Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi Note 10 Pro проблем със звука на аудио-източници
#1

Здравейте. Докато слушам музика, радио или разговарям с някого по хендсфри, звука започва да се намалява сам до край. Не е постоянно, примерно, ако го прибера в джоба, разликата в температурата, когато съм навън или при по-силно подрусване, докато пътувам. Търсих по настройките дали има някъде опция, но не намерих абсолютно нищо. Телефона е с последен ъпдейт, но и преди това имах този проблем. Може ли за съвет къде да търся проблема, защото е адски досадно докато бързаш да ти се намалява звука, включително и докато се опитваш да разговаряш с някого?
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравей,

Най-вероятно говорим за harware-н проблем. Бутона за намаляване да ти потъва и да стои постоянно натиснат.
Все пак от България ли е купен? С коя версия си? Да си сложил скоро време някое приложение и от него да е?

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

MIUi 12.5.6  ми е версията. Андроид 11.
Иначе е закупен от тук, да. От Технополис. Закупен е август месец и този проблем е почти от самото начало.  Мислех, че е по настройки проблема, но и аз почвам да се съмнявам за хардуер. Все пак реших преди това да попитам и тук. Иначе - не, бутона за звука видимо няма проблем.  Но когато почне сам да се намалява звука, при мой опит да увелича, аз натискам за увеличаване, а на екрана виждам как звука ми се "опъва" да се намали. Много странен проблем. Не е изпускан, не е мокрен телефона, не е от приложение според мен, защото този проблем ми го направи и на първото ползване, без да съм качвала нещо различно от стандартните.
Цитирай
#4

Малко е старо питането по темата,ама на някой може да му бъде полезно..
Проблема с увеличаване и намаляване на звука при РН10 про е от включено долби атмос . Всички се надяваха че с 13 "мяу" ще се реши този проблем,но уви.Така ще си остане най вероятно
Долби атмос работи коректно единствено при слушане на телефоните говорители.При използване на блутут или 3.5мм жак за слушане на музика,
трябва да се изключва.

Redmi note 7 4/64
[-] 3 потребители изказват благодарност на bimmer7805 за това мнение:
  • eleena, jorji, vesyo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)