Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смислен ъпгрейд на P30 Pro?
#1

Здравейте, извинявам се, че минавам много рядко, но лятото е така - не остава много време.
След 2 години безпроблемна употреба, мисля евентуално да премина към нещо по добро.
 Главен недостатък ми е предната камера, други забележки нямам.
Какво бихте ме посъветвали, най важното в телефона са ми камерите. 
Пътувам много с мотоциклет и не мога да си позволя да мъкна фотоапарат. 
Трябва да ми е винаги под ръка. Айфоните не са ми приоритет, имат много малки батерии , 
а аз постоянно записвам с GPS тракер и 
батерията трябва да е не по лоша от на P30 Pro. 
Гледам също Самсунг S21+ и 21Ultra, като ултрата ми е малко скъп, но не е непостижим. 
Извинявам се, но искам мнение от хора, дето са го ползвали, сухи данни и аз мога да чета и сравнявам. 
Ако не е за тук темата, моля да бъде преместена където трябва.
Поздрави, Александър!

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

P40 pro +
Или
S21ultra

Всичко друго е ала бала работа.
Има някой друг модел с читава основна камера, но или има само 3х телефото или няма изобщо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#3

Бих вмъкнал и още един модел, който (поне според ревютата) има брутално добра камера и излиза около 1200 лв. Само че трябва да се поръча от китайците, понеже тук просто не се предлага - Vivo X70 Pro.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#4

На iPhone батериите вече държат доста, особено на по-големите модели.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

Общо взето две несъвместими неща. Добра камера с добра батерия... Само и единствено за P30 Pro се сещам, който искате да смените. За добра батерия P40, но те са без гугъл... Най-добрата камера е на Iphone, батерията е средно положение, но наистина вече е по-добре, от това което беше. Самсунг са прекрасни телефони, но там ще трябва да се примирите с Ексинос процесора и лошата батерия... Ако успеете да намерите някой S21 Ultra със снапдрагон процесор, тогава ще препоръчам с две ръце него... Труден избор ще е. Общо взето ще трябва да направите компромис с нещо. Успех!
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#6

(2021-11-12, 01:03:42)any9 написа:  Общо взето две несъвместими неща. Добра камера с добра батерия... Само и единствено за P30 Pro се сещам, който искате да смените. За добра батерия P40, но те са без гугъл... Най-добрата камера е на Iphone, батерията е средно положение, но наистина вече е по-добре, от това което беше. Самсунг са прекрасни телефони, но там ще трябва да се примирите с Ексинос процесора и лошата батерия... Ако успеете да намерите някой S21 Ultra със снапдрагон процесор, тогава ще препоръчам с две ръце него... Труден избор ще е. Общо взето ще трябва да направите компромис с нещо. 
 Exynos при S21 ultra не отстъпва ама по нищо на snapdragon. Не подвеждай човека.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 2 потребители изказват благодарност на gazibarev за това мнение:
  • alexhf, emzo
Цитирай
#7

https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=117

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#8

(2021-11-12, 07:36:40)gazibarev написа:   Exynos при S21 ultra не отстъпва ама по нищо на snapdragon. Не подвеждай човека.
Никой не подвеждам. Изказвам мнение. Това, че се различава с вашето, означава ли че вие сте прав? Използвали сте S21 със Снапдрагон сигурно, заради това така категорично си изказвате мнението... Въпроса беше риторичен, не ми отговаряйте
Цитирай
#9

Ексито в с21 серията е перфектен.
Нищо общо с екси в с20.
[-] 3 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • alexhf, gazibarev, nanobanano
Цитирай
#10

Honor 50 също е вариант,вече се предлага в България https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...73368.html

Huawei P30
Цитирай
#11

Голям ъпдейт ще е този хонор спрямо п30 про.
Или по точно даунгрейд.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
Цитирай
#12

А и въпреки че Хонор са близнаци на Хуауей софтуера им по- слаб

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#13

Да се възползвам и аз да попитам,дали си струва да сменя моя п30 про с xiaomi mi 10 Ultra?Разбира се с малко доплащане от моя страна.
Цитирай
#14

Струва си,xiaomi mi 10 Ultra е много добър телефон с отлична камера.

