Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

проблем с wifi на телефона..
#1

Здравейте! Имам странен проблем с телефона. Смених си рутера с нов. Намирам рутера вкарвам паролата изписва , че мрежата е "запазена" но не иска да се свърже. Какви ли не гимнастики пробвах но не става. А други устройства се свързват и си работят. Някой има ли представа каква е причината???
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвано ли е настройки-връзка и споделяне-нулиране wifi

HTC Desire X / 4.1
DIVA 8 IPS / 5.1
Redmi Note 7 / 10 / 4/64
Цитирай
#3

(2021-10-19, 10:37:09)krasicvetkov написа:  Пробвано ли е настройки-връзка и споделяне-нулиране wifi
Да и това е пробвано. Ефект няма за сега.
Само хард ресет не съм правил още.

Изпратено от моят Redmi Note 7 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

На вилата ползвам един стар телефон като точка за достъп през репитер.Когато изключих репитера Редмито се свързва към точката за достъп,но показва че няма интернет и наистина няма.Лаптопа и друг телефон-POKO се свързват и няма проблем.Включих репитера и интернета се появи и на Redmi-то.Пробвай да включиш и стария рутер за момент за да видиш дали ще се получи и при теб.След като се появи при мен,пак изключих репитера,но нета не се изгуби.
Цитирай
#5

При мен със Ноут 8т понякога като се прибирам вкъщи от мобилни на wifi не се свързва автоматично към рутерите и при опит ръчно ми излизат само мрежите като запазени. Изключване и включване на wifi и самолетен режим и чак тогава се свързва. И при трите ми рутера го прави това - Dlink, Tplink и някакъв китаец от а1.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)