Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Зарядно за Galaxy Watch 4
#1

Зарязно за Galaxy Watch 4
Здравейте, на всички е ясно че живота на батерията не е грандиозен и искам да имам още едно зарядно,което да си седи в колата. Знаете ли откъде в БГ се предлагат? Потърсих в нета, но не открих точно за модела. С eдно зарядно за предишен модел не стана. и да попитам има ли в БГ официален магазин на Самсунг ?

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай
Аксесоари
#2

Може да си поръчаш от Али - Тап

 
Цитирай
#3

(2021-12-26, 13:13:46)NoMaD написа:  Може да си поръчаш от Али - Тап

Да това ще е опцията. Благодаря за линка. Искаше ми се да разбера в България има ли го в някакъв официален магазин на Samsung. Бях чул, че май в The Mall има магазин на Samsung?

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай
#4

(2021-12-26, 17:24:38)duron написа:  Да това ще е опцията. Благодаря за линка. Искаше ми се да разбера в България има ли го в някакъв официален магазин на Samsung. Бях чул, че май в The Mall има магазин на Samsung?

Правилно си чул.
Ако не се лъжа е в дясно от главния вход.
[-] 1 потребител изказва благодарност на raptor1987 за това мнение:
  • duron
Цитирай
#5

(2021-12-26, 13:04:07)duron написа:  Зарязно за Galaxy Watch 4
... има ли в БГ официален магазин на Самсунг ?

https://www.google.bg/maps/place/Samsung...authuser=0
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • duron
Цитирай
#6

Здравей,
Видях, че в подписа ти пише Samsung Note 20 Ultra, понеже аз съм със същия смартфон (и умен часовник), можеш да зареждаш часовника и с обратно зареждане от Смартфона. Пробвал съм, зарежда с около 20% по-бавно и трябва телефона ти да има заряд поне 30%, но е някакъв вариант.
Цитирай
#7

(2021-12-27, 17:45:24)ashivachev написа:  Здравей,
Видях, че в подписа ти пише Samsung Note 20 Ultra, понеже аз съм със същия смартфон (и умен часовник), можеш да зареждаш часовника и с обратно зареждане от Смартфона. Пробвал съм, зарежда с около 20% по-бавно и трябва телефона ти да има заряд поне 30%, но е някакъв вариант.

Да това го правих докато успях да си купя оригиналното зарядно от  Paradise Center - говорих с една много любезна дама и ми го изпратиха по куриер.

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
[-] 1 потребител изказва благодарност на duron за това мнение:
  • ashivachev
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)