Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Google Pixel 6/6 Pro - Лични впечатления и коментари
#51

(2021-12-08, 19:24:29)NoMaD написа:  Колеги, някой с Pixel 6 и с карта на Теленор, може ли да сподели дали работи в мрежата с 5G?

Няма да работи с нито един оператор у нас. Също така ще има и лимитирана функционалност в 4г мрежи.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
Аксесоари
#52

Лоша работа, наистина никакви шансове за новите Пиксели в тази насока.

https://mobilebulgaria.com/reviews/pixel...nstvata-si

 
Цитирай
#53

Здравейте, реално при ползване има ли проблем с мрежите (като изключим 5G), като губене на обхват, интернет и подобни?
Цитирай
#54

(2021-12-08, 20:26:32)batala написа:   Също така ще има и лимитирана функционалност в 4г мрежи.
Това, какво по-точно означава ?
Цитирай
#55

(2021-12-13, 21:09:57)Sho Gun написа:  Това, какво по-точно означава ?
В момента се използват в комбинация между 2 и 4 честоти в 4г мрежите като две са използват главно извън градовете. Пиксел телефоните поне за тук не могат да използват повече от две честоти.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • kalashnika47
Цитирай
#56

(2021-12-13, 21:48:21)batala написа:  В момента се използват в комбинация между 2 и 4 честоти в 4г мрежите като две са използват главно извън градовете. Пиксел телефоните поне за тук не могат да използват повече от две честоти.
Значи да разбирам, че си работи нормално със Бг оператори, аз питам понеже сега имам вариант да взема пиксел 6 за около 1к от UK ,но тези неясноти за мен относно мрежите ме накараха да се замисля.
Цитирай
#57

Работи си нормално с частотите тук и в мрежата на българските оператори. Ако си се спрял на него - взимай смело, няма да сбъркаш.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • kalashnika47
Цитирай
#58

(2021-12-13, 21:48:21)batala написа:  В момента се използват в комбинация между 2 и 4 честоти в 4г мрежите като две са използват главно извън градовете. Пиксел телефоните поне за тук не могат да използват повече от две честоти.

5g не може да се ползва, но за 4g нещо си се заблудил.
Цитирай
#59

При мен няма 5G на А1, но поне в София 4G работи нормално.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#60

Колеги това е доста тъжно, което споделяте с липсата на поддръжка. Сега съм с 8T и доста ми липсва Пиксела, но да дам 900 евро и да не мога да го ползвам напълно е тъжно. Остава единствено Самсунг като сериозна друга заявка, а да дам повече пари, за да ползвам Exynos е пълен скам. Както се развива андроид маркета при нас ме навежда да пробвам 13 Pro...

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на evil4o за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#61

(2021-12-14, 00:24:30)evil4o написа:  Колеги това е доста тъжно, което споделяте с липсата на поддръжка. Сега съм с 8T и доста ми липсва Пиксела, но да дам 900 евро и да не мога да го ползвам напълно е тъжно. Остава единствено Самсунг като сериозна друга заявка, а да дам повече пари, за да ползвам Exynos е пълен скам. Както се развива андроид маркета при нас ме навежда да пробвам 13 Pro...

Ама тензора е ребрандиран ексинос... Разговор на гугъл дуо подпалва телефона ибатерияята пада с процент на минута... Първият телефон, който на моето ползване не може да ме изкара от сутрн до вечер, а не правя кой знае какво на телефона. Скачай смело на айфона. В конкретната андроид ситуация това е решението особено след като "изобретиха" 120 херцовите дисплеи тая година. Взех 13 про макс. Батерия 2 дена на същото това ползване, затопляне не съм усетил, за прегряване да не говорим...

Да, все още предпочитам андроид, макар че iOS след 2-3 дни свикване никак не е зле, но андроид телефоните с тия сакати чипове последните 2 години просто... Вече и снапдрагън ги произвеждат Самсунг... Надявам се на по читав чип догодина и с радост ще се върна на андроид, но за сега е това...
[-] 1 потребител изказва благодарност на numak за това мнение:
  • Friz
Цитирай
#62

При всички телефони от първи ревизии може да има и бъгове, повечето от които след време се оправят с актуализации, така че не бих препоръчал веднага да се минава на IOS, там също си има свои трески за дялане.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • numak
Цитирай
#63

Много се бях наточил за шестицата, но след четене на много коментари и ревюта ще пропусна. Една торба пари за телефон, който дори не мога в България да му ползвам пълните възможности, да не говорим за всички други кусури... За пръв път ми се случва на пазара да няма андроид телефон, който наистина да желая и много да искам да си купя. На този фон и аз започвам да се замислям за ябълка. Вчера купих за жената една 13-ка, ами супер готино телефонче е, всичко хвърчи. Сега ползвам като втори телефон стария й xs и ако успея да свикна с ios, нищо чудно да мигрирам на там...

