Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung note 10 plus vs. Xiaomi mi 11T Pro
#1

Здравейте, фен съм на ноут серията. Ползвам я вече 10г. И в момента се чудя за този модел на Xiaomi 256gb дали ще е по-добре от 10+ 256гб. 
Има плюсове с това 120w бързо зареждане, харман кардон, камерста в сравнение незная как е...
Какво е вашето мнение и съвет?
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако си свикнал да си ползваш самсунг, по добре си карай с тях.
Имах и аз ноут 10 плюс и камерата според мен си му беше много добра.
Нямам наблюдения над 11т-то, но в едно съм сигурен.
Батерията на xiaomi-то ще е със сигурност по-добра от на самсунга, за камерата, ако трябва да бъда честен ми се струва, че няма да е толквоа добра.
Добре е някой, който го е имал да сподели отзиви.
това е харман кардон и 120вата, са си малко търговски трикове ми се струва.
Твоя самсунг би трябвало да има 65ватово зарядно което предполагам зарежда доста бързо.
Колко по-бързо да зарежда това xiaomi? струва ли си да те води това?
Звука на самсунга по спомен беше доста чист и качествен.Да кажем че, там ще са равни.
Дисплея на самсунга съм почти убеден че е по-добър.
Изработката на самсунга спрямо xioami-то съм сигурен, че просто е на светлинни години.
Реално смяната със xiaomi ще доведе до:
+Покупка на по-нов модел
+По-добра батерия от на самсунга
+Самсунга в момента можеш да му вземеш добри пари да кажем 700 и нагоре според мен.(Зависи от състоянието) но сравнително лесно ще го продадеш според мен.
-xiaomi-то не държи цена.Бързо ще падне надолу.Не е като самсунга да държи повечко цена.
та..на хартия xiaomi-то изглежда напомпано с едни цифри, но side by side не мисля че ще е така ако ги сравним.Отделно че съм сигурен че някой друг бъг ше има в xiaomi-то.Типично за тях е :Д

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#3

Звучи като от с класа с въздушно окачване на ц класа със стандартно окачване Big Grin
[-] 3 потребители изказват благодарност на emzo за това мнение:
  • gazibarev, ILIANJO, sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)