Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit GTR 3 Pro

Ще го добавя. За контактите - да, съседни бяха. Да не е отчело грешно докосването?

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

1. При включен GPS се свързва почти веднага. По принцип ми е вкл. само докато ползвам навигация в колата.
2. По същия начин.
3. Не съм имал проблем, но и не набирам от часовник, а само отговарям.


При мен обаче има друг доста дразнещ проблем. Дали е от някоя настройка или от блутута на колата- не знам. Телефонът PocoF3 е свързан към часовника и автомобила- по време на разговор от блутут на автомобила и позвъняване на втора линия директно mute на настоящия разговор и изкарване на опции на дисплея на колата за Hold, reject и не помня какво беше 3-тото и стои така докато 2ра линия е заета. Сигурен съм,че не беше така докато часовник и тел не бяха свързани.
Цитирай

Ако изобщо не стараете да му пазите батериятя, колко време ви изкарва?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

6 дни
Цитирай

АОД всичко?
Че 6 дена е супер без да го пазиш

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

7 дни всичко без аод.
Цитирай

АОД не ползвам.
Но тренирам по нещо с GPS Почти всеки ден.

А днес имам 4 такива активности. Не успях да го заредя до 100% по обед и сега съм на 90 (от 98).
Така че прогнозно - 10 дни с такова темпо, ама последните 10% не ги броим, а и като поползвам малко ще станат пак около 6


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Някой може ли да качи съвсем нормална снимка навън и в стая с АОД да видя как е.
Мерси предварително!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

@dingila

[Изображение: PQfXsHd.jpg]
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, Ivan_Bonev, KenLii
Цитирай

Мерси, и последно питане...
Къпане, плуване, в море, в басейн...
Дали ще плува тоз уоч?

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Ами на тоя въпрос е отговорено в спецификациите. Смело и в море и в басейн.
Цитирай

Тествах в басейн. Няма грижи
Цитирай

Да, определено са пипнали батерията с последния ъпдейт.
   

От значение е и циферблата, но от месец-два не съм го сменял.
Цитирай

а кой е?
Цитирай

Oт Amazfaces е, но не му знам името. Не е от анимираните.
Цитирай

Затова не излиза на скрийншота?
Не може да му изкара preview.
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • emzo
Цитирай

Явно ! Не се бях замислял, но това ще да е причината Smile
Цитирай

Случвало ли ви се е да ви звънят и да не можете да вдигнете от телефона, защото няма бутони или почти не се виждат на дисплея?
Това става само понякога и естествено когато е свързан часовника. В тези случаи вдигам от часовника и прехвърлям на телефона.[Изображение: af43e686f6a5a6ce2fcbed26f21a07d9.jpg]
Цитирай

Такова нещо не съм изпитвал.
Цитирай

Не ми остана време да се похваля и аз с часовника и проблем. Както се вика от вратата за краката Защо подяволите не получава нотификации от вайбър? За сега само от него съм установила проблем. Включила съм от Zepp да получавам нотификации от вайбър, ама не идват на часовника и това е. Идеи?
Също да попитам това какво е и трябва ли да го инсталирам или само Zepp е достатъчен?
P.S Оправих вайбъра, видях в темата същия проблем Smile

[Изображение: 29f9c3e0c093327fb4acbe8c39496a86.jpg]
[-] 2 потребители изказват благодарност на any9 за това мнение:
  • gen.taco, suffer
Цитирай

Честито!
Това пише в описанието на Notify:
- Amazfit GTR 3 and GTS 3 are not supported!
Серията ГТР3 явно не се поддържа, затова си ползваме Zepp.
[-] 1 потребител изказва благодарност на gen.taco за това мнение:
  • any9
Цитирай

Благодаря, няма да го пробвам тогава Smile Четох, че дисплея доста се драскал, та сега се чудя да му търся ли протектор. Вие ползвате ли протектори?
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=102650
Цитирай

(2022-06-03, 19:42:24)any9 написа:  Не ми остана време да се похваля и аз с часовника и проблем. Както се вика от вратата за краката Защо подяволите не получава нотификации от вайбър? За сега само от него съм установила проблем. Включила съм от Zepp да получавам нотификации от вайбър, ама не идват на часовника и това е. Идеи?
Също да попитам това какво е и трябва ли да го инсталирам или само Zepp е достатъчен?
P.S Оправих вайбъра, видях в темата същия проблем Smile

[Изображение: 29f9c3e0c093327fb4acbe8c39496a86.jpg]
Първо, честито за часовника, със здраве да си го ползваш. Не се получават съобщения от вайбър, ако в неговите настройки е зададено да светва екрана при съобщение, при изключването й, всичко сработва екстра. При мен екрана не е мръднал, няма и драскотина, а изобщо не го пазя, спя с него, къпя се, карам мотор и постоянно го удрям в разни врати, дръжки и мебели и отделно докато съм на работа е подложен на доста удари Нямам протектор, макар че имам няколко при мен. Дано да съм бил полезен.

П.С. Чак сега видях, че е оправен вайбъра

Mi 11 Lite 5G
[-] 1 потребител изказва благодарност на stiebel за това мнение:
  • any9
Цитирай

Благодаря много Smile Да, оправих вайбъра, видях по назад в темата, че е обсъждано. За сега имам много добри впечатления от часовника. Имах подозрения, че няма да ми допадне, тъй като съм имала предимно Самсунг часовници и съм свикнала с тях, но за сега всичко е топ. На първо четене батерията е направо върха, но аз идвам от двудневна батерия, така че всичко над тези дни ще ми се стори УАУ Ще видим след по-дълго ползване как ще са нещата Smile Сега започва великото ровене за каишки, че всички в нас са 20мм Като цяло не ми се иска да слагам протектор и много ще ме радва, ако не се драска лесно.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)