Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автоматично пускане на bluetooth
#1

Здравейте приятели. Имам huawei p40 pro и искам да му инсталирам програмка, която да пуска и спира автоматично bluetooth през седмицата. Става въпрос в определен час и ден. Това го имах на стария телефон LG G5 там работеше без проблем, но тук като нямам google play, всеки път ме пита дали да го пуска или да го спира. Това е безсмислено след като искам да е автоматично. Старата програма се казваше bluetooth scheduler. Ако имате някаква алтернатива на нея споделете. Благодаря.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай с Auto Bluetooth, дано свърши работа.

 
Цитирай
#3

Macrodroid
Tasker
Цитирай
#4

Инсталирах го,но пак ми иска разрешение за да го пусне. Целта ми е да се пуска без да му давам аз разрешение всеки път. Веднъж зададено,да не пита повече,така беше на старият телефон.
Цитирай
#5

(2021-10-15, 20:13:34)negovaneca написа:  Инсталирах го,но пак ми иска разрешение за да го пусне. Целта ми е да се пуска без да му давам аз разрешение всеки път. Веднъж зададено,да не пита повече,така беше на старият телефон.

Кое инсталира? Правилното решение ти е дадено от @emzo
Ето как да го направиш с Macrodroid.
Стартер : Дата/Час, указваш кога да се стартира bluetooth-ден от седмицата, час.
Действие: Свързаност/Bluetooth настройки/Активиране на bluetooth.
Това за стартиране в оказан от теб час.
За сиране си правиш си нов макрос или дописваш в първият втори стартер и второ действие
Стартер : Дата/Час, указваш кога да се спира bluetooth-ден от седмицата, час.
Действие: Свързаност/Bluetooth настройки/Деактивиране на bluetooth.
[-] 1 потребител изказва благодарност на hristop за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#6

Да, правя всичко както е трябва, но нали ви казвам, че всеки път при включване или изключване ми излиза това. Което е безсмислено след като искам да е автоматично без аз да го пипам.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#7

Тези настройки може да помогнат https://dontkillmyapp.com/huawei
Пс. Тези разрешения предполагам че трябва да са дадени.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)