Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Хубав магазин за зарядни и кейсове в София?
#1

Здравейте, от доста време търся магазин, където да предлагат хубави кейсове и резервни зарядни.

Досега винаги ги купувах от едно магазинче в подлеза на Плиска, но вече ми писна от тях. Зареждачката, която купих от тях и е само на няколко месеца зарежда много бавно, а днес вече й се прокъса външната страна на кабела. Не могах да намеря касовата бележка й да им я върна, та реших да попитам за алтернативи.

И от кейсовете им не съм доволен - обикновено ми предлагат едни такива дебели супер грозни тип калъф, които правят телефона твърде дебел. Предпочитам прозрачни или полупрозрачни и по-тънки/леки.
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да провериш в Мобел, намират се на бул. Васил Левски, N41
Цитирай
#3

Благодаря, колега!

Galaxy S1 -> Lumia 520 -> Xperia SP -> Galaxy Young S6310 -> Galaxy J5 -> iPhone 6S -> J5/Young S6310 (временно) -> Galaxy A12
Цитирай
#4

А що не онлайн? В тея гаражни магазинчета предлагат предимно боклуци от Китай за 2 лева, а ги продават за по 20... Търси spigen, ringke или nillkin кейсове и ще се родиш.

Sent from my Samsung Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#5

Този който препоръчах продава оригинални зарядни и 'маркови' кейсове, но и цените са по високи.
Цитирай
#6

Бих препоръчал да се провери за подобни артикули и в dice.bg.

 
Цитирай
#7

Аз също си купувам от dice магазина,нещата им са качествени.

Huawei P30
Цитирай
#8

И аз препоръчвам dice. Бяха ми объркали веднъж поръчката, но след като им писах ми пратиха правилния продукт безплатно още на следващия ден. Ситител също мисля, че са ок.
Цитирай
#9

Ситител не са ок
Цитирай
#10

Няколко покупки от Ситител без проблем.
Цитирай
#11

Да ти вземат парите всички са "О.К."...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#12

Аз пазарувам от dice.bg и ultra.bg . Само при ultra.bg им отнема към 3-4 дни да изпратят поръчката . Не знам защо . Иначе всичко друго си е окей . Имам Spigen калъф и spigen ezfit стъклени протектори за iPhone 12 и всичко си е наред . От dice.bg имам безжично зарядно на baseus . От Ultra.bg ми харесва , че със всеки поръчан продукт трупаш точки и спестяваш . Протекторите ми излезнаха от 33 на 25 лева . Също имах и bluetooth колонка на Anker ot ultra . Като цяло голям избор имат откъм калъфи на известните марки .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#13

Благодаря за отзивите!
Видях, че Dice.bg и Ситител имат и офлайн магазини/офиси, което е голям плюс. Аз лично повече се доверявам на брандове, които имат поне офлайн офис, от колкото на такива, които са само онлайн.
Най-вече защото при проблеми е по-ефектно човек да отиде да говори на място, защото по телефон или мейл може всичко да ти кажат...чувал съм и за фейк онлайн магазини, които продават дефектна стока, а после се покриват и свалят сайта, а телефонът е изключен.

Второ, не виждам защо да чакам няколко дни за един кейс да пристигне като живея близо до офиса на един от тях. А и като се сетя колко време чаках телефона, който поръчах през сайта на Виваком да дойде! Visslar Когато най-после ми пратиха СМС почти цял ден чаках куриера на Еконт. Вече ми писна и отидох да си пазарувам, а той точно тогава дойде, та трябваше да му кажа да го върне в офиса на Еконт. А следващия ден беше неделя и офисът не работеше... накрая излезе, че по-бъро можех просто да си го купя от физическия офис на Виваком. Big Grin А и на снимки цветът изглежда по-различно, макар, че и реалния ми харесва.

Galaxy S1 -> Lumia 520 -> Xperia SP -> Galaxy Young S6310 -> Galaxy J5 -> iPhone 6S -> J5/Young S6310 (временно) -> Galaxy A12
Цитирай
#14

Бягай с 200 от ситител.
Цитирай
#15

Дано да не е прекален офтопик, но мога да кажа същото за Офис Уан относно мишките за компютри. Едната я върнах, но дори новата е пълен боклук, другата е малко по-скъпа NGS и си работи прилично, но колелцето й скърца супер гадно от първия ден. И предишни от тях са били еднодневки... буквално. Повечето им мишки са пълен боклук, не мога да кажа дали е така и с другите им неща, от мастилниците за HP принтер, тетрадки и такива неща сме доволни, но техника повече от тях не бих си купил.

Galaxy S1 -> Lumia 520 -> Xperia SP -> Galaxy Young S6310 -> Galaxy J5 -> iPhone 6S -> J5/Young S6310 (временно) -> Galaxy A12
Цитирай
#16

(2021-12-22, 12:42:27)Samsung2013 написа:  мога да кажа същото за Офис Уан

Отдавна не съм се сещал че съществуват даже
Скъпо и тъпо. Има къде по-добри магазини
Цитирай
#17

Тъй е, правилно думаш!
Жар Компютърс например, не знам дали още ги има, но от тях всичко е било качествено.
От Serviz.BG на Иван Асен 2-ри в София също съм си купувал качествени неща.

Galaxy S1 -> Lumia 520 -> Xperia SP -> Galaxy Young S6310 -> Galaxy J5 -> iPhone 6S -> J5/Young S6310 (временно) -> Galaxy A12
Цитирай
#18

И аз търся но за Google почти нищо не видях /слим кейс, зарядно/ освен в ол... 
Може и онлайн, стига да са нормални цените.
Преходник от тайп - С за 3,5мм също търся?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#19

Провери в citytel, предлагат доста артикули на Google.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)