомито като че ли има малко по реални цветове на изображенията, но всеки ги вижда различно.
На двата батерията им издържа еднакво, но Ми11 зарежда доста по бързо(30 мин по бързо)
На кантар са общо взето, останалото е личен избор.
Цитирай
#6

Много се чудя за xiaomi-то.Ползвал съм десетки xiaomi-та но всичките са били не топ модел.
Всичко беше добре докато не почна тук там да дава бъгове софта им.
Последното беше с редм ноте 10 про.Вадя го от кутията настройвам и той си лагва все едно му правя нещо.Хем 120 херца уж...
Предполагам с по-високия клас МИ серията, не би трябвало да имам проблем.
А Oneplus 9 pro, може ли да се конкурира на самсунга и xiaomi-то?
Гледам бая добри отзиви има за 1+.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#7

И на 1+ софта им куца последно време.
А що се отнася за Ми Уй, според мен това им е на големия минус на китайците - не може 3 години да си активно на пазара, да претендираш за топ производител, а в същото време софта да ти скапан. Самсунг откъм софтуерна подръжка са ненадминати.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • galev_90, valentyno
Цитирай
#8

Щом ти е омръзнало от Xiaomi,пробвай S21 Ultra.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • galev_90
Цитирай
#9

Малък недостатък на Xiaomi е, че work profilе от Intune не можеше да се спира - както е примерно при Huawei и Samsung. За мен това е deal breaker и причина да не си подменя хуавея с ксиаоми. Бих взел Samsung на твое място, поне интеграцията с корпоративният MDM ще е както трябва. Кой точно модел си е субективно.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • galev_90
Цитирай
#10

(2021-08-07, 13:42:33)Vi70 написа:  И на 1+ софта им куца последно време.
А що се отнася за Ми Уй, според мен това им е на големия минус на китайците - не може 3 години да си активно на пазара, да претендираш за топ производител, а в същото време софта да ти скапан. Самсунг откъм софтуерна подръжка са ненадминати.

Ясно.Значи и 1+ вероятно отпадат.Обмислях 9 про, ама явно няма да го бъде и него.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#11

В нета има много сравнения на Ми 11 и С21, така че ги разгледай хубаво и си прецени за кой да дадеш 2 бона.
Тук май никой не ги е имал и двата, и както винаги ще получиш само пристрастни мнения за съжаление.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • galev_90
Цитирай
#12

Ще го помисля още малко какво да бъде.Мерак ми е да пробвал ColourOS на oppo.Знам че е доста рядък телефон, но винаги са ме влечели редките неща..
Благодаря на всички включили се в темата.
Отворен съм още на мнения и съвети ако има такива Big Grin

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)