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

(2021-12-15, 10:24:37)NoMaD написа:  При всички телефони от първи ревизии може да има и бъгове, повечето от които след време се оправят с актуализации, така че не бих препоръчал веднага да се минава на IOS, там също си има свои трески за дялане.

Абсолютно съм съгласен, само че едно е да има някакъв бъг дето да трябва да четеш във форумите за него и да трябва специално внимание, че да го възпроизведеш, друго е чисто нов гугъл телефон да не реагира при тап на иконата на апа ми за банкиране и елементарни гугълски приложения да пържат процесора все едно и аз не знам какво си му задал... При мен решението не дойде от днес за утре. От 2011та съм с Андроид, от 2015та с OnePlus и до началото на миналата година бях супер доволен от тях. Реших да видя самсунг какво толкова го хвалят. Взех С20+... майко мила. Изработка и интерфейс перфектни, чипа... Тая година скочих на с 21 ултра.. Още по перфецтен като дизайн и изработка, чипа още по зле... След 20ката вземах един OnePlus 8 като за временен, но пък си ме изкара година и половина телефончето. Там пък проблемът е софтуера... Трябваше им почти година да изчистят всичките бъгове... И така стигнах до пиксела като последна надежда в андроид, само че излезе най голямото разочарование от всичките...

Наистина обожавам андроид и се надявам скоро да решат пробллема с чиповете, макар че от каквото съм чел няма да е 2022, но за в момента за бърз и надежден телефон опцията е само една...
Цитирай
#65

Неслучайно ОЛХ се напълни с обяви за Пиксели 6..
Цитирай
#66

5-6 оферти са. Преди месец бяха повече. Явно се купуват.

 
Цитирай
#67

(2021-12-15, 11:33:34)whitehart написа:  Много се бях наточил за шестицата, но след четене на много коментари и ревюта ще пропусна. Една торба пари за телефон, който дори не мога в България да му ползвам пълните възможности, да не говорим за всички други кусури... За пръв път ми се случва на пазара да няма андроид телефон, който наистина да желая и много да искам да си купя. На този фон и аз започвам да се замислям за ябълка. Вчера купих за жената една 13-ка, ами супер готино телефонче е, всичко хвърчи. Сега ползвам като втори телефон стария й xs и ако успея да свикна с  ios, нищо чудно да мигрирам на там...

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Същият съм. Проблемът ми е, че ноча много ме дразни и че 13 Pro е повече пари от M1 Macbook, M1 Ipad. Взех един m1 ipad лятото, приятелката ми го ползва постоянно за ProCreate, аз от време на време за гледане на неща и музикални аппове и съм удивен от производителността. Свикнах след първия ден, обаче ето тая повече цена не я разбирам. Чудя се дали да не изчакам 2022, където уж всичко дилейнато ще кечъпне (съмняя ме). Ако боднат М1 в айфона, тва ще е доста ясен избор. Яд ме е, най-много, че вече сме така ограничени от дивайси и да няма за кой да си дам парите. 8Т-то ми е някакъв преходен - decent телефонче, обаче нищо не ме впечатлява освен зареждането за 20 мин - тамън го взех и почнаха да се нас*рат и не спират. Ъпдейти никви няма. С Xperia и Samsung съм работил професионално за България и това е добавен бонус да не си купя Самсунг, knowing what I know, но ако беше Снапдрагън щях да преглътна. Гледайки сравненията на Mrwhoistheboss и ми се гади как трябва да дадам 20% повече пари за 10% по-слаб дивайс. Честно казано препоръчвам на приятели, ако искат андройд да взимат само А сериите със снапдрагън. Те са добра цена за това какво получаваш на БГ пазара (с20 ФЕ също - тсетвал съм ги преди анонсите и дори фактори бройките бяха добри).

