Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi 11T или Xiaomi Mi 11T Pro?
#1

Кой модел от двата си струва повече?
В сайта mobilebulgaria.com ревюто е в ползва на 11Т
Цитирай
Аксесоари
#2

От седмица горе долу съм с 11Т. Препоръчвам с двете ръце. Про си има своите плюсове, но реално от всички ревюта,които изгледах и четох по форумите, 11т си заслужава повече. Наистина страхотно телефонче.

Изпратено от моят 21081111RG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

От няколко дена съм с 11 Т,за сега се държи супер. За около 700 лв си е добър телефон,само ме дразни че слушалките не са на жак 3.5,а на С букса като на зарядното.
Но се преживява.
Цитирай
#4

(2021-11-21, 00:35:08)ilkosap написа:  Кой модел от двата си струва повече?
В сайта mobilebulgaria.com ревюто е в ползва на 11Т
Едно видео за Xiaomi 11T Pro.

 
Цитирай
#5

И двата модела са добри и дават висока производителност.
11Т Про е на неоправдано висока цена. Ако заложиш на него изчакай примерно месец да му падне цената.
И аз бях в дилема кой да взема. В крайна сметка заложих на 11Т, но ако имах парите сигурно щях да взема Про-то.

Xiaomi 11T 128GB 

Huawei Honor Play 

Цитирай
#6

От 3 дни съм с про. Още се запознаваме. Засега е супре
Цитирай
#7
Thumbs Up 

Stolt От две седмици съм със Xiaomi mi 11t pro и само адмирации.
Цитирай
#8

Аз повече от месец вече ползвам Xiaomi 11T Pro и съм много доволен!
Не съм се сблъсквал с 'греене' на процесора!
Сега единствено чакам андроид 12 и Miui 13
Цитирай
#9

От 1 седмица имам 11Т pro.При скролване насича леко и въобще скролването му не е като хората.Някой има ли идея как да се оправи?
Цитирай
#10

Насича в някое приложение или навсякъде? Виж опресняването на екрана, промени режима на батерията. Телефончето работи чудесно при мен.
Цитирай
#11

Леко насича във фейсбук,инстаграм.Иначе не насича.Супер е телефона.Малко трудно върви скролването.На 120 hz съм,но батерията не съм я бутал.При теб как е батерията?
Цитирай
#12

Не съм имал проблеми със стандартните настройки, всичко съм макснал след това - екран 120, батерия макс производителност, авт яркост е изкл. и в момента е на около 90%, но това само благодарение на зарядното, родих се с него.
Поиграй си с конкретното приложение и там имаш настройки за батерията.
Цитирай
#13

Здравейте! Имате ли информация относно поръчка от Алиекспрес на модела и подобни модели телефони? През 2019-та и 2020 поръчах за мен и мои близки общо 4 Xiaomi - та и си ги ползваме и до сега. Поръчките си дойдоха без проблем с DHL през Англия. Въпросът е, че от миналото лято явно стана пръчка поръчката от Китай. В Алиекспрес, дори и за модели с няколко хиляди поръчки, не виждам поръчки от България, което ме изненада. Явно е пръчка с това ограничение от 150€ и последващо обмитяване в България. Жената на мой приятел е харесала 11т и мислех да й поръчам от Китаеца, но май няма да стане. Ще съм ви благодарен за всякаква актуална информация, как стои въпросът с поръчките от Китай в момента!
Цитирай
#14

Има си доставки за европейски складове, но последните ми два телефона си ги поръчах от България защото не ми се чакаше
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • tzetzo160
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)