Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Заблуждаваща информация за плащане от системата My Telenor
#26

Спирам да чета и пиша в темата....
Писна ми да ми обясняват колко грешно разсъждавам, при достатъчно факти, водещи до точно обратното.
Абе хора, вие наистина ли обичате да ви лъжат и мамят? Изглежда отговора е да.... Ми продължавайте да ги защитавате, а те нека продължават да се държат по същия начин. Така ни се пада.
Моля за заключване на темата!

Изпратено от моят 2109119DG с помощта на Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Поне вече ще знаеш да си плащаш сметките през приложението на ПИБ.

А щом си толкова убеден, че това което се е случило е измама пробвай да ги осъдиш и след това сподели резултата от делото.
Цитирай
#28

(2021-12-17, 12:46:15)ndsbg написа:  Поне вече ще знаеш да си плащаш сметките през приложението на ПИБ.

А щом си толкова убеден, че това което се е случило е измама пробвай да ги осъдиш и след това сподели резултата от делото.
Няма как . Затова са му казали , че тези пари ще бъдат приспаднати към следващата сметка . Реално така правят , че пари да не връщат . То пак ще ги дадеш ама за другият месец . Същото правят и със изплащането на телефоните на изплащане . Преди няколко години ми оставаха около 5-6 месеца от телефона на изплащане . Желаех да го изплатя и да не се занимавам (имах парите тогава) и директно ми отказаха което много ме изненада . Не можело . Изплащането вървяло със сметката . На мене реално не ми пречеше де . Пак си ги давах ама исках да се оттърва , защото парите ги имах този месец ...

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)