Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mate 9 смяна с Poco x3 pro
#1

Downgread ли ще бъде ако сменя Mate 9 с Poco x3 pro?
Не искам амолед екран, държа да има карта памет.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако го смениш с Poco x3 pro, няма да сбъркаш. Успех!

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • alehandro
Цитирай
#3

Един глас за REALME 8 PRO  6.40 ", 128 GB, RAM 8 GB- ето и мнения във форума https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=101678

Huawei P30
Цитирай
#4

(2022-01-10, 11:54:34)DoryanY написа:  Един глас за REALME 8 PRO...
И защо му го предлагаш? Колегата изрично е посочил, че не иска амолед екран...

 
Цитирай
#5

Явно не съм видя че не иска амолед,моя грешка,тогава подкрепям Poco x3 pro. Smile

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • alehandro
Цитирай
#6

(2022-01-10, 11:42:00)NoMaD написа:  Ако го смениш с Poco x3 pro, няма да сбъркаш. Успех!

Може би губя само OIS-а на мейта.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
#7

Идеални устройства няма, но в случая плюсовете са повече.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • galev_90
Цитирай
#8

Тя пък една стабилизация..... С тази тъмна оптика отдавна е зле от към снимки. Навремето xiaomi mi a2 се представи доста по-добре от него и тогава продадох мейт 9-ката.Електронната стабилизация на покото ще се справя доста по-добре от оптичната на мейт 9.Така че няма в нищо да си назад.

huawei mate 10-moding/dual sim+128gb a-data class 10/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на boboe за това мнение:
  • alehandro
Цитирай
#9

(2022-01-10, 16:46:54)boboe написа:  Тя пък една стабилизация..... С тази тъмна оптика отдавна е зле от към снимки. Навремето xiaomi mi a2 се представи доста по-добре от него и тогава продадох мейт 9-ката.Електронната стабилизация на покото ще се справя доста по-добре от оптичната на мейт 9.Така че няма в нищо да си назад.

Ще ми липсва call recorder - a.  Grater

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
#10

СЛожи си xiaomi,eu и нищо няма да ти липсва Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#11

(2022-01-10, 18:22:12)alehandro написа:  Ще ми липсва call recorder - a.  Grater

Не го мисли
Има си приложение което си работи без проблеми.
Аз много търсих и като го намерих, се родих.Няма руутове къстъм ромове и тн.Работи на всичко де що е с андроид Smile
OnePlus Call Recorder

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#12

(2022-01-10, 20:24:41)galev_90 написа:  Не го мисли
Има си приложение което си работи без проблеми.
Аз много търсих и като го намерих, се родих.Няма руутове къстъм ромове и тн.Работи на всичко де що е с андроид Smile
OnePlus Call Recorder

Това приложение не е ли само за устройства One Plus. Сега го погледнах в Сторито. Иначе не ми се руутва, че имам мобилно банкиране.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай
#13

(2022-01-10, 21:16:54)alehandro написа:  Това приложение не е ли само за устройства One Plus. Сега го погледнах в Сторито. Иначе не ми се руутва, че имам мобилно банкиране.

чети какво съм написал.
Работи на всичко де що е с андроид.
ползвал съм го на xiaomi,хуавеи,и какво ли друго не.. та дори сега на Oneplus 9 го ползвам хах
Аз съм много доволен от неговата работа

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#14

Но не поддържа запис на гласова услуга, а само на разговори във Whatsapp, Skype, Zoom и Telegram.

 
Цитирай
#15

(2022-01-10, 22:05:18)NoMaD написа:  Но не поддържа запис на гласова услуга, а само на разговори във Whatsapp, Skype, Zoom и Telegram.

Нещо си в сериозна грешка.Записва си чудесно разговорите на гласовата услуга през стоковия dialer много,много добре.Да не качвам тестов разговор
Ама няма лошо де, аз казвам какво работи при мен.

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#16

X3 pro
Xiaomi.eu
Call recording
Magisk hide
Google pay
Bulbank online
Fibank
Gcam

Абсолютно безпроблемен телефон.
Чак като почнат да реват, колко бъгаво било MIUI ми иде да лефт-на раздели, групи и прочие.

Адски много са предимствата на .еу рома и маджиск, но не е за масовите потребители, които ги мързи.
[-] 2 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • galev_90, ronnie72
Цитирай
#17

(2022-01-11, 06:51:28)emzo написа:  X3 pro
Xiaomi.eu
Call recording
Magisk hide
Google pay
Bulbank online
Fibank
Gcam

Абсолютно безпроблемен телефон.
Чак като почнат да реват, колко бъгаво било MIUI ми иде да лефт-на раздели, групи и прочие.

Адски много са предимствата на .еу рома и маджиск, но не е за масовите потребители, които ги мързи.

Тука забравяш нещо основно.Това, че аз ти и голяма част отключваме,флашваме и тн не значи, че всеки потребител може да го направи.
Флашнах и аз ми11ката с miui 13 и верно добре работи.. но пак казвам не всеки знае иска и може да го прави, не го забравяй Wink

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай
#18

(2022-01-11, 00:21:33)galev_90 написа:  Нещо си в сериозна грешка.Записва си чудесно разговорите на гласовата услуга през стоковия dialer много,много добре.Да не качвам тестов разговор
Ама няма лошо де, аз казвам какво работи при мен.
Така е дадено в описанието на OnePlus Call Recorder, гласовата услуга сред тях не е упомената.

 
Цитирай
#19

(2022-01-10, 20:24:41)galev_90 написа:  Има си приложение което си работи без проблеми.
Аз много търсих и като го намерих, се родих.Няма руутове къстъм ромове и тн.Работи на всичко де що е с андроид Smile
OnePlus Call Recorder
Тествах го,записва добре на П30,даже го публикувах в темата за call recorder

Huawei P30
Цитирай
#20

E то на п30 си има нативно приложение, защо да се занимаваш с външно ?
Цитирай
#21

(2022-01-11, 10:41:27)DoryanY написа:  Тествах го,записва добре на П30,даже го публикувах в темата за call recorder

Мерси не пия Big Grin

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#22

https://techmart.bg/%D0%A1%D0%BC%D0%B0%D...OST%20BLUE
Цитирай
#23

(2022-01-11, 11:03:44)emzo написа:  E то на п30 си има нативно приложение, защо да се занимаваш с външно ?
За проба Smile ,стоковото си е най добро.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • emzo
Цитирай
#24

Взех Poco x3 pro.

Samsung Galaxy S II
Huawei Mate 9
Poco X3 Pro 256Gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)