Анкета: Ще гласувате ли на изборите за партия и президент? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, от години гласувам и сега отново
60.56%
43
60.56%
Да, попринцип не гласувам, но този път ще
15.49%
11
15.49%
Не, от години не гласувам и сега няма
16.90%
12
16.90%
Не, този път ще пропусна
5.63%
4
5.63%
Все още не мога да преценя
1.41%
1
1.41%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ще гласувате ли на изборите за партия и президент?
#1

[Изображение: 980x551-1623259707.jpg]

Ще гласувате ли на изборите за партия и президент?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Гласувам си за герб и Герджиков.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#3

Да, винаги съм го правил, понякога умишлено с недействителна бюлетина. Сега ако нямаш избор, има опция не подкрепям никого.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

(2021-10-23, 13:49:23)eksoldier написа:  Гласувам си за герб и Герджиков.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk

Надявам се че е шега.Или си мазохист че го правиш? Само един прост пример ше ти дам.Герб гласуваха всички фирми да минат на свободен пазар за електроенергията.Без значение дали искат или не.Стана задължително за всички стопански потребители.Знаеш ли защо.Защото повечето фирми за търговия с електрическа енергия са техни.На Бойко, Пеевски и Доган.Затова и цената стана толкова висока.Заради задължението да са на свободен пазар.По голямото търсене води до по високи цени.И тъй като това е борса никой не може да контролира цената.Докато беше регулиран пазар т.е. ЕРП-та , КЕВР казваше дали ще се вдига тока или не.Сега никой не може да забрани да се вдига.До края на годината се очаква един киловат за фирмите да стане един лев.Правете си сметка как ще се отрази това на всички и всичко в България.Щяли да дават помощи на фирмите.Глупости.Най разумното решение е да се отмени да е задължителен свободния пазар и цената от самосебе си ще падне защото повечето фирми ще се върнат към регулирания пазар.Ама тия които го гласуваха не искат това да стане щото няма да лапат.Глссувай за ГЕРБ и като благодарност и битовия ще мине на свободния пазар.Тогава ще стане като в Канада девет долара киловата.Но явно българина колкото и да  го мъчат все му е малко и си търси още като избира едни и същи боклуци.Сега ГЕРБ обвиняват служебното правителство за кашата която те забъркаха.Нямам думи.Вярно е че всеки народ си заслужава управниците.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#5

(2021-10-24, 02:08:41)tishomen написа:  Надявам се че е шега.Или си мазохист че го правиш? Само един прост пример ше ти дам.Герб гласуваха всички фирми да минат на свободен пазар за електроенергията.Без значение дали искат или не.Стана задължително за всички стопански потребители.Знаеш ли защо.Защото повечето фирми за търговия с електрическа енергия са техни.На Бойко, Пеевски и Доган.Затова и цената стана толкова висока.Заради задължението да са на свободен пазар.По голямото търсене води до по високи цени.И тъй като това е борса никой не може да контролира цената.Докато беше регулиран пазар т.е. ЕРП-та , КЕВР казваше дали ще се вдига тока или не.Сега никой не може да забрани да се вдига.До края на годината се очаква един киловат за фирмите да стане един лев.Правете си сметка как ще се отрази това на всички и всичко в България.Щяли да дават помощи на фирмите.Глупости.Най разумното решение е да се отмени да е задължителен свободния пазар и цената от самосебе си ще падне защото повечето фирми ще се върнат към регулирания пазар.Ама тия които го гласуваха не искат това да стане щото няма да лапат.Глссувай за ГЕРБ и като благодарност и битовия ще мине на свободния пазар.Тогава ще стане като в Канада девет долара киловата.Но явно българина колкото и да  го мъчат все му е малко и си търси още като избира едни и същи боклуци.Сега ГЕРБ обвиняват служебното правителство за кашата която те забъркаха.Нямам думи.Вярно е че всеки народ си заслужава управниците.
Би ли казал на каква възраст си ? Разбира се можеш да не ми отговаряш. Просто ми е интересно чисто информативно.
Цитирай
#6