Galaxy Nexus | LG Nexus 5 | Pixel XL 32GB | Pixel 2 XL 128GB
Цитирай
#68

Имам телевизор само с Miracast и днес разбрах, че Пиксела не може да споделя екран към него. Само с телевизори, които имат Chromecast. Пробвах със SmartThings, Не успях да го подкарам. Доста ме издразни, всеки един друг телефон може да споделя екран с този телевизор.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#69

Pixel 6 - Пълен обзор

 
Цитирай
#70

Тъй като гледам тук коментари, реших да се включа
Довчера бях в западна Европа, където приятел е с пиксел 6. Уникален телефон и идва с подарък слушалки Bose . Не ми харесва особено как изглежда андроида му, но за тази камера и скушалките много неща ще преживея. За жалост видях, че наистина тук не се поддържа всичко и съм крайно разочарована.
На мен ми откраднаха нов 12 про, купен на 6 септември, и от 3 дена съм с 13-ка (чиста), която ми подариха. Честно казано очаквах да ме дразни например материала на телефона, липсата на зуум, но изобщо не ме. Вчера правих снимки на нощен режим и зумвах ръчно , качеството си е чудесно като на про-то, само дето няма коче 2х, ми Зумвалт с пръсти. Батерията е мега добра и снимките засега колкото съм тествала много ми харесват. На мен ми отне повече от седмица да свикна от цял живот андроид и особено хуавей на iOS, но свикнеш ли… не мога да си представя да не съм с iOS вече. Но ако изкарат някой По-малък пиксел с все така уникална задна камери,по-добра предна и да се поддържа всичко в България … сигурно ще скоча на него :д
Държа да спомена, че в Главната на Пловдив и на Гладстон в София нямам никога повече от 3 черти, така че ако сте към тоя смотан оператор и без телефонът да не поддържа всички честоти, пак ще имате кофти обхват.

Много ме впечатли в пиксела възмжността да махнеш хора от снимките Наистина уникален телефон
Цитирай
#71

Някой друг да има такъв проблем? Меко казано ме побърква...

https://support.google.com/pixelphone/th...-pro?hl=en

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай
#72

Pixel 6 Pro - Пълен обзор

 
Цитирай
#73

(2021-12-21, 17:10:33)bojidar_n написа:  Някой друг да има такъв проблем? Меко казано ме побърква...

https://support.google.com/pixelphone/th...-pro?hl=en

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

Имаме Pixel група в телеграм. Имаме няколко човека с Про версията, не помня някой да се е оплакал. Ще питам пак, ако ползваш телеграм - може да ти дам линк за групата. Аз съм с обикновен пиксел - нямам този проблем. От днес минах и на Нова лаунчър, че намален доста солидно...

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#74

Здравейте тъй като Айфона започна да ме отегчава , реших да се върна към андроид . От няколко години не съм ползвал . Пуснах за продажба 12 про макса и реших да си спестя някой лев , затова си взех един Пиксел 6 , Германски за 600 евро . Нося го от 2 дни и съм много доволен от телефона . Все още има леки бъгове , например като вляза в Мобиле леджентс автоматично да се променя яркостта на екрана , леко накъсване чат чат , хем съм намалил от ултра на висока графиката . Като цяло не знам какво очаквате от телефоните , когато взех 12 ката преди година , като излезе имаше много бъгове , батерия падаше зверски бързо , приложения не се отваряха и т.н. Ще понося телефона и ще му дам шанс, пък ще видим .
Цитирай
#75

(2021-12-23, 23:30:26)Be6i4 написа:  Имаме Pixel група в телеграм. Имаме няколко човека с Про версията, не помня някой да се е оплакал. Ще питам пак, ако ползваш телеграм - може да ти дам линк за групата. Аз съм с обикновен пиксел - нямам този проблем. От днес минах и на Нова лаунчър, че намален доста солидно...
Благодаря ти за отговора. Може да ми дадеш линк, имам Телеграм. Колкото до Новата, още преди си я бях взел за Самсунг-а, може за теста, да видя дали с нея пак ще цикли.

Sent from my Pixel 6 Pro using Tapatalk

HTC Desire HD -> Nexus 4 -> Galaxy S6 -> Galaxy S9+ - > Note 20 Ultra 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)