Анкета: Използвате ли Revolut? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, от няколко години
29.27%
12
29.27%
Да, от няколко месеца
14.63%
6
14.63%
Не, преди го използвах
2.44%
1
2.44%
Не, защото използвам подобно
14.63%
6
14.63%
Не, нямам нужда от такъв тип приложения
39.02%
16
39.02%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли Revolut?
#1

[Изображение: revolut-share-graphic.png]

Използвате ли Revolut?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Не, ползваме Крипто с кешбек програмите и благините към тях Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#3

Пилзвам го постоянно. Имам крипто, злато и акции + ежедневно ползване за пазяруване. Даже обмислям дали новият ми работодалтел ще се съгласи да ми превеждат парите направо там. Много съм доволен.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Едит: кешбека е само за метал и в европа е 0.1% което е нищо. Иначе дори премиума е добре зс крипто и акции защото нмалява таксите. А мисля че са същите дори за метал. Като цяло е удобно да не говорим за размяната на пари с др и най-добрите цени за обмен на валута. Това е бъдещето.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
[-] 1 потребител изказва благодарност на PROXIMO за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#4

Имаш в предвид купуваш и продаваш крипто в самия револют? Щото револют и крипто борсите не работят заедно. Аз късно го разбрах и сега ме е яд, че се регистрирах в револют. Излишно на още едно място имат данните ми.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#5

какво значение има те си работят с някоя си борса и преди не можеше а сега може да изпратиш крипто и на др револут, така че може да ги разменяш. Важни са коефициентите в крайна сметка.

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#6

Не го използвам, защото все още нямам нужда от такова приложение.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Ползвам revolut за apple pay. Тъй като банката, която имам сметка не поддържа apple pay.
Съшо така имам и криптовалути. Преди 2 години бях инвестирал 200 евро в най-различни валути. Чакам да стане поне 3/4 к


Изпратено от iPhone 12 Pro
Цитирай
#8

Надявам се осъзнавате, че криптовалутите не са ваши и по всяко време може да останете без тях, ако се случи нещо с револют. Тоест няма децентрализация, каквато е и основната им идея.
Иначе това, че Револют не работи с криптоборси е мит. Доскоро СЕПА преводите към една от борсите бяха безплатни, но ги спряха като опция и в момента алтернативата е депозит с карта с процент и нещо комисионна.
Цитирай
#9

Те все едно повечето хора си ги държат в собствени протфейли, нали по-голямата част са в борсите, дето все ги крадът или ги фалират. Вероятността да стане нещо с револут клони към 0, както и да ти ги откраднат от там. Те са банка и гарантират парите до 100к евро. Ако криптото е отделно перо и не се покрива от това, което вероятно е така. Идеята че може да спрат да работят с него рязко и да не ти върнат парите ще срине доверието в тях и пребителите ще се отдръпнат, което ще доведе до фалита им. Моето мнение е, че ако по някаква причина спрат да работят с крипто или ги притиснат ще има срок в който да си отидеш валутата или в най-лошия случай ще го направят вместо теб и ще си получиш паричата себестойност към момента.
Поздрави.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Movian - Арена, Замунда, Зелка, 1337x... + BGsubs субтитри от 8 сайтa
WordMateX - универсален речник | Donate
Цитирай
#10

Да, и все пак, каква е идеята да си "купиш" крипто, което няма да е твое, а централизирано към съответната финтех компания, че и да им наринеш едни 3-4% такси + удар под кръста в курсово отношение? По-добре иди си купи от Битомат... А това за риска, който клонял към 0..., не знам..., не е като да не се е случвало "човекът взе парите, каза чакай малко".
Цитирай
#11

Ползвам. Много съм доволна! Ковид-ситуацията малко намали активното ползване, но все някога ще свърши.
Започнах, защото банката ми 1. Не предлага виртуална карта и 2. Превалутира както й е изгодно на нея.
Цитирай
#12

Използвам от няколко години. Малко ме дразнят напоследък, че не дадоха да си върна адреса в България обратно, но все още ги изпозлвам...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#13

Револют могат да заключат акаунта и парите ви докато докажете произхода им. Така че ако не сте готови за това зареждайте суми които не са ви жизненоважни следващите няколко месеца.
[-] 1 потребител изказва благодарност на pnnlv за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#14

Ако възникнат съмнения за произход, всяка банка може да поиска доказателство.
Да държиш в Revolut големи суми... не мисля, че това е идеята. Но всеки го разбира по различен начин и използва за различни цели.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Happy за това мнение:
  • dessexc, greenandroid
Цитирай
#15

Да, по-скоро за малки суми и все повече го използват заради криптовалутите.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#16

На приятел му заключиха акаунта и загуби доста време заради това, присъединявам се, че е за малки суми според мен. Аз лично преди ползвах револют, защото много пътувах преди Ковид и е хубаво да имаш допълнителна карта, още повече без такси, освен това е удобно ако като мен нямаш навика да имаш пари кеш- моментално пращаш на някого сумата. Обаче последно време не съм ползвала изобщо, може би защото повече вися на компютри и телефони, отколкото излизам


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dessexc за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#17

Revolut започва да предлага eSIM услуги. Услугата вече е достъпна и в България за устройствата, които поддържат eSIM. На разположение безплатно са и 100 МВ данни за избраната дестинация, които са валидни за 7 дни.

Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • greenandroid
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)