Разбира се, от както съм станал пълнолетен си гласувам, партии няма да споменавам, че.ще има много дебати, а не ми се обяснява.
Цитирай
#7

ГРОБ са доказани мафиоти, плъзнаха и заразиха всичко, до което се добраха. Сега треперят да не им раздрусат дръвчето. За съжаление "алтернативите" им не са нищо по-различни, освен на приказки. Има 3 седмици, досега винаги гласувам, но този път мисля да пусна анти-вот, поне има такава възможност. И за президентските избори картинката не е по-розова.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

(2021-10-24, 11:37:53)Sho Gun написа:  Би ли казал на каква възраст си ? Разбира се можеш да не ми отговаряш. Просто ми е интересно чисто информативно.

Над 40.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#9

(2021-10-24, 14:53:29)tishomen написа:  Над 40.

Не ти личат. Според думите ти не ти давам повече от 10-12.

1916 
Цитирай
#10

Анти ОПГРОБ съм, 12 години да "управляват" такива отрепки ми стигат...

Изпратено от моят COR-L29 с помощта на Tapatalk

Когато си мъртъв,не усещаш нищо-страдат тези около теб....
Когато си тъп е същото...
Цитирай
#11

(2021-10-24, 15:42:32)milss написа:  Не ти личат. Според думите ти не ти давам повече от 10-12.

А според мен за да гласуваш за ГЕРБ имаш лапаница от далаверите им.Само такива вече гласуват за тях.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#12

(2021-10-24, 16:07:51)tishomen написа:  А според мен за да гласуваш за ГЕРБ имаш лапаница от далаверите им.Само такива вече гласуват за тях.

Не гласувам за ГЕРБ, изобщо не гласувам. Няма за кого. Всички са еднакви.

1916 
Цитирай
#13

Аз ще гласувам,оставете ги партиите,всеки който е решил да гласува,ще си гласува за който е решил,но не водете спор кой за кого.

Huawei P30
Цитирай
#14

Аз пък се чудя, защо за над 20 г право на глас, веднъж не дойде някой и да ми каже : на ти Х лв. гласувай за ХХХ

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#15

(2021-10-24, 16:11:36)milss написа:  Не гласувам за ГЕРБ, изобщо не гласувам. Няма за кого. Всички са еднакви.

Така е.В България всеки който се кандидатира го интересува само властта и какво да открадне.Само подмяна без промяна не става.За това съм съгласен.Обещания много но не и дела.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#16

Чакат се едни 13 млрд... Какво папане ще падне...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#17

И аз съм гладен, къде е масата?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#18

За парламент да, за президент не.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
#19

(2021-10-24, 16:11:36)milss написа:  Не гласувам за ГЕРБ, изобщо не гласувам. Няма за кого. Всички са еднакви.


Разбирам че няма за кого да гласуваш , но ако не го направиш твоя глас отива при продажниците които вземат някой лев да гласуват за който им кажат . 

По добре гласувай с празен глас отколкото да не гласуваш .
Цитирай
#20

Имам лапаница, да. Вдигнаха ми заплатата двойно и стигам до морето за 2 часа от София. Ти ако щеш за марсианците гласувай.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#21

(2021-10-25, 12:39:05)eksoldier написа:  ....стигам до морето за 2 часа от София.
Със самолет?
Цитирай
#22

(2021-10-24, 16:11:36)milss написа:  Не гласувам за ГЕРБ, изобщо не гласувам. Няма за кого. Всички са еднакви.

Да не избереш никой пак си е избор между другото   Wink

Sony Xperia 5 IV
Stock | Shizuku | + Galaxy Watch 4 Classic
Цитирай
#23

И чупиш 2 биалетки минимум до морето. ако не гласуваш е лошо обаче, има разлика да гласуваш с не подкрепям никого и да не гласуваш изобщо.
Цитирай
#24

(2021-10-25, 13:36:08)kamenvo написа:  Със самолет?
Пеша.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#25

(2021-10-23, 13:49:23)eksoldier написа:  Гласувам си за герб и Герджиков.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk

Гласувалите за шайката които имат някаква далавера с тях ги разбирам , но другите които не са в далаверата не мога да разбера .

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)