Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu 18s, Meizu 18s Pro, Meizu 18X, Flyme, Lipro, PANDAER и още на 22 септември
#1

[Изображение: Meizu-18s-18sPro-18X-Flyme-Lipro-PANDAER...n-mblu.jpg]

На 22 септември компанията Meizu ще представи над 30 нови продукта. Те включват известните вече Meizu 18s, Meizu 18s Pro и Meizu 18X, както и нови неща във Flyme UI, сериите Lipro и PANDAER, и много други.

Meizu 18s и Meizu 18s Pro са подобрените версии на Meizu 18 и Meizu 18 Pro. Разликата вероятно ще е единствено в процесора, който в новите телефони ще е Snapdragon 888 Plus.

По-вълнуващ за доста от потребителите е Meizu 18X, за който се знае категорично, че ще е оборудван със Snapdragon 870 и ще поддържа бързо зареждане с мощност до 30W. Той ще бъде и малко по-евтин от събратята си от серията Meizu 18.


Цялата статия: >>>
Цитирай
Аксесоари
#2

Абе те хубаво ги пуснаха, ама в коНплекта зарядно няма...а орегинално зарядно на мейзу, не намирам от къде може да се купи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • mayaiv
Цитирай
#3

Провери на Алиекспрес - Цък

 
Цитирай
#4

(2021-09-27, 19:02:28)imthedevil написа:  Абе те хубаво ги пуснаха, ама в коНплекта зарядно няма...а орегинално зарядно на мейзу, не намирам от къде може да се купи.

Чв какъв е проблемът да се ползва друго налично зарядно? Нали такава е идеята.

[Изображение: Meizu-logo.png]
Цитирай
#5

(2021-09-27, 22:10:03)mayaiv написа:  Чв какъв е проблемът да се ползва друго налично зарядно? Нали такава е идеята.

Идеята е безкрайно тъпа, поне за мен - от къде да взема друго?! Аз да не си купувам зарядни, ей така като хоби, че да имам. Купя ли нов телефон, предишния заминава (заедно със зарядното).
Цитирай
#6

Едва ли някой производител би се интересувал, колко пъти ще бъде препродадено устройството му, след излизане от търговската мрежа. Обзаведи се с едно оборотно, щом умееш да си пласираш ненужните играчки.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)