Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на видеорегистратор
#1

Здравейте приятели. Може ли да ми препоръчате някой видеорегистратор  до 100лв с GPS
С що годе нали някакво нормално качество

LG Bello 4.4.2 => Huawei P20 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

До 100лв с GPS вероятно ще намериш някой кофти китаец и ще си дадеш парите на вятъра. Аз съм със YI smart dash и съм много много доволен. 3 години работи по 15 часа на ден. Снима fullHD на 60 кадъра. Със сензор на Sony е и снима идеално дори и вечерта. Има wifi и приложение с което сваляш всичко на телефона или гледаш в реално време от него. Само че няма GPS. Другия ти вариант за качествен регистратор с GPS е гармин. Там вече е около 400лв но си заслужава също.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

До 100лв., с ГПС и с добро качество- обади ми се като намериш такова животно, да си купя 2 кашона...

Аз съм със 70mai Smart Dash Cam Pro PLUS+ A500S който взех от БГ в комплект със задна камера и с хардуерен кит за включване (захранването е от бушоните директно) и ми струваше към 230лв., без задната камера е към 200лв., хардуерният кит е и той към 30лв. Реално само регистратора (с ГПС) и със захранване от запалката струва към 170лв. в БГ. То вече и в али-то не е по-евтино- разликата беше 50-на лева преди, но сега с добавеното ДДС разликата е 15-20лв. и няма смисъл...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)