Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto Edge 30 Ultra – следващия смартфон флагман на Motorola
#1

[Изображение: 500df049719a.jpg]


 
Цитирай
Аксесоари
#2

Изглежда по-грозен от Edge 20 Pro
А и е странно камерата да е с такава резолюция
Цитирай
#3

След като Qualcomm представи новия си флагмански чип, Snapdragon 8 Gen 1, Motorola обяви, че edge X30 ще е първият ѝ смартфон, който ще го използва. Моделът ще бъде представен в Китай на 9 декември, без на този етап да има други официални данни за него.

https://mobilebulgaria.com/news/motorola...on-8-gen-1

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#4

Цитат:Възможно е компанията да анонсира и още един модел, edge 30 Ultra, но може да става дума за едно и също устройство


И сега ще има ли Еdge 30 Ultra или няма да има?
Цитирай
#5

(2021-12-01, 20:56:56)solo5 написа:  И сега ще има ли Еdge 30 Ultra или няам да има?
Motorola edge X30 на международния пазар ще бъде представен като Edge 30 ultra.

 
Цитирай
#6

Пише че ще е с Андроид 12. Ако не друго, поне веднъж ще имат премиера
с актуална андроид версия на телефон през последните години
Цитирай
#7

Moto Edge X30 се появи на Geekbench.

[Изображение: Y2h-Bdw-Tq0j-Divu1o-Ac-Iz0v-Gb4-Dd5i-FS.jpg]

 
Цитирай
#8

За мен 68 ватовото зареждане е най-голямата изненада. Но изглежда и с камерите са се постарали Smile Малко остава до премиерата Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#9

Очаква се Moto Edge X30 да предложи 60 МР селфи камера, която ще бъде интегрирана под дисплея на телефона.

http://nixanbal.com/motorola-moto-edge-x...d-displeya

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#10

Edge X30 - официално:
[Изображение: Y2h-Bguq-ZC74-J2ty-VSy-MKCan-Uq54-E.png]

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#11

Серията на Motorola - Moto edge X30, която ще използва Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, ще включва два модела - Moto edge X30 и X30 Special Edition, като единствената разлика е наличието на вградена под екрана селфи камера във втория.

https://mobilebulgaria.com/news/motorola...on-8-gen-1

 
Цитирай
#12

Жалко , че така постъпиха с ъпдейтите . Преди бяха едни от първите производители които пускаха най-бързо най-новата ОС а сега едва ли не са последните . Иначе лично на мене телефончетата им много ми харесват . Сток андроида е доста добър . Не харесвам иначе Нокиа ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#13

Какво им е на ъпдейтите?
Цитирай
#14

(2021-12-11, 10:35:07)nowhere написа:  Какво им е на ъпдейтите?
Еми бавни са . Преди бяха от първите които предоставяха новият андроид на собствениците на телефоните им а сега са от последните . Даже Самсунг ги изпревариха което е смешно . Едните имат да преобразят цял UI , а Моторола доста по-малка част . Личи си , че като ги купиха Леново са тотал щета ... Може да провериш в гугъл - Update Tracket Android 11 и ще разбереш за какво става на въпрос . Даже новите им устройства идват още с Андроид 11 а вече има 12 . Да не говорим , че даже Самсунг С21 флагманите получиха Android 12 (наред са сега Z-Flip , Note 20 Ultra и други) . А тези ми пускат нови телефони още със старата 11-ка . Смешна работа . Личи си колко им пука за потребителите . И те бълват модели като Xiaomi през 2 месеца а за ъпдейтите и поддръжката на устройството не ги закачай . Даже мога да се хвана на бас , че средния клас устройства от А серията на Самсунг (A52/A72 - Февруари 2022) ще получат по-бързо Андроид 12 отколкото новите телефони на Моторола . Едното е чисто ново а другото на 1 година .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#15

Да, няма пълно щастие.
Добри телефони, на добри цени
Обаче ако си вземете нов телефон, ъпдейт за нова версия андроид идва след година
G серията стана много производителна, но я обновяват само с една нова версия андроид
Това са минусите, иначе за цена/качество са сред най-добрите предложения на пазара
Цитирай
#16

Какво го обсъждате този модел. Само в Китай ще се продава.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
#17

На по късен етап може да се появи и в Европа и тук,както EDGE 20 PRO.

Huawei P30
Цитирай
#18

(2021-12-14, 13:30:52)Steve написа:  Какво го обсъждате този модел. Само в Китай ще се продава.
Глобалната версия на смартфона под името Motorola Edge 30 Ultra и ще бъде пусната в продажба в началото на 2022 г.

https://4pda.to/2021/12/20/394554/pervyj...e_prodazh/

 
Цитирай
#19

Аз пак не разбирам драмата с ъпдейтите.. бавни били бла-бла, и LG-то ми беше с Андроид 10 и си беше пушка, не му е липсвало нищо. Сега със С20 ФЕ с Андроид 11 няма разлика спрямо ЛГ-то с Андроид 10. Като дойде 12-ката надали ще има разлика отново. Вече не е, като едно време първите версии на Андроид и всеки следващ да предлагат наистина огромни промени и възможности. Ако избирам да дам 500лв. (примерно) по-малко и да имам по-бавни ъпдейти съм напълно ОК. Разбира се, всеки си преценява.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#20

Moto Edge X30 със Snapdragon 8 Gen 1 се появи в реални тестове.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#21

Много сериозно представяне в тестовете:
3D Mark - 9589
Antutu v9.2.5. - 957864
   CPU  - 214559
   GPU  - 422609
   MEM - 148567
   UX   - 172129

P.S. На визия Edge 20 Pro ми харесва повече
Овала на задните камери на Edge 30 Ultra не ми харесва
Цитирай
#22

Сега кой модел е с камера по екрана?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#23

Motorola Edge X30 унбоксинг и ревю

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#24

През декември Motorola представи в Китай смартфона Edge X30, който тепърва се очаква и в Европа, но под името Edge 30 Ultra. Сега се появи информация, че компанията планира да пусне с това устройство и стилус, напомнящ S Pen в смартфоните на Samsung. Стилусът няма да се прибира в корпуса на телефона, а в специално калъфче.
[Изображение: 669495deb609fbfc118a92b9112c4b1f-L.jpg]
Източник

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • solo5
Цитирай
#25

Изглежда, че на Edge X30 скоро предстои и международната премиера на устройството, като за това подсказва сертификацията му в NBTC. Извън страната телефонът изглежда ще се появи под името edge 30 Pro.

https://mobilebulgaria.com/news/nablizha...o-edge-x30

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)