Huawei P30
Цитирай
#15

Хайде да не подвеждате хората... Няма модел на Xiaomi, който да предлага читава камера, камо ли да се сравнява със серията p30\40 ....

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 2 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • alexhf, gazibarev
Цитирай
#16

Да, стигам до извода, че или ще е S21 Ultra, или ще почакам за новия модел. Но нещо хич не ми се чака, а и вече е доказан.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#17

(2021-12-07, 18:58:06)maktub19 написа:  Хайде да не подвеждате хората... Няма модел на Xiaomi, който да предлага читава камера, камо ли да се сравнява със серията p30\40 ....

Mi 10/11 ultra !
Цитирай
#18

Пак се стига до тези избори и пак трябва да се прави компромис с нещо.
Основни камери добри колкото искаш, става ли въпрос за предната вече е друга тема + добра батерия е доста така, леко трудно.
Най добрия ти избор е iPhone, но за мен лично iOS e компромис.

Пример давам веднага с това за камерите - Телефона ми от подписа, супер батерия, супер основна камера и предната са и зарязали софтуера сякаш не са им стигнали парите и снима като Xiaomi за 300 лева в буквалния смисъл.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#19

(2021-12-07, 22:13:47)alexhf написа:  Да, стигам до извода, че или ще е S21 Ultra, или ще почакам за новия модел. Но нещо хич не ми се чака, а и вече е доказан.

И аз съм пред същата дилема, но няма да го взема тоз самЦунг, защото е огромен. А като знам, че и хуйвея едва го събирам по джоборете. Bu
Цитирай
#20

(2021-12-08, 08:32:07)BGDropche написа:  Пак се стига до тези избори и пак трябва да се прави компромис с нещо.
Основни камери добри колкото искаш, става ли въпрос за предната вече е друга тема + добра батерия е доста така, леко трудно.
Най добрия ти избор е iPhone, но за мен лично iOS e компромис.

Пример давам веднага с това за камерите - Телефона ми от подписа, супер батерия, супер основна камера и предната са и зарязали софтуера сякаш не са им стигнали парите и снима като Xiaomi за 300 лева в буквалния смисъл.

Това ме притеснява и мен. А не са никак малко парите. Освен да попитам и в самсунг форума, дано някой се обади. Айфона ми е най крайния вариант, скоро взех на дъщеря ми 12. Хубав е, но не е моя телефон. Много ми се ще да е заоблен като P30 pro.

Huawei P30 Pro > Huawei P50 Pro
Цитирай
#21

Виж го в някой магазин,по клиповете предната камера на Samsung Galaxy S21 Ultra се представя много добре,ето тук едно сравнение с iPhone 12 Pro Max,от 5 та минута има за предната камера

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • alexhf
Цитирай
#22

(2021-12-13, 17:57:10)alexhf написа:  Това ме притеснява и мен. А не са никак малко парите. Освен да попитам и в самсунг форума, дано някой се обади. Айфона ми е най крайния вариант, скоро взех на дъщеря ми 12. Хубав е, но не е моя телефон. Много ми се ще да е заоблен като P30 pro.

Еми те с последния ъпдейт я пооправиха, само портретния режим им остана да си оправят защото ако има светлина зад тебе, всичко е бяло и светло и сякаш снимаш с нещо евтино, но другите режими са супер вече, даже има и Ultra Steady режим за видео на предната камера, става идеално за влогове, няма клатушкания и т.н.

Сега с ColorOS 12 се очаква да оправят това недоразумение с портрета и телефона става завършен (поне според мен).

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 2 потребители изказват благодарност на BGDropche за това мнение:
  • alexhf, vm.hadjiev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)