Анкета: Какво ви харесва най-много в Android? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Разнообразие от устройства, работещи с тази ОС
23.19%
16
23.19%
Възможност за инсталиране на т къстъм ромове
7.25%
5
7.25%
Широки възможности за персонализиране на системата по свой вкус и нужди
31.88%
22
31.88%
Възможност за инсталиране на приложения от странични източници
26.09%
18
26.09%
Използвам Android, но бих искал да премина на друга ОС
1.45%
1
1.45%
Аз не използвам Android
2.90%
2
2.90%
Друго
7.25%
5
7.25%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво ви харесва най-много в Android?
#1

[Изображение: d87b387d312c.png] 
Какво ви харесва най-много в Android?
Цитирай
Аксесоари
#2

WTF?

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Че мога да правя всичко което си поискам.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 3 потребители изказват благодарност на BlackBone за това мнение:
  • Be6i4, DxV_pRo, _nib_
Цитирай
#4

(2021-10-17, 08:18:32)BlackBone написа:  Че мога да правя всичко което си поискам.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk

+1
Цитирай
#5

Предимствата в Android за мен са:
- Персонализация;
- Все повече и повече полезни опции;
- Android може да се адаптира към финансовете възможности на всеки;
- Огромен брой приложения - по нещо за всеки вкус.

 
Цитирай
#6

Бих комбинирал две мнения
(2021-10-17, 08:18:32)BlackBone написа:  Че мога да правя всичко което си поискам.
с
(2022-01-21, 20:07:29)NoMaD написа:  Android може да се адаптира към финансовете възможности на всеки;

Щото - евтини iPhone (с iOS) - не се срещат често.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#7

Никога не казвай никога! Навремето се заричах, че никога няма ка си купя дизел, втори търкалям.
А иначе разнообразията от устройства ползващи тази ОС. Представяте ли си само хуавей, или само шаоми да ползваха андроид. Тогава нямаше да знам какво е андроид. Споменавам хуавей нарочно, тяхната ОС трябваше още преди гонини да фунционира, все отлагаха. Не е лесно на направиш сам нещо наистина работещто, и света да го признае. А иначе модването си има и недостатъци.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#8

(2022-01-22, 08:00:58)pepy1 написа:  Никога не казвай никога! Навремето се заричах, че никога няма ка си купя дизел, втори търкалям.
А иначе разнообразията от устройства ползващи тази ОС. Представяте ли си само хуавей, или само шаоми да ползваха андроид. Тогава нямаше да знам какво е андроид. Споменавам хуавей нарочно, тяхната ОС трябваше още преди гонини да фунционира, все отлагаха. Не е лесно на направиш сам нещо наистина работещто, и света да го признае. А иначе модването си има и недостатъци.

Не е въпроса само в правенето. Има и после ...

Къде са Symbian и Microsoft Windows Mobile?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#9

Със сигурност е Customization & Custom Rom

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#10

Лично мое мнение че до момента няма OS която да се конкурира с Андроид.
Купих си и Apple Mini PC и Телефон старички но и до ден днешен си функционират доста добре, единственото което ми хареса в Apple.Очаквах доста повече между другото ,в смисъл яки програмки който да се ползват дори с безплатни Serial и Key който са в нета но и така не попаднах на подходящите,някак си я няма липсва тая свобода както при Андроид и Виндовс но както вече писах може би е че очаквах доста повече .Особено ми направи впечатление и преди време и сега цените са доста високи на продуктите им и същевременно за мен нищо съществено насреща.Все едно че си нямат конкуренция насреща.За това и Андроида си е най ОК за мен.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#11

Youtube Vanced, достатъчно е да го ползвам.
Цитирай
#12

(2022-01-22, 17:51:42)Victormihov написа:  Youtube Vanced, достатъчно е да го ползвам.

Това го има и в iOS

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#13

Пишете по темата, колкото и да ви е интересен iPhone, не е тук мястото.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • BGDropche, jhoro
Цитирай
#14

Защо повече хора предпочитат Android пред iOS.

https://digital.bg/%d0%b7%d0%b0%d1%89%d0...d0%b4-ios/

 
Цитирай
#15

Отговори 1, 3 и 4, защото всякак предпочитам аз да се ограничавам в определени рамки, а не някой друг да ми ги налага.
[-] 1 потребител изказва благодарност на L1892 за това мнение:
  • Compare
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)