Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон с NFC, голяма батерия и дисплей и добър процесор?
#1

Здравейте,

Преди малко пръснах дисплея на S20 Ultra-та ама като цяло така или иначе мислех да сменям този отвратителен телефон.

Предложете нещо с което мога да плащам безконтактно, да има голяма батерия и екран и що годе да е бърз. И за възможно най-малко пари, че ми е леко гадно да съм дал 2200 за телефон и да му пръсна дисплея.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
Аксесоари
#2

https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...3/p/573310 Само че батерията не е много голяма.
https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...3/p/573310
https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...K/p/579734

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#3

Погледни и тези оферти:
https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...Z/p/579691 
https://www.technopolis.bg/bg/Mobilni-te...O/p/572115
И двата модела са с добри батерии. Успех!

 
Цитирай
#4

Колко е смяна на дисплей? Не е ли по-удачен вариант го смениш?
Щом гледаш за по-нисък клас има шанс да не останеш много доволен
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#5

Нямам идея. Ще го сменя така или иначе преди да го продам. Просто не съм доволен от телефона. Като цяло на него само говоря. ползвам Waze/Google Maps, плащам с него и гледам клипове / използвам не много тежки програми. Едва ли ще намеря някаква фрапантна разлика в производителността при моето използване. Когато го купувах така или иначе не търсих топ телефон, просто ми го набутаха. А днес докато бях за риба ми падна от джоба на един камък и до там. Нещо не ме кефи идеята да дам отново 2К за телефон и като ходя за риба пак да го счупя. А и не искам да му робувам с хиляда протектора и мислене как да го пазя. 

Гледам този POCO F3 но пише за NFC: Yes (market/region dependent) - за БГ има ли го и работи ли с Google Pay?

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#6

На всяко Xiaomi му работи NFC то за европа

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

А спрямо MI 11i / POCO F3 / Note10 Pro кое да избера? Търсих MI 11 / Pro също, но не го намирам никъде. Хем пак ме блазни да си взема топ телефон, хем ми се струва, че въпросните ще ми вършат същата работа за 2-3 пъти по-малко пари.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#8

Mi11i

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Защо него а не F3? На хартия изглеждат напълно еднакви кажи-речи.

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#10

Mi 11i е с 888 и 108 камера. Ако действително това са разликите бих избегнал 888 процесора - грее във всички телефони и спрямо 870 в поко-то, намаля живота на батерията.

На крачка съм да го взема това Поко, но още ме спира китайския полъх.
Нямам никакви специални изисквания, но тяхните бъгове може да ме побъркат - следя темата пък ще видя.
Цитирай
#11

Честно казано и аз съм на крачка да ида да го платя днес - 654 лева го намирам черно и ми се струва ОК цена. Но ще изчакам още час да видя дали някой ще сподели още мнения или пък няма да се реша отново да взема флагман и да рискувам да го потроша пак след време.

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#12

И аз гледам черния в технополис на същата цена и силиконов протектор.
Айде да видим кой пръв ще се "прецака" да го вземе Smile
Цитирай
#13

Аз [Изображение: 9248cd81369790c32d5d785e1c9436d5.jpg]

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#14

Айде честито.
Сега ще чакам отзиви да ме навиеш и аз да се прецакам Big Grin
Цитирай
#15

Честито, много добър телефон си взе за парите.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#16

За парите си Poco F3 е перфектен телефон. Преди седмица го вземах за дъщеря си и имах възможност да го тествам за няколко дена. Като плюсове няма какво да изброявам - много бърз ( сравнен с Huawei P40 Pro не видях никаква разлика, дисплея ми се стори по ярък от моя на моменти). Дилемата ми беше между Samsung A52 5G, Xiaomi Mi11 lite 5G и Redmi Note10Pro които са  горе долу в един ценови диапазон, но Poco F3 е с една идея по добър за цената си.
Единственото което липсва при Poco e оптична стабилизация на камерата, но въпреки това снима доста прилично.
Цитирай
#17

Ще го видя после и ще пиша впечатления, че не съм го разцъквал дори в магазина. Ама за тия пари май ми се вижда най-ОК - хем няма да ме е яд ако стане нещо с него, хем на хартия дори бие моя S20 Ultra, хем утре като излезе нещо брутално мога да го сменя.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Като цяло е ОК телефончето. Има си предимства пред S20 Ultra-та (работещ по-добре пръстов отпечатък/лицево), батерията изглежда брутална защото за 2 ч. 20 мин. дисплей ми е изхабило само 400 mAh (Google Play ми е изхабил 600+ за справка заради прехвърлянето на данни от стария телефон) и съм на 65%. Самсунга прави толковa SoT за цял цикъл на батерията. Това е без СИМ карта все още де.

Като бързина ми се струва съвсем съвсем леко по-бавен от Самсунга като отварям приложения. Най ме дразнят някакви много леки бъгчета в софтуера тип изтривам приложение а иконата му още стои, дарк мод-а не работи добре с всички приложения и т.н.

Абе ще го разцъкам няколко дни докато ми оправят Samsung-a и ще реша кой от двата да ползвам занапред и съответно ще продам излишния. Но да кажем ако до сега не бях ползвал top of the range phone може би POCO-то щеше да ми е един от най-добрите телефони, които съм ползвал някога. За мен на първо място си остава Мейт 20-ката, която търкалях без никакви грижи 2 години преди Самсунга.

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
[-] 1 потребител изказва благодарност на spitfirebg за това мнение:
  • BGDropche
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)