Анкета: Коя компания според вас е лидер в света на смартфоните? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Лидерът е този, който продава най-много устройства по света
35.00%
14
35.00%
Лидерът е този, който внедрява много иновации в устройствата си
32.50%
13
32.50%
Apple е лидерът! Всички я имитират
15.00%
6
15.00%
Друго
17.50%
7
17.50%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой бранд според вас е лидер в света на смартфоните?
#1

[Изображение: a8d569cdf39b.jpg]
Коя компания за вас е лидер в света на смартфоните? 

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Гласувах с друго, за мен останаха 2 марки, Епъл и Самсунг. Другите са около тях в орбита. Не казвам, че другите са лоши. Лично мнение. Ако някой иска да спори с мен - няма да стане.

времето е като парите - никога не стига
[-] 3 потребители изказват благодарност на pepy1 за това мнение:
  • dessexc, gazibarev, Happy
Цитирай
#3

Не се интересувам кой колко, а какво продава, пък било то и с малък дял. За мен количеството не е синоним на качеството.
Цитирай
#4

Трудно е да се каже.
Зависи какво човек търси.
Епъл- бърз телефон със супер камера, но ограничен.
Самсунг- много екстри, цветен, бърз, но камерата не му е силната страна.
Шиаоми- най-доброто съотношение цена/качество, но софтуера му е малко слаб, камерата и тя не става.

Преди бих казал Епъл, но от няколко години само претоплени маднжи, нямат нищо интересно.
Бих казал, че Самсунг са лидери защото имат смелост да пробват, flip, fold- дори и да не им се получава от първият път все пак го предлагат.
Цитирай
#5

Нямам акции в нито една компания - така, че въобще не ме бърка коя била лидер или коя на последно място.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#6

Тази, компания, която ми предложи най-добро съотношение на цена и качество. Телефонът е просто техника,която да ми служи. Нито го възприемам като моден аксесоар, нито съм склонен да дам 1К пари в повече, заради тъпите маркетингови послания.

Интересуват ме моето удобство и да получа максимумът за парите ми. Всеки, който се опита да ме прави на глупак отива "у лево". Проблемът е, че остават все по-малко предложения на пазара...

Изпратено от Galaxy Tab S7+

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • valkov2, Victormihov
Цитирай
#7

(2021-11-04, 08:46:14)kayovas написа:  Тази, компания, която ми предложи най-добро съотношение на цена и качество. Телефонът е просто техника,която да ми служи. Нито го възприемам като моден аксесоар, нито съм склонен да дам 1К пари в повече, заради тъпите маркетингови послания.

Интересуват ме моето удобство и да получа максимумът за парите ми. Всеки, който се опита да ме прави на глупак отива "у лево". Проблемът е, че остават все по-малко предложения на пазара...

Изпратено от Galaxy Tab S7+

Ако не е тайна кой модел ползваш сега под 1к, че да ти даде удобство и максимум за парите.

Просто от любопитсвто какво си избрал.
Цитирай
#8

(2021-11-05, 18:52:41)Victormihov написа:  Ако не е тайна кой модел ползваш сега под 1к, че да ти даде удобство и максимум за парите.

Просто от любопитсвто какво си избрал.
Poco F2Pro. Липсата на "цвъкня" на екрана е нещо, което ми носи огромно удовлетворение всеки божи ден. Телефонът има своите безспорни недостатъци, които съм преглътнал за 389$ - с отстъпката излезе малко над 600 лв.

Изпратено от Galaxy Tab S7+

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#9

Лидер става винаги най смелият. Смисълът на лидерството е да намираш и проправяш пътя на стадото след теб. Тоест да си смел, изобретателен и находчив. Единствено Самсунг са носители на този лидерски дух и то вече над 10 години. ХТЦ имаха проблясъци през годините ама потънаха някъде по пътя.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)