Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на работни телефони с андроид до 400лв
#26

(2022-01-12, 09:51:08)Coffeeforums написа:  Поръчах 5 А12, дано държат Smile

Страшно дърво, но пък отговаря на критериите. 
Дано служителите си имат и лични мобилни устройства Tooth

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
Аксесоари
#27

(2022-01-12, 14:20:04)Kn0cK3r написа:  Дано служителите си имат и лични мобилни устройства Tooth

То само това остава - да нямат лични и да разчитат на служебните!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#28

(2022-01-12, 14:33:31)jhoro написа:  То само това остава - да нямат лични и да разчитат на служебните!


Aааа, познавам и такива  Big Grin

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Kn0cK3r за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#29

А,не можах да се сдържа да напиша и аз два реда.
Красива,интелигентна, секретарка си зареждаше личният и служебния телефон само на работното място,като я питах защо всеки ден носи зарядното и кабелаците на работа по бюрото й беше чудо зарядни кабелаци..!Съвсем нормално и сериозно ми й отговори че била спестявала ТОК била !
Искрено се надявам да няма някой между нас подобни хорица.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 2 потребители изказват благодарност на Compare за това мнение:
  • jhoro, TheWalking
Цитирай
#30

(2022-01-12, 20:53:54)Compare написа:  А,не можах да се сдържа да напиша и аз два реда.
Красива,интелигентна, секретарка си зареждаше личният и служебния телефон само на работното място,като я питах защо всеки ден носи зарядното и кабелаците на работа по бюрото й беше чудо зарядни кабелаци..!Съвсем нормално и сериозно ми й отговори че била спестявала ТОК била !
Искрено се надявам да няма някой между нас подобни хорица.

Сигурно е била руса?
Вместо да има едно зарядно в офиса и едно - вкъщи ...

Не съм правил „тънки сметки“, но когато се е налагало - съм зареждал „фирмен ток“!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#31

Не е имала причина да държи зарядно вкъщи, щом не е искала да си товари личната сметка за ток, а да се възползва само от фирмения.

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай
#32

(2022-01-12, 22:55:55)jhoro написа:  Сигурно е била руса?
Вместо да има едно зарядно в офиса и едно - вкъщи ...

Не съм правил „тънки сметки“, но когато се е налагало - съм зареждал „фирмен ток“!

Брюнетка Smile
 
Колко ток би спестил за зареждането на един телефон за един месец?Не повече от предполагам 4лв в днешно време .Но тая хамалогия с вземането,мъкненнето  на зарядното си е жива хамалогия,е според мен!Аз не се навивам на такива спестявания.

(2022-01-13, 12:52:58)Lupita написа:  Не е имала причина да държи зарядно вкъщи, щом не е искала да си товари личната сметка за ток, а да се възползва само от фирмения.
Мъкнеше го тва зарядно навсякъде то голямато спестяване и после да даде 50евра за маникюри и нова прическа за още поне 50евра Smile та така.
Колко ток се спестява, не знам ,предполагам 4лв. както писах малко по горе ,но ми се вижда голяма хамалогия за тия 4лв .А и изкарва доста пари като секретарка.Нещо ми се струва че централното й не бе наред.

Извинявам се на автора на темата,както и на всички за оффтопика!

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 3 потребители изказват благодарност на Compare за това мнение:
  • fu4ko, jhoro, TheWalking
Цитирай
#33

(2022-01-13, 14:11:42)Compare написа:  Колко ток се спестява, не знам ,предполагам 4лв. както писах малко по горе ,но ми се вижда голяма хамалогия за тия 4лв

И 1лв не може да спести. Но тънкият момент е че както казваш е интелигентна и се е пошегувала с теб
Не може това да е основната причина, за да си носи зарядно. Обаче конспиративно може да е била от тайните служби и в зарядното да е имало записващо устройство или поне микрофон Lol

P.S. Майтап, да не се обидиш!
[-] 3 потребители изказват благодарност на solo5 за това мнение:
  • Compare, fu4ko, jhoro
Цитирай
#34

(2022-01-13, 14:37:36)solo5 написа:  И 1лв не може да спести. Но тънкият момент е че както казваш е интелигентна и се е пошегувала с теб
Не може това да е основната причина, за да си носи зарядно. Обаче конспиративно може да е била от тайните служби и в зарядното да е имало записващо устройство или поне микрофон Lol

P.S. Майтап, да не се обидиш!

Направи ми впечатление че това бе и основната причина (да не хаби тока в къщи)беше доста категорична и сериозна .За секунда даже и не се разколебах че се е бъзикнала нещо.

Lol Като нищо да е имало нещо като микрофон в зарядните.
Нее ,няма как да се засегна за шегичката, забавно ми е даже Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 3 потребители изказват благодарност на Compare за това мнение:
  • fu4ko, jhoro, TheWalking
Цитирай
#35

Всеки си е башка луд, щом пести да пести, за 10г по 4лв на месец са си 480лвSmile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#36

Вие не вярвате, ама аз има колега, който си зарежда телефона и часовника на работа за да не хаби ток вкъщи, и се къпе в (мизерната) баня на работа да не хаби вода у тях. През почивните дни си ходи при родителите ... причините са ви ясни, надявам се ...
[-] 3 потребители изказват благодарност на sapiora за това мнение:
  • Compare, jhoro, TheWalking
Цитирай
#37

Вярвам вярвам, аз самият съм евреинSmile знам какво е да си стиснат.
Познавам хора които не ядат за да пестят от тоалетна хартияSmile (сериозно)

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай
#38

(2022-02-05, 16:15:44)Victormihov написа:  Познавам хора които не ядат за да пестят от тоалетна хартияSmile (сериозно)

Lol  Това не беше ли виц хахахахаха
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#39

Офффф
Всички вицове за евреите са реалност в Израел, трудно си скривам омразата към тях, само ги псувам и кълна.
Обичам държвата, но народа в абсолютен боклук, особено евреите които са дошли от арабските страни.
Горното не е виц, повярвайте ми Българите дори и габровците са цвете пред тях.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#40

Е как от p30 lite към а12...??

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай
#41

Тъкмо щях да пиша, че колегите са доволни, много добре откъм батерия и поведение при разговори. Никой не се е оплакал още за нещо.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Coffeeforums за това мнение:
  • TheWalking
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)