Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Тriad Combat: Кубрат Пулев & Франк Мир
#1

40-хиляден стадион посреща битката на Кобрата с Мир

Нашият пак направи същите простотии преди мача, като създаде напрежение на кантара
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-11-27, 12:11:23)solo5 написа:  40-хиляден стадион посреща битката на Кобрата с Мир

Нашият пак направи същите простотии преди мача, като създаде напрежение на кантара

Не се ядосвай ! Всичко е театър и е режисирано предварително.Все едно гледаш фермата.?

Smile
Цитирай
#3

Той колкото повече се излага толкова повече го бият Smile. Български тупан, як и много кух.
Цитирай
#4

Това кеч ли е?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#5

Не, баш бой си е
Нещо средно между бокс и ММА

Цитат:Според правилата са разрешени всички боксови удари и част от тези в смесените бойни изкуства.
Забранени са ритниците, лактите, боят на земята и хватките за предаване.

Цитат:Рингът обаче ще бъде триъгълен, а ръкавиците – по-тънки от тези на боксьорите.
Позво
лени са всякакви удари над кръста, както и задържането на противника в клинч.

Франк Мир: Смятам, че Кубрат е боксьор от световна класа. Ще дам най-доброто от себе си, така че да не се стигне до бокс, защото там той има предимство. Ще опитам да покажа, че ММА бойците сме по-добри от боксьорите"

Кубрат Пулев: Малко по-различно е от бокса, но мисля, че триъгълният ринг е ОК за нас, защото също е ринг. Той е добър боец, уважавам го, но мисля, че боксът си е бокс. И аз съм подготвен отлично, мога да го набия много здраво! Тренирах през цялото време с ММА бойци, имам много ММА приятели. Преди 5 години, преди 7 години се занимавах с ММА заедно с бокса. Моят спорт е боксът, но харесвам смесените бойни изкуства. Винаги съм подготвен. Може би ще покажа какво мога."

Цитат:SportLive:

Галавечерта ще започне в 3:00 ч. българско време!

Ако имаме предвид предишни събития от подобен характер и фактът,
че световноизвестната група Metallica ще разтърси залата, то можем да заключим,
че българинът няма да излезе на ринга преди 5 - 5:30 ч. наше време!
Цитирай
#6

Тоя дискотечен биткаджия пак ли са му уредили мач или отново ще му отупат бъйлите?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

Кубрат Пулев нокаутира Франк Мир в последната секунда на първия рунд

Франк Мир определено не беше във форма за този формат.

Той беше много силен на земя с хватки тип бойно самбо, но минаха и години

Явно и двамата се бият за пари. За един рунд прибраха някой друг милион



Цитирай
#8

Кубрат все пак е действащ боксьор, и то класен, докато другият е някакъв клоун. Разликата беше очевидна.

Изпратено от моят LM-G900 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#9

Франк Мир не е клоун. Просто се бие и е силен при други правила.
В ММА където се е състезавал близо 20 години битките не се решават с бокс,
а на земята с множество хватки от жиужицу, самбо, борба и т.н.
В двубой по правилата на Bellator MMA Кубрат нямаше да има никакъв шанс
Този нов спорт, са го направили да е 99% бокс.
Но пък ще видим дали и с кого ще защитава титлата Кубрат
На мен лично ми се струва, че нашия го ползваха
за промоутър на новият спорт, поради отказ на по-високо ниво боксьор
Все пак Кобрата получи шампионски пояс...

Идея нямам защо смениха първоначално избраният Витор Белфорт като противник на Кобрата.
Със сигурност изходът от мача щеше да е друг
Витор Белфорт е шампион в ММА, но това не му попречи в сходен двубой и правила да отупа Ивендър Холифийлд
Но пък да не забравяме, че Ивендър е на 59г, докато Витор е на 44г

Цитирай
#10

Поне му вдигнаха малко самочувствието и реномето на Пулич, ако не друго за тези 2 минутки... Както тръгнаха да се гушкат в началото очаквах малко по-мудна развръзка. Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#11

(2021-11-28, 01:38:43)gazibarev написа:  Тоя дискотечен биткаджия пак ли са му уредили мач или отново ще му отупат бъйлите?

видя, че в бокса не става и смени спорта ама и там ще залезе. А като завърши вишету ще стане депутат Big Grin
Цитирай
#12

(2021-11-29, 11:28:44)ndsbg написа:  А като завърши вишету ще стане депутат Big Grin

Откога се изисква вишу за депутат?   Lol 
... и колко министри без вишу имахме...
Цитирай
#13

@solo5 ами по принцип не се изисква, ама нали се хвашеле скоро,че е записал вишу. Пък и плямпаше, че ще ходи в политиката, ама явно иска да завърши вишуто първо Big Grin
Цитирай
#14

Той май има висше - спортната академия
Ама май се хвалеше, че учи и нещо друго
А колкото до политиката - хвалеше се че звънял на Бойко когато си иска един вид и оня му вдигал
Има и партия - Велика България. Като се оказа че е патентовал името на действаща партия, които не са направили това
Противоречива личност е, но пък нали е българин :-)